Skocz do zawartości

Skiuel

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  257
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Skiuel w dniu 20 maja

Użytkownicy przyznają Skiuel punkty reputacji!

1 obserwujący

O Skiuel

 • Urodziny 9 lutego

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Polska
 • Nick w MC
  Skiuel

Metody kontaktu

Ostatnie wizyty

571 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Skiuel

 1. Kliknij prawym na plugin essentials.jar i otwórz go za pomocą winrara. Tam będziesz miał plik messages_en.properties. Otwórz to notepadem kliknij crtl + f wpisz tpa i znajdz tą wiadomość. Zmień ją na jaką tam chcesz.
 2. Skiuel

  hej pomozecie?

  Przecież to napisałem?
 3. Skiuel

  hej pomozecie?

  Zamiast brodcast daj send "" to all players Sorry ze w osobnym A broadcast ci nie działa pewnie dlatego ze masz kolor poza "". Daj to &d przed "" w ""
 4. Skiuel

  o co chodzi?

  Przetelepprtuj go po prostu przez console command
 5. Skoro sprawdza co sekunde to nie będzie błędu że jak się ruszy w pewnym momencie to nie wykryje?
 6. Załóżmy że robię komendę tpa. Gracz wpisuje tpa i teraz przez 5 sekund nie może się ruszać. Więc w evencie any move muszę sprawdzić czy gracz przypadkiem się nie rusza. Jak to zrobić aby było to wydajne i ekonomiczne?
 7. Co? Raczej Python jak już lub js. W językach które wymieniles można w ogóle tabow nie używać i kod będzie działać
 8. Może by spróbować to jakoś zablokować poprzez event on portal enter. Zrobić tam zmienna która zapisze gracza po 5 sekundach zmienna by się usuwala. A gdy gracz ma ta zmienna to tamto equip by się nie wykonywali. Ale to rozwiązanie nie jest idealne
 9. on death: if victim is a player: if attacker is a player: console command "bedwars level add %attacker% 19"
 10. Ty chcesz aby TNT wybuchalo na terenie gildii bo aktualnie nie wybucha czy chcesz aby nigdzie indziej poza terenem gildi TNT nir mogło wybuchnąć?
 11. Skiuel

  Pytanie

  W evencie on place blok jak chcesz wiedzieć czy dalej jest blok to po prostu daj wait 2 ticks a potem sprawdź czy ten blok jest postawiony
 12. Wykminiłem coś takiego: on rightclick: if player's tool is netherite shovel of infinity 10 named "&6&lShotgun": if {shoot::%event-player%} is not set: make the player shoot an arrow at velocity 10 set {_number} to random integer between 1 to 5 if {_number} is 1: push the last shot projectile upwards at speed 0.7 if {_number} is 2: push the last shot projectile downwards at speed 0.7 if {_number} is 3: push the last shot projectile right at speed 0.7 if {_number} is 4: push the last shot projectile left at speed 0.7 set {shoot::%event-player%} to true wait 1 second delete {shoot::%event-player%} command /shotgun: trigger: give player netherite shovel of infinity 10 named "&6&lShotgun"
 13. Skiuel

  Problem z if

  Wyswietl ten statsStone na chacie po send działa
 14. Skiuel

  Blokada

  Mogę ci nagrać film z klawiaturą windowsową że ten tab po prostu znika.
 15. Chyba to nie możliwe. Pobrobuj z eventami on rightclick on leftclick on sneak toggle czy któryś coś wykrywa gdy gracz ma otwarte Gui ale wątpię
×
×
 • Dodaj nową pozycję...