Skocz do zawartości

Meffak

Użytkownik
  • Ilość zawartości

    15
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

O Meffak

  • Urodziny 10/29/2003 (22.598681606 lat)

Informacje

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    POLSKA
  • Hobby
    Gry
  • Nick w MC
    _Sw1deR

Metody kontaktu

  • Discord
    !meffo ;v#6178

Ostatnie wizyty

2090 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Meffak

Początkujący I

Początkujący I (2/13)

2

Reputacja

  1. wtf skandal w biały dzień
  2. poprosze o bywalca
  3. Podmień on damage: if player's world is "PVP": if attacker is player: if victim is player: if {antylogout::%victim%} is not set: send "&cJestes podczas walki! Nie logaj!" to victim send "&cJestes podczas walki! Nie logaj!" to attacker set {antylogout::%victim%} to 15 set {antylogout::%attacker%} to 15
  4. Nie wiem czy dokładnie o to chodziło ale skleiłem dwa skrypty i wyszedł kod, nie testowałem ale raczej powinno wszystko śmigać.
  5. Meffak

    Problem z kodem

    Witam, otóż mam owy kod: private void checkWWW() throws RuntimeException { try { URL oracle = new URL("link_do_rawa_pliku_z_githuba"); URLConnection yc = oracle.openConnection(); BufferedReader in = new BufferedReader(new InputStreamReader( yc.getInputStream())); String inputLine; while ((inputLine = in.readLine()) != null) { if (inputLine.equalsIgnoreCase("true")) { System.out.println("licencja poprawna"); } else { System.out.println("licencja nieprawidlowa"); } } in.close(); } catch (Throwable ex) { throw new RuntimeException(); } } I nie wiem jak pod niego stworzyć plik z licencja, posiadam owy ktory nie działa: { "jakiserwser.pl": { "true" } } Chciałbym o szybką odpowiedź i pomoc w pliku licencyjna! P.S: Wiem że w kodzie powinno być że offa plugin.
  6. Meffak

    Dzień dziecka

    Proszę o zdjęcie mi punktów :C
  7. Łapaj tutaj skrypt: https://code.skript.pl/ApfpKIGt Następnym razem popatrz a później pisz bo szukanie nie szkodzi!
  8. SignEditor Mam do zaprezentowania przerobiony skrypt na edytowanie tabliczek prostą komendą! Komendy do nich są takie same Wysyłam wam 2 wersje: 1.8 i wyżej 1.7 i niżej Komendy /signeditor <nr lini> <tekst> Download 1.7 i niżej: https://code.skript.pl/gHYRDx1a 1.8 i wyżej: https://code.skript.pl/R2OYkPXx Wymagania Do 1.8 i wyżej potrzeba: Skript WildSkript skRayFall Do 1.7 i niżej potrzeba: Skript WildScript Myślę że skrypt się podoba i dacie jakieś miłe komentarze! Dawajcie propozycje na następne skrypty które mogę dla was napisać!
  9. Meffak

    urodzinki meffcia

    urodzinki
  10. Poszukuję Stylu na silnik mybb na temat minecraft
  11. Meffak

    Skrypt na LVLe ze stone

    suptelny mógłbyś wytabować?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...