Skocz do zawartości

bvcz

Senior administrator
 • Zawartość

  1 659
 • Rejestracja

 • Wygrane w rankingu

  7

Zawartość dodana przez bvcz

 1. Zapewne to drugie zdjęcie to twój profil: ciężko ignorować siebie i wysyłać sobie wiadomość
 2. bvcz

  SkriptJam #1 Wyniki

  Nawet nie wiesz jaka była zabawa
 3. bvcz

  Informacja dla moderatorów

  Czy funkcja "Zgłoś odpowiedź" nie jest wystarczająca?
 4. bvcz

  SkriptJam #1 - Izolacja

  Zgodność z tematem, kreatywność oraz jakość kodu
 5. Rozpoczynamy pierwszą edycje konkursu SkriptJam! Tematem na ten weekend jest Izolacja. Uczestnicy mogą przesyłać pracę do niedzieli 10.05.2020 do godziny 18:00. Skrypt nawiązujący do tematu, krótki opis oraz wymagane dodatki należy przesłać w prywatnej wiadomości do @Ixidi. Zgłoszeni uczestnicy: @wiktorm12 @xAxee @__NaRu__ @Norbi @JoJeki @Savorski @KQBA @LjayPL789 @SernickLOL @Toranktto @3meraldK @MrJuliusz @CartoonX @Shooterowy @maxcom1Games @Rejszpat @PanMaruda @Vate @Grex @__Piesiu__ @Crystal_PL @Skw972 Życzymy wszystkim powodzenia
 6. bvcz

  Krótki SK

  //chwila, slab != pressure plate, mój błąd
 7. Ten temat został przeniesiony.
 8. bvcz

  AutoMSG

  Ten temat został zamknięty.
 9. bvcz

  zadanko z pp

  Oj tu jest dużo więcej stawek: 3%, 5,5%, 8,5%, 10%, 12,5%, 17%, 20% W dużym uproszczeniu to tak działa, lecz w praktyce zazwyczaj się nie wnioskuje o zwrot, tylko o przeniesienie nadpłaty na koleje miesiące(obniżenie podatku w kolejnych miesiącach)
 10. ten skrypt nawet nie działa: Źle wytabowany
 11. Ten temat został przeniesiony do nieestetycznych prezentacji. W momencie, kiedy poprawisz estetykę prezentacji, zgłoś ten post(lub napisz prywatną wiadomość do moderatora) z prośbą o przywrócenie tematu do głównego działu.
 12. bvcz

  Gazetka w kiosku

  Ten temat został przeniesiony do kosza!
 13. bvcz

  Skarga na Lekula

  Salvador i LeQuLa zawarli umowę, która dotyczyła wgrania i skonfigurowania dwóch pluginów przez LeQuLę: CombatLoga i LuckPerms. Za wykonane zlecenia Salvador miał zapłacić w sumie 50zł - 30 przed wykonaniem i 20 po wykonaniu zlecenia. Z zamieszczonych wiadomości można wywnioskować, że pluginy zostały zainstalowane. Problem pojawił się z pluginami WorldEdit oraz WorldGuard, za sprawą pierwszego z nich. Z widocznego na zdjęciach błędu można przeczytać, że konfiguracja pluginu WorldEdit nie jest poprawna. Nie wiadomo, z jakiego powodu plik konfiguracyjny został "uszkodzony" Salvador zdenerwował się i używając wulgaryzmów, poprosił o naprawienie zepsutego pluginu. LeQuLa zerwał współpracę, ponieważ stwierdził, że nie będzie wykonywać pracy dla osoby, która ją obraża. Zaliczki nie zwrócił. A tu info ode mnie: WorldGuard nie działał, bo nie działał WorldEdit. Bez WE nie zadziała WG. CraftServer, a nie CraftServe. I nic nie zablokował, tylko jest jednym z etapów ładowania pluginów.
 14. bvcz

  Błędy w stylu forum

  poprawione
 15. u mnie również działa, wklej screen z konsoli deweloperskiej (F12), zakładka 'console' //edit: ewentualnie screen z tej strony https://minotar.net/helm/Procesor/16.png
 16. W jakim celu bot wymaga uprawnień administratora?
 17. bvcz

  Zadanie z fizy

  Ten temat został przeniesiony do kosza!
 18. bvcz

  Do usuniecia!

  Ten temat został przeniesiony do kosza!
 19. bvcz

  Wiadomosc

  Problem został rozwiązany.
 20. bvcz

  Rejestr zasłużonych

  Nowe tytuły: Moderator @HeezQ - do 02.08.2020.
 21. bvcz

  Rejestr zarządzeń

  Zarządzenie @bvcz 01/02.02.2020: @paweU, @LeQuLa oraz @Akvez zostają próbnymi moderatorami @HeezQ traci rangę moderatora ze względu na słabą aktywność.
 22. bvcz

  Rejestr zasłużonych

  Nowe tytuły: Moderator @BrixNW - do 28.07.2020. Zmiany tytułów: Moderator @Vylence - tytuł wygasł. Moderator @LjayPL789 - tytuł wygasł.
×