Skocz do zawartości

Hydorax

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  330
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Hydorax

 1. Hydorax

  Skrypt na captcha

  @Enxi hmm próbowałem również na Craftbukkicie jednakże skrypt cały czas crashuje i nie pozwala wejść na serwer - LINK DO YT Nie ma pojęcia czemu tak się dzieję, przetestuj go u siebie i przedstaw rezultaty w poście.
 2. Hydorax

  Skrypt na captcha

  @Enxi to ze po wgraniu go na serwer po przelogowaniu nie mogę wejsc z powrotem na serwer i wywala powyżej przedstawione błędy, testowałeś ten skrypt ?
 3. Hydorax

  Skrypt na captcha

  @Enxi Coś mi ten twój kod nie działa zbytnio https://scr.hu/3L6D5O Nie wiem czy to wina mojego sinika, czy coś ze skryptem, tak btw napisałem ostatnio coś podobnego, jednakże połączyłem tą captche z blokowaniem pisania na chacie, oraz mozliwość zmiany rodzaju captchy na opcję wykopanie np 50 bloków kamienia oraz na kliknięcie wełny w GUI (ponieważ mój serwer jest częstym celem ataków Botów, które reklamują inne serwery, bądz piszą czasem nieprzyjemne rzeczy) i sprawdza się to naprawdę dobrze. Jeśli chcecie mogę go upublicznić. Ponadto na serwer polecam wgrac np Plugin PhoenixAntyCheat, Skutecznie blokuje ataki Botów z Proxy, mi np wpuści na serwer z 7 botów po czym automatycznie je kickuje i nei pozwala wejść innym botom na serwer. Ponadto zawiera skromny antycheat między innymi anty killaurę (sprawdza gracza i wysyła ostrzezenie do administracji)
 4. Nie polecam, nieogarnięta administracja, próbują wybić się poprzez botowanie innych serwerów i nagminnym "spamowaniem" swoim adresem ip. Żenada .... Zastanówcie się najpierw dwa razy, zanim coś zrobicie. Jest tyle możliwości rozreklamowania serwera, a wy wybieracie te najgorsze z najgorszych.
 5. Dostałem kiedyś plakietkę mistrz za wygranie konkursu
 6. Wymagany jest do tego dodatek SkQuery - KLIK dodajesz do kodu with lore "Pierwsza linia | Druga linia | Trzecia linia ... "
 7. Skrypt słaby, widząc treść kodu i porównując go z innymi splefami widać, że bardzo się nimi "posiłkowałeś", jednakże twój wyszedł dość marnie :< Emm, to nie plagiat, bynajmniej nie tego tematu, jakbyś troszkę dogłębniej przeanalizował kody dostrzegłbyś, że widnieje tam ten sam autor.
 8. Również borykam się z tym problemem. Pierw myślałem, że podczas jakiegoś pobierania wskoczył mi do systemu jakiś toolbar bądź złośliwe oprogramowanie, jednakże z pewnych przyczyn musiałem przeinstalować 8-semkę i problem nadal występuje ;/ Jest to dosyć uporczywe i tak się zastanawiam, czym jest to spowodowane. @herhor67 Ta strona włącza się sama niekiedy, gdy kliknę w google na wynik wyszukiwania, nie ma jej w samych wynikach wyszukiwania, po kliknięciu przenosi mnie na tę stronę, którą franio podał w pierwszym poście. Wrzucam skan tej strony - KLIK
 9. Trzeba było sparsować :> Temat zamykam :anemonex:
 10. Witam, mam problem z częścią skryptu, mianowicie podczas wyświetlania wirtualnego eq chciałbym zapętlić ilość slotów i z zmiennych odczytywać, jaki item ma się wyświetlać. Jednakże plugin Skript nie rozpoznaje itemu i nic się nie wyświetla :< Wyświetlają się za to w Options, jednakże gdy wklepię do kodu przykładowo (@item.%loop-number%) nie może znaleźć tej opcji, gdyż nie czyta zapętlonej liczby. Może ktoś z was wie jak rozwiązać mój problem ? Sypnę lajkami :3 Variables: {zestaw.a.1.name} = "&9>> &6&lHełm" {zestaw.a.1.item} = "diamond helmet" {zestaw.a.2.name} = "&9>> &6&lNapierśnik" {zestaw.a.2.item} = "diamond chestplate" {zestaw.a.3.name} = "&9>> &6&lNogawice" {zestaw.a.3.item} = "diamond leggings" {zestaw.a.4.name} = "&9>> &6&lButy" {zestaw.a.4.item} = "diamond boots" {zestaw.a.5.name} = "&9>> &6&lKoxxxy" {zestaw.a.5.item} = "enchanted golden apple" {zestaw.a.6.name} = "&9>> &6&lMiecz" {zestaw.a.6.item} = "diamond sword" {litera.1} = "A" {litera.2} = "B" {litera.3} = "C" {litera.4} = "D" {litera.5} = "E" {litera.6} = "F"Options: blok.1: diamond helmet command /pok [<text&gt] [<text&gt]: trigger: open chest with 1 rows named "&lKit A" to player wait 2 ticks play raw sound "note.hat" at player with pitch 3 volume 10 loop 6 times: set {_} to loop-number format slot {_}-1 of player with 1 of {zestaw.%{zestaw.%{litera.1}%.%loop-number%.item} named "%{zestaw.%{litera.1}%.%loop-number%.name}%" with lore "&6&lKit &e&l%{litera.%loop-number%}%||&eZawartość kitu" to close add 1 to {_l}
 11. Oj sorki nie zobaczyłem, że coś ci nie zadziałało :< Może spróbuj taki kod ? KLIK najpierw wpisujesz /bloki wand, potem patykiem zaznaczasz 2 pozycje po przekątnej jak w WorldEdicie a następnie wpisujesz /bloki ustaw. W lini 37 ustawiasz na jakie bloki mają się pojawiać w danym sześcianie :P
 12. Też miałem z tym problem, potrzebny do tego sposobu dodatek SkQuery :P loop blocks within {pos.%player%.1} to {pos.%player%.2}:
 13. Po named trzeba dać spację :P on join: add 1 Gold Ingot named "&4Wymiana &6Points" to player's inventory give 1 Gold Ingot named "&4Wymiana &6Points" to player
 14. Nie wiem dlaczego, ale twój kod mi nie działa ;-; Zawsze zastanawiałem się, jak zrobili to na #MajnPlexie :p Troszkę go przerobiłem oraz skróciłem i działa, jeśli chcesz wykorzystaj go sobie :) on chat: message contains "||": set {_tooltip::*} to message split at "||" cancel event send json of "%player's display name%: %{_tooltip::1}%" tooltip "%{_tooltip::2}%" to all players//@ Jeśli nie masz możliwości przetestowania skryptów można zawsze poprosić kogoś z forum, napewno znajdzie się rzesza osób, które ci pomogą :) Ja np. prawie zawsze mam odpaloną konsolkę w tle :p
 15. Hydorax

  Generator lore!

  Mógłbyś jeszcze pobawić się w obróbkę strony pod względem wizualnym :) I tak btw, będzie możliwość publikowania własnych schematów ? //I jeszcze taka propozycja :P Gdy kod już się wygeneruje mógłby trafiać do diva o określonych wymiarach ? Bo gdy rozłazi się na całą stronę np na firefoxie nie mam możliwości zaznaczania i równoczestego jechania w lewą czy prawą stronę, a po wcisnięciu Ctrl+a kopiuje się kod wraz z 1xEnter, co skutkuje rozkraczeniem się kodu skryptu podczas wklejania go :P Mam nadzieję, że zrozumiałeś w czym rzecz :)
×
×
 • Dodaj nową pozycję...