Skocz do zawartości

V4T3

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  65
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

262 wyświetleń profilu

Osiągnięcia V4T3

 1. V4T3

  Nie znana komenda

  Wiem, że jesteś, nawet dałem Tobie komentarz w tamtym temacie.
 2. V4T3

  Nie znana komenda

  Nonsens, praktycznie połowa pluginów pisana pod Bukkit działa na Paper'ze i podobnych do Paper'a silników.
 3. V4T3

  LimeSK

  Oczywiście brak kodu źródłowego więc jeśli zajdzie większa aktualizacja nie będzie można sprawdzić czy kod zawiera jakieś dziury (choćby przypadkowe) czy też nie. Oprócz tego rozbawiła mnie dokumentacja na GitHubie xD. A co do dodatku to podpinam się pod komentarz Kormica.
 4. Całkiem możliwe, że nazwa się nie wyświetla bo nadpisywana jest przez jakiś inny skrypt. Jeśli w którymś ze skryptów masz na przykład coś takiego: # Kolorowanie wiadomości w zależności od rangi: on chat: if player is op: set message format to "&c%player%&f: %message%" else: set message format to "&b%player%&f: %message%" To to nadpisze się zamiast nowej nazwy dla gracza, i wyświetli tą starą.
 5. V4T3

  tnt

  on place tnt: if player is in world "swiat": send "Nie można." cancel event A nie lepiej zrobić żeby tego TNT w ogóle nie dało się postawić? Bo dzięki postawieniu i odpaleniu tego przedmiotu, skoro on ma zniknąć, to gracz też ten przedmiot straci. Nie wiem czy chciałbyś takie rozwiązanie
 6. Czyli w tej ankiecie będą mogły wziąć udział z jakieś dwie osoby bo jak wiemy palenie papierosów poniżej 18 lat korzystne nie jest (jak i z resztą w późniejszym okresie).
 7. Cóż, dzięki wszystkim za odpowiedzi, a temat można zamknąć.
 8. Każdy mój o którym wiedzieli "znajomi" (raczej znali się z osobą, która na serwer wchodziła). Raczej nie były to pluginy z niepewnych źródeł, chyba nie pobierałem pluginów od kogoś, a z stron typu spigotmc itp. Wiem czym jest backdoor, pytanie tylko skąd on się brał, no cóż, to może być ciężkie do rozwiązania. O ile mi się wydaje to ta osoba po prostu wchodziła na ftp serwera. Myślę, że poczekam jeszcze na jedną/dwie odpowiedzi a później temat "zamknę". Może ktoś też miał takie akcje.
 9. Dziś troszeczkę chciałbym się cofnąć kilka lat wstecz i spróbować wyjaśnić pewną zagadke: Kiedyś miałem do czynienia z pewną osobą, która co każdy serwer dziwnym trafem wchodziła mi na niego i często kasowała pliki (przy okazji nadając sobie op'a). Był to serwer na wersji chyba 1.7+ albo 1.8/9+. Jako, że było to bardzo dawno temu nie pamiętam jaki to był silnik, albo Bukkit albo Spigot. I pytanie, jak mogło to się stać? O ile pamiętam danych nikomu nie podawałem. Czy była to wina dziur w silniku czy jakieś pluginy miały wady? O ile też pamiętam to na przykład taki plugin PermissionsEx miał chyba kilka błędów, wtedy go chyba miałem ale nie wiem czy to od niego. A jeśli to była jednak wina silnika to czy sytuacja zabezpieczeń od tamtych wersji mocno poprawiła się w silnikach takich jak Paper, Tuinity czy Purpur?
 10. Rzeczywiście, ostatni warunek rozwiązał problem, przepraszam za "zamieszanie".
 11. Zauważyłem pewną niespójność z tym związaną albo to ja robię coś źle. Nie ważne czy kliknę w przedmiot w sklepie czy w 1 slot w ekwipunku, zawsze dostaje ten komunikat. Zna ktoś może rozwiązanie? @Kormic, @CoFFeIN04, @Helios1993 Oczywiście robię to w ten sposób: on inventory click: if name of player's current inventory is "Sklep": cancel event if clicked slot is 0: Przepraszam za pisanie pod tematem, ale poniekąd odwołuje się do jednego problemu być może występującego po dodaniu kodu z tego poradnika.
 12. V4T3

  Vanish

  command /vanish [<text>]: trigger: if player is op: if arg-1 is "wlacz": hide player from all players broadcast "&b• %player% - Wyszedł z gry. •" send "&b• Gotowe. •" else if arg-1 is "wylacz": reveal player to all players send "&b• Gotowe. •" else: send "&c• Coś poszło nie tak. •" else: send "&c• Nie posiadasz odpowiednich uprawnień. •" Wykorzystuję w swoim dodatku, który umieściłem na forum. Nie rozumiem po co robić jakieś pętle/zmienne.
 13. V4T3

  skrypt na warny

  Co prawda nie mam tej komendy na wyciszanie gracza, ale sprawdziłem skrypt u siebie: Tam gdzie jest nieznana komenda, tam po prostu wykonywane jest /mute. @Kormic Wszystko zależy od konfiguracji pluginu, poza tym tam chyba nie będzie mieć ostrzeżeń? Nie wiem.
 14. V4T3

  skrypt na warny

  Przecież ci napisałem, czego jeszcze oczekujesz? Po prostu podmień sobie tam gdzie 60 na 3600 i wtedy co 3 warny gracz, którego wpiszesz będzie otrzymywał mute na godzinę.
 15. V4T3

  skrypt na warny

  No to musimy dowiedzieć się ile sekund ma godzina... Godzina ma 3600 sekund, więc tyle wpisz.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...