Skocz do zawartości

franio3321

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  205
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O franio3321

 • Urodziny 30 grudnia

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Gdynia
 • Hobby
  Dziewczyny
 • Nick w MC
  franio3321

Metody kontaktu

Ostatnie wizyty

2 321 wyświetleń profilu

Osiągnięcia franio3321

 1. Opisz bardziej działanie tego serwisu, to może skorzystam.
 2. on rightclick diamond: remove player's tool set {item} to true send "&6Uzyles mocy magicznego diamentu - Przy smierci nie stracisz swojego eq"on death: if {item} is true: canel event heal player teleport victim to {spawn} send "&6Zginoles! Poniewaz ze uzyles mocy magicznego diamentu nie straciles swojego wyposarzenia!" set {item} to false else: stopCommand /setspawn: trigger: if player has permission "*": set {spawn} to location of player send "&6Ustawiles SpawnPoint!"Command /spawn trigger: teleport player to {spawn} send "&6Przeniesiono na Spawn"
 3. franio3321

  konsola

  Ipconfig /flushdns
 4. Więc uważam że regulamin forum dot. ShoutBox'a jest dość mało dopracowany i można go różnie rozumieć - Mowa tu o poniższych punktach: Więc osobiście jestem za zniesieniem owego punktu ponieważ zakładanie tematu z powodu 2 liniowego skryptu jest dennym pomysłem. Przykładowo jeżeli ktoś posiada bardzo oczywisty problem do rozwiązania, odpowiedź jest prosta, to po co ktoś miałby zakładać kolejny temat? Nowego użytkownika mogło by to zniechęcić do forum. Na forum, za napisanie bezsensownego posta, nie wnoszącego nic do tematu mógłbym dostać warn'a z powodem spam - bo nic to nie wnosi. Czy na SB jest tak samo? Czy wiadomość typu "lol" czy też "XDDDD" to spam? Nie wiem ponieważ nie jest to określone w pkt 7 regulaminu ShoutBox'a. Po drugie, regulamin powinien uwzględniać ilość napisanych wiadomości pod rząd. Czym jest granica rozsądku w znaczeniu regulaminu? Nie jest napisane. Jaką ilość znaków w jednej wiadomości mogę pisać DUŻYMI LITERAMI? Sądzę że wypadało by bardziej określić poszczególne, wyżej wymienione punkty regulaminu - Dowodem na to, są wyżej wymienione argumenty.
 5. <html><head>421</head><body>421</body></html>
 6. Sprawdź co będzie jak usuniesz skript, po drugie podaj listę twoich pluginów
 7. AutoIn: (Logowanie, weryfikacja kont Premium) http://www.spigotmc.org/resources/auto-in.578/'>>http://www.spigotmc.org/resources/auto-in.578/Więc w pliku server.properties włączasz opcje weryfikacji premium. W folderze od AutoIn'a zaznaczasz plugin który odpowiada u ciebie za logowanie, resetujesz serwer i buuuuum - Wszyscy mają skiny, premium się automatycznie loguje a non premki mogą grać bez obaw że wejdą na konto graczowi z premką :D
 8. @UP To samo co wcześniej, funkcja nie zwraca boolean'a. //edit canel zamiast cancel event XD - Już wszystko działa, do zamknięcia.
 9. Czy da się usunąć ekran "respawn" z gry? Gracz po śmierci automatycznie się zrespi.
 10. @UP Próbowałem tak wcześniej i nie działa.
 11. on any move: if {ruch.%player%} is true: canel event
 12. @ UP (Podpinam się pod temat ponieważ pytanie jest bliźniaczo-podobne ) A jak zrobić w ten sam sposób, aby to gracz nigdy nie tracił jedzenia? (w zmiennej) Gdy ja to robiłem na zasadzie gdy graczowi zmieni się "pasek głodu" w canel event, to nie działało.
 13. Jak wykonać funkcję która nie będzie pozwalała graczowi na ściągniecie zbroji oraz przesuwania itemków na pasku ich "wybierania". Da się tak?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...