Skocz do zawartości

wiktorm12

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  486
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  7

Treść opublikowana przez wiktorm12

 1. Hej, Aby napisać taki panel musisz się zapoznać z czymś takim jak kontenery (np. docker) i oczywiście język programowania backendowy, oraz najlepiej przeczytać o czymś takiem jak websockety, ponieważ w przypadku konsoli byłaby to najlepsza i najbezpieczniejsza metoda działania.
 2. Nie wiem czy nadal aktualne ale co ma sie dziać z osobą zanim pisze kod?
 3. Hej, aby ustawić kolor tekstu dla danego elementu na stronie używając cssa powinieneś ustawić wartość color w kodzie css na odpowiednią wartość (może to być albo słowna nazwa koloru w języku angielsku takie jak red, kolor podany w zapisie hexadecymalnym przykładowo #ff00ff albo używając rgb na przykład: rgb(0,255,0) ) Aby umieścić taki parametr dla danej klasy w cssie należy odwołać się do klasy używając jej nazwy, przed którą wpisuje znak kropki, a kolejno w nawiasach wąskowych podajesz poszczególne parametry .klasa{ color: red } Jeżeli za to chcesz użyć używanej przez ciebie biblioteki - boostrap powinieneś dodać kolejną klasę odpowiadającą za kolor tekstu (spis klas znajdziesz tutaj: https://getbootstrap.com/docs/4.0/utilities/colors/) dla koloru czerwonego jest to klasa text-danger Mam nadzieje że moja odpowiedź udzieliła ci pomocy na zadane pytanie
 4. Przejrzałem twój skrypt i taka podpowiedź możesz usunąć linijke 11 ("# JEŚLI ZMIENIŁEŚ NAZWĘ TEGO PLIKU, ZMIEŃ JĄ RÓWNIEŻ W "OPTIONS" (bez rozszerzenia .sk) W LINIJCE "21"!!!") ponieważ używasz już zmiennej "%the script's name%" Po drugiej możesz jeszcze dodać że po zmianie na creative zapisujesz gdzieś ilośc banknotów i dopiero wtedy je usuwasz i dodajesz je spowrotem na survivalu
 5. wiktorm12

  Skrypt

  Ten temat został przeniesiony.
 6. Hej, twój serwer potrzebuje strony, a może serwer discord potrzebuje urozmaicenia przez dostosowanego specjalnie pod niego bota? Dobrze trafiłeś! Mam do zaproponowania parę rzeczy takich jak: - Przygotowanie strony WWW Wykonane prace: Bardziej rozbudowane, lecz niepubliczne strony mojego autorstwa: https://discordpage1.wiktoor123.pl/ https://minepage2.wiktoor123.pl/ - Konfiguracja sklepu dla serwera np.: SklepMC.pl - Zarządzanie strefą DNS dla domeny - Instalacja i konfiguracja pakietu Nginx czyli oprogramowania pozwalającego hostowanie twojej strony - Instalacja strony na hostingu zewnętrznym oraz jego konfiguracja np.: OVH - Napisanie bota na serwer discord w NodeJS - Instalacja panelu do zarządzania serwerami - Pterodactyl Dodatkowo zapewniam: - Niską cenę, spowodowaną budowaniem dopiero swojego porfolio - Oprowadzenie przy przygotowanym oprogramowaniu, czyli przykładowo przy instalacji pterodactyla jest to krótki pokaz co i jak działa - Wyłączając niektóre sytuacje losowe dość prędkie odpisywanie Jeżeli jesteś zainteresowany napisz do mnie w wiadomości prywatnej na forum, bądź poprzez wiadomość DM na discordzie wiktoor123#0439.
 7. Problem został rozwiązany.
 8. Problem został rozwiązany.
 9. Ten temat został przeniesiony do nieestetycznych prezentacji. W momencie, kiedy poprawisz estetykę prezentacji, zgłoś ten post(lub napisz prywatną wiadomość do moderatora) z prośbą o przywrócenie tematu do głównego działu.
 10. Problem został rozwiązany.
 11. Ten temat został zamknięty.
 12. Ten temat został zamknięty.
 13. wiktorm12

  Prywatny chat

  Problem został rozwiązany.
 14. wiktorm12

  Pytanie

  Ten temat został przeniesiony.
 15. Ten temat został przeniesiony do kosza!
 16. Ten temat został przeniesiony.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...