Skocz do zawartości

[1.7-1.8][PvP][Gun] G-Craft - Battlefield

MrGoraj
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

G-Craft Battlefield

1_57486fdd27cc3.png

» IP serwera: bf.g-craft.eu 

» Wersja serwera: 1.7-1.8 

» Typ serwera: Battlefield/PvP+Gun 

» Ilość slotów: 20 

» Whitelista: Nie 

» Autoryzacja: NoPremium + Premium
» Strona: Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

» Forum: Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!
» FanPage: Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!
» Sklep: dostępny pod komendą /sms

Właściciel:
Goraj
2_57486fefcefb2.png

239931b6efa2f.pnge815e4ca3fb56.pnge4f0933037c8b.pngd18805fe624dc.png45cf9f2197bc9.pnga1701aa4ffc0a.png43a16284b46e7.png077c3d6844423.png7ac60220cb731.png

4_5748700abb1ff.png

Edytowane przez MrGoraj

Server nie zacheca mnie do gry wręcz odtrasza 2 screeny to są z neta mapka.

MARNA KOPIA Vert***.pl

- TexturePack

- Mapka

- Brak autorskiego plg

Co ma Ver***.pl

+ Wlasny plg

+ Mapka ok 5k na 5k (odwzorowane niektore mapki)

+Walsny txt (niedlugo czołgi dojda a kiedy nie powiem) TXT z glosem HunterBrihta

+ Wlane klasy

+ Tryb CTP

2 minuty temu, Mine1998 napisał:

MARNA KOPIA Vert***.pl

- TexturePack

- Mapka

- Brak autorskiego plg

Co ma Ver***.pl

+ Wlasny plg

+Walsny txt (niedlugo czołgi dojda a kiedy nie powiem) TXT z glosem HunterBrihta

+ Wlane klasy

+ Tryb CTP

Bynajmniej serwer nie jest wzorowany na tym serwerze co myślisz i nigdy na tym trybie nie grałem więc nie wiem nawet jak on wygląda (aktualnie nawet na serwer nie mogę się zalogować bo ktoś zajął mi nick chociaż mam premium)

Serwer jest wzorowany na starym bf.iq.pl (tak naprawdę pierwszy serwer tego typu w polsce) na którym grałem i byłem administratorem aktualnie za swój się zabrałem ponieważ autor pierwszego zaprzestał prac nad tym trybem a ja chciałbym go przywrócić do życia z moimi poprawkami

Co do map to są jakie są ponieważ są małe i przystosowane pod małą ilość graczy jak uda mi się dopracować serwer i ściągnąć większą ilość graczy to jak najbardziej zaimplementuje na serwerze te lepiej odwzorowane 

Teraz, MrGoraj napisał:

Bynajmniej serwer nie jest wzorowany na tym serwerze co myślisz i nigdy na tym trybie nie grałem więc nie wiem nawet jak on wygląda (aktualnie nawet na serwer nie mogę się zalogować bo ktoś zajął mi nick chociaż mam premium)

Serwer jest wzorowany na starym bf.iq.pl (tak naprawdę pierwszy serwer tego typu w polsce) na którym grałem i byłem administratorem aktualnie za swój się zabrałem ponieważ autor pierwszego zaprzestał prac nad tym trybem a ja chciałbym go przywrócić do życia z moimi poprawkami

Co do map to są jakie są ponieważ są małe i przystosowane pod małą ilość graczy jak uda mi się dopracować serwer i ściągnąć większą ilość graczy to jak najbardziej zaimplementuje na serwerze te lepiej odwzorowane 

Teraz wydales sobie sam wyrok na server .

-Slabe zabezpieczenia jeszcze.

Teraz, Mine1998 napisał:

Teraz wydales sobie sam wyrok na server .

-Slabe zabezpieczenia jeszcze.

Nie rozumiem o co ci chodzi. Opinie o serwerze wydałeś tylko na swoich domysłach bo na serwer nawet nie wszedłeś (aktualnie dopracowuje pewne funkcje i jakbyś raczył chociaż wejść to byś zapewne wspomniał że ci coś nie działa) i jeszcze mi insynuujesz że od kogoś zrzynam (hmmm trudno żebym nie zrzynał jak wzoruje się na grze i chce ją jak najlepiej odwzorować)

15 minut temu, Mine1998 napisał:

KODOWANIE! ustaw w notepad++ na UTF-8 bo w logit nie da sie roczytasz i jak masz na hostingu mc nie dawaj pl znakow

Logit nie ma od dawna wsparcia więc nie korzystam z niego i nie używam również hostingu (w tych czasach to jest strzała w kolanie)

Edytowane przez MrGoraj

2 minuty temu, Mine1998 napisał:

a na servie ze Autme Logit ma jeszcze spawcie do 1.8 a authme ma luki 

Nawet jeśli ma luki to ma dalej aktualne wsparcie więc powinny zostać w przyszłości naprawione i jest bardziej funkcjonalny (jak i również przyszłościowy), jednak jeśli serwer by się rozwinął i faktycznie dalej luki w zabezpieczeniach nie zostały by naprawione to oczywiście znajdę jakąś alternatywę ale aktualnie ktoś kto by się włamywał na tak mały serwer byłby najzwyklejszym debilem bo to strata czasu

1 minutę temu, MrGoraj napisał:

Nawet jeśli ma luki to ma dalej aktualne wsparcie więc powinny zostać w przyszłości naprawione i jest bardziej funkcjonalny (jak i również przyszłościowy), jednak jeśli serwer by się rozwinął i faktycznie dalej luki w zabezpieczeniach nie zostały by naprawione to oczywiście znajdę jakąś alternatywę ale aktualnie ktoś kto by się włamywał na tak mały serwer byłby najzwyklejszym debilem bo to strata czasu

Ja np zmienie wielkość wielkośc liter z twoim nickiem to wbije na konto i bede mial admina

Ja nbpo blokuje skryptem duza czesc komend aby w/w nie mogli ich uzyc

5 minut temu, Mine1998 napisał:

Ja np zmienie wielkość wielkośc liter z twoim nickiem to wbije na konto i bede mial admina

Ja nbpo blokuje skryptem duza czesc komend aby w/w nie mogli ich uzyc

Może sprawdzisz to i wyślesz ss jak jesteś na moim koncie? :D

• 2 tygodnie później...
Dnia 18.11.2016 o 20:52, Mine1998 napisał:

MARNA KOPIA Vert***.pl

- TexturePack

- Mapka

- Brak autorskiego plg

Co ma Ver***.pl

+ Wlasny plg

+ Wlane klasy

+ Tryb CTP

Tobie się coś nie pomyliło, że porównujesz serwer zwykłego użytkownika mc, hobbysty do serwera jednego z popularniejszych youtuberów, który dysponuje nieporównywalnymi zasobami finansowymi i sztabem ludzi, którzy za niego odwalają całą robotę?

19 godzin temu, Gosiiia napisał:

Tobie się coś nie pomyliło, że porównujesz serwer zwykłego użytkownika mc, hobbysty do serwera jednego z popularniejszych youtuberów, który dysponuje nieporównywalnymi zasobami finansowymi i sztabem ludzi, którzy za niego odwalają całą robotę?

Sztabu nie maja ludzi ok 4-5.

Nie YT nawet nie wiesz kto jest wlascicielem servera nie vertez tylko ktos inny.

Ską wiem jestem tam w administracji

Po 2 ja porownuje tak samo jak inni.

Edytowane przez Mine1998

4 godziny temu, Mine1998 napisał:

Sztabu nie maja ludzi ok 4-5.

Nie YT nawet nie wiesz kto jest wlascicielem servera nie vertez tylko ktos inny.

Ską wiem jestem tam w administracji

Po 2 ja porownuje tak samo jak inni.

Co nie zmienia faktu, że to największy serwer minecraft w Polsce reklamowany przez jednego z największych youtuberów i pracuje przy nim 4-5 ludzi z dużym doświadczeniem a ty porównujesz go z 20 slotowym serwerem, który dopiero zaczyna i pracują przy nim 2 osoby, które dopiero zaczynają się uczyć programowania i zdobywać doświadczenie z prowadzeniem serwera minecraft (dotychczas pełniłem rangi administracyjne, ale nigdy przedtem nie prowadziłem własnego serwera)

Edytowane przez MrGoraj

Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! Przypomnialeś mi piękne czasy za młodu, kiedy grałem na tym bf'ie. Możliwe, kiedy będę miał czas, wbiję na serwer :).

Aktualnie pracuję nad dodaniem kilku nowych funkcji, więc serwer jest wyłączony, ale zapraszam w sobotę o 12 to będzie można zagrać z większą grupką osób

Wysłane z mojego Szajsunga

• 5 tygodni później...

Temat został przeniesiony z Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! > Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! do Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! > Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! > Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!.

• Libter zablokował(a) ten temat
Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...