Skocz do zawartości

Vate

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  59
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Vate

 • Urodziny 16.04.2020 (2.082500051 lat)

Ostatnie wizyty

421 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Vate

 1. Vate

  Crafting

  Dobry. W jaki sposób mogę utworzyć crafting nowego przedmiotu? Posiadam pluginy takie jak Skript (of course), SkQuery. Dało by się coś z nimi wykombinować? Dzięki za prawdopodobne odpowiedzi.
 2. sender.sendMessage(ChatColor.translateAlternateColorCodes('&', "&cAn example colored &amessage"); Hm?
 3. Vate

  Włączanie

  https://github.com/SkriptLang/Skript/releases Szukaj stabilnej wersji.
 4. Vate

  Włączanie

  No, prawdopodobnie jest to przestarzały plugin, nie wiem w czym tkwi problem.
 5. Vate

  Włączanie

  Jak byk jest napisane: Error occurred while enabling Skript v2.4.1. Jeśli się pomyliłem, to przepraszam.
 6. Bardzo przepraszam, jednakże: 1. Tabulatory są źle powstawiane, 2. Nie ma miejsca, w którym powinien znajdować się TAG, 3. W poradniku zawarte jest ciągłe powtarzanie jednego słowa, albo kilku, co nie jest okej, 4. Sam tutorial jest dosyć słabo wytłumaczony, bo np. z tego co kojarzę to send'a można wysłać do wszystkich graczy z użyciem specjalnego zakończenia. Jeśli się mylę, przepraszam. No i ogółem temat przydałoby się napisać od nowa jeśli jest taka możliwość, albo poprawić zawarte w nim błędy.
 7. Vate

  głosowanie

  Sprawdziłem, powinno działać chociaż nie wiem czy w 100% poprawnie. Jeśli znajdziesz błędy, to możesz pisać. Możesz też sobie wszystko "OD-CAPSLOCK'ować". Komendy: /Glosowanie Rozpocznij Treść Głosowania - Wiadomo co robi ta komenda. Wymaga permisji: ADVANCED.VOTING.COMMAND, /Glosowanie Tak - Oddaje się głos na tak - Wyłącznie raz na głosowanie, /Glosowanie Nie - Oddaje się głos na nie - Wyłącznie raz na głosowanie, /Glosowanie Wynik - Sprawdza się wynik głosowania, ile osób oddało głos na tak i ile na nie. Wymaga permisji: ADVANCED.VOTING.COMMAND. // Pozwoliłem sobie pozmieniać trochę w skrypcie, teraz dodałem komendę: /Glosowanie Zakoncz, która czyści wszystkie głosy, przed tym pokazując ile osób głosowało za, a ile przeciw no i oczywiście zamyka możliwość oddawania głosów. Dodatkowo poprawiłem kilka błędów. Tak na marginesie, to powyższa komenda również wymaga permisji ADVANCED.VOTING.COMMAND. // Znowu trochę napsułem skracając kod skryptu no i udało mi się poprawić jeden dziwny błąd.
 8. Vate

  Skrypt na VOUCHER!

  Skrypt nie jest mój, natomiast z tego co pamiętam to coś tam zmieniłem, ALE nie jestem pewien. W każdym razie tam gdzie jest #, to jest to wyłączona komenda z plugin'u LuckPerms. Jeśli korzystasz z innego plugin'u od nadawania rang, to musisz sobie to ogarnąć.
 9. Proszę, on rightclick on stone button: if block at player is pressure plate: give iron sword of sharpness 3, fire aspect 1 to player set player's helmet slot to iron helmet of protection 3 set player's chestplate slot to iron chestplate of protection 3 set player's leggings slot to iron leggings of protection 3 set player's boots slot to iron boots of protection 3 give 2 enchanted golden apple to player give 5 golden apple to player give 5 ender pearl to player give 64 cobblestone to player give 1 fishing rod to player
 10. Vate

  Do wyrzucenia.

  Do wyrzucenia.
 11. Vate

  SkriptJam #1

  Ktoś wcześniej napisał, czy będzie możliwość wypisania się z konkursu bez podania przyczyny już w jego trakcie. To jak z tym, będzie taka możliwość? Proszę o odpowiedź, dziękuje.
 12. Vate

  SkAuth *Skrypt Autoryzacyjny*

  To nie jest hejt, to komentarz, który uargumentowałem. Napisałem tylko co możesz poprawić/zmienić.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...