Skocz do zawartości

Arek24g

Użytkownik
 • Zawartość

  24
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

2 obserwujących

O Arek24g

 • Tytuł
  Początkujący I

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

439 wyświetleń profilu
 1. @maxcom1Games Wszystko do dogadania, zapraszam do kontaktu na wiadomości prywatnej
 2. @Addiss9 Było to tylko na zlecenie użytkownika, chciał wyszukiwarkę dlatego ona się tam znajduję. Pozdrawiam. @pandax Jeśli chodzi o bootstrap to tak możliwe masz trochę racji trochę dużo tego bootstrapa, lecz na tym wykonuje mi się to najlepiej, aktualnie gdy tworzymy serwer (Z użyciem dysków IP itd., hosting serwerów dla serwerów, DNS itd.), także wykorzystujemy bootstrapa lecz w starszej wersji. Jeżeli chce Pan aktualne, działające demo to mogę coś dla Pana wstawić proszę o kontakt na forum (PW), email. Pozdrawiam.
 3. @tazu Jak najbardziej, napisałem na dc.
 4. Arek24g

  WWW

  Łap bo widzę nikt ci tego nie zrobi... https://megawrzuta.pl/download/9f4f8d82c63d41af8d5f77e660146ca0.html
 5. @neQYT Zapraszam na pw lub email tam wyjaśnię wszystkie kwestię ew. się dogadamy Pozdrawiam.
 6. @KolorowyMleczyk Żaden problem zapraszam na wiadomość prywatną lub email: [email protected] Dodam do tego, że zaufało mi już wiele ludzi, a co najważniejsze FIRM. Wszystko mogę przedstawić na pw, lub email. Pozdrawiam i zapraszam.
 7. @okejtoja Zapraszam na prywatną wiadomość lub na pocztę. Pozdrawiam.
 8. @xPandax99YT Skontaktuj się ze mną w wiadomości prywatnej, lub przez pocztę. Na pewno nakieruję cię na dobrą drogę, pokażę ci czego musisz się nauczyć. Pozdrawiam.
 9. Arek24g

  MaxBans w WWW

  Zapoznaj się z tym gitem, wszystkie odpowiedzi znajdziesz tam: https://github.com/Yive/maxbans-php + demo Pozdrawiam.
 10. @Akvez Zobacz wiadomość prywatną.
 11. Dlatego mógłeś się odnieś do samych słów, a nie do całości wypowiedzi. @bvcz Używam jedynie PHP, żadnych frameworków.
 12. @McKoxu Aktualnie tworzę projekt sklepu mc_shop i nie jest admin panel dokończony w całości lecz jest jakaś mała jego próbka Tak jak mówiłem jest to tylko próbka początku tworzenia sklepu.
 13. @Wayneern Hah, ta dzięki mała literówka już poprawione ?
 14. Wykonam stronę dla twojego serwera! Wykonam stronę dla ciebie, oczekuję tylko i wyłączenie twojego projektu który chciałbyś zobaczyć. Połączenie pluginy z MySQL(Jeśli tylko takie posiadasz), wykonam admin panel na twojej stronie, jeśli tylko tego będziesz oczekiwał. Wszelkie pytania i wątpliwości pozostawiam z poniższymi zdjęciami. Strony piszę w językach: PHP, JavaScript, CSS. Dodatkowa znajomość: Laravel, BootStrap, MySQL, PHPMyAdmin. Strony wykonuję w 100% responsywne, czyli możesz korzystać z nich na telefonie, komputerze, czy laptopie!!! PAMIĘTAJ TO TY DYKTUJESZ WARUNKI DLA TWOJEJ STRONY Skontaktuj się ze mną: Discord: ArAs #3055 E-mail: [email protected] Wiadomość prywatna: Te forum
×