Skocz do zawartości

Skiuel

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  273
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Skiuel w dniu 20 maja 2021

Użytkownicy przyznają Skiuel punkty reputacji!

1 obserwujący

O Skiuel

 • Urodziny 9 lutego

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Polska
 • Nick w MC
  Skiuel

Metody kontaktu

Ostatnie wizyty

1 099 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Skiuel

 1. Skiuel

  Skrypt na Gamemode

  A w przypadku gdy nie użyjemy jest czymś więcej? Still jedyne co to robi to skraca nam komendę więc po co go nie potrzebnie rozszerzać?
 2. Probowales tego: https://forums.minehut.com/topic/44628-skript-sign-gui/ ?
 3. Skiuel

  Skrypt na Gamemode

  Skrypt do wykonania w 3 minuty i 6 linijek wiadomości po wejściu? Btw lepiej byłoby to zrobic poprzez make player execute command wtedy nie trzeba by ustawiać twoich permisji tylko tych do gamemode.
 4. Spróbuj tak: set {_name} to name of event-block
 5. mordo było wsadzić to w pętle a nie pisać 10 razy za ile nastąpi teleportacja. Po za tym nie wkleiłeś tego czego chciała osoba wrzucająca post. Btw *nastąpi
 6. Ten skrypt ma 2 lata. Jest to prawdopodobnie wynik wersji skripta lub jego dodatków.
 7. Sorka nie zauważyłem ostatniego action bara Teraz spróbuj: command /spawn [<text>]: trigger: if player has permission "szybkitp": teleport player to {SP} send action bar "&aTeleportacja..." to player else: set {_l} to location of player set {_s} to 0 while {_s} is not 5: send action bar "&aSpawn &c%5-{_s}%sek!" to player add 1 to {_s} wait 1 second if distance between {_l} and location of player > 0.25: send action bar "&cPrzerwano!" to player send "&cPrzerwano" stop teleport player to {SP} send action bar "&aTeleportacja..." to player command /setspawn [<text>]: permission: * trigger: set {SP} to location of player
 8. Spróbuj tak: command /spawn [<text>]: trigger: if player has permission "szybkitp": teleport player to {SP} send action bar "&aTeleportacja..." to player else: set {_l} to location of player set {_s} to 0 while {_s} is not 5: send action bar "&aSpawn &c%5-{_s}%sek!" to player add 1 to {_s} wait 1 second if distance between {_l} and location of player > 0.25: send action bar "&cPrzerwano!" to player send "&cPrzerwano" stop teleport player to {SP} set action bar of player to "&aTeleportacja..." command /setspawn [<text>]: permission: * trigger: set {SP} to location of player
 9. Spróbuj z delete player's tool
 10. A taka głowa nie ma nicku w nazwie? To mozna by sprawdzić po prostu po name of player's tool. Tyle że wtedy bo zmianie nazwy główki skrypt by ją brał za główkę innego gracza. Można by przy dawaniu tej głowy wrzucić gdzieś w NBT nazwę gracza tej głowy. Wtedy sprawdzając te NBT można się upewnić czyja to głowa.
 11. Ta część z chance jest bardzo długa. Pewnie dałoby się ją jakoś skrócić np jakoś tak: set {_chance} to {tier::%player%} * 5 chance of {_chance}%:
 12. Skiuel

  Refresh GUI

  Pokaż skrypt bo z twojego opisu nic nie wynika.
 13. Cześć, szukam jakiś ciekawych osób do projektu serwera. Założenie jest aby stworzyć coś w stylach słowiańskich (Wierzenia, demony itp). Mam pare koncepcji na serwer np można by pójść w jakiś ciekawy roleplay czy zrobić z tego rpg. Także jeżeli potrafisz cokolwiek (moderować, pisać pluginy/skrypty, budować) to zapraszam do odezwania się do mnie na pv na skripcie Cały projekt chce utrzymać w atmosferze dobrej zabawy dlatego bez żadnych spoceńców. Ten projekt to zwykły fun. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
 14. Potrzebuje stworzyć dość dużą mapę która by była osadzona w tylko jednym biomie i była by ograniczona. Plus była by wielkim lasem. Znacie jakieś sposoby jak można ingerować w generator świata na takim poziomie? Gdzie w ogóle szukać na ten temat informacji?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...