Skocz do zawartości

LuckyEq

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  19
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O LuckyEq

 • Tytuł
  Początkujący I

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick w MC
  LuckyEq

Ostatnie wizyty

243 wyświetleń profilu
 1. LuckyEq

  Skrypty

  Proszę o napisanie kilku skryptów, które dotyczą: -komenda /onadmin , która polegać ma na tym, że wpisując tą komendę wyświetla się w oknie status rang wyższych na serwerze m.in.:(właściciel, administrator, moderator itp.) GUI będzie wyświetlać się status online (zielony ptaszek), a jeśli gracz jest offline (czerwony krzyżyk). -komenda /rules , która ma za zadanie otworzyć książkę z regulaminem serwera
 2. LuckyEq

  Skrypt

  Pokazuje w lisice np. Admin - Aktywny ( jesli jest na serwerze) Admin - Nieaktywny (jesli nie ma go na serwerze) i taka lista Właściciel, Admin, [email protected], moderator itp
 3. LuckyEq

  Skrypt

  Potrzebuje skryptu na zobaczenie czy któryś z administratorow jest dostępny na serwerze.
 4. Witam potrzebuje skryptów takich jak: Na wejscie i wyjscie wlasciciela (chodzi tu o title) Książkę gdzie gracz dostaje gdy uzbiera itemy na gildie automatycznie pokazuje mu się książka z wypisanymi kordami gdzie są wolne miejsca na gildie, gdy kliknie automatycznie teleportuje go na te wyznaczone misjce. Na chat Na otchlań Na sprawdzanie graczy
 5. Potrzebuje skryptu na chat (czyszczenie}, na dawanie rang. Potrzebuje jeszcze skryptu, że gracze premium nie muszą się logować na serwer ale jak będą chcieli się zalogować na czyjeś konto to wyskoczy im komunikat że logują się nie na swoje konto i nie wejdą ( nawet jak będą próbować za każdym razem)
 6. Napisałby mi ktoś 2 skrypty? 1. (Vanish) Jeśli wpisuje /v to jestem nie widoczny na innych graczy i pokazuje ze ja jako (właściciel) wyszedł z serwera a tak naprawdę na nim jestem, jeśli ponownie wpisze /v to pokazuje ze właściciel ( ja ) wszedł na serwer. 2. Na środku ekranu pokazuje się komunikat kolorowy, że ( ja ) jako Właściciel wszedł na serwer typu: Właściciel ( i pod spodem ) LuckyEq wszedł na serwer A z adminami to samo tylko każdy ma inny nick: Administrator <nick> wszedł na serwer 2 to samo z drugim graczem.
 7. LuckyEq

  Skrypty - Serwer MC

  Niestety nie, chodzi o to że jak najeżdżam na online (ile osób jest np: 140/2000) i jak najeżdżam na te sloty i wgl pokazuje sie takie motd.
 8. Potrzebuje pomocy nie wiem czy to jest plugin czy skrypt ale prosiłbym o napisanie tego, chodzi o to że jak się jest w liście serwerów i najeżdżamy na liste graczy to jest takie motd jest ono kolorowe i wgl prosiłbym o napisanie daje naj !
 9. LuckyEq

  Skrypty - Serwer MC

  Skontaktuj się proszę ze mną przez Discorda LuckyEq#5367
 10. LuckyEq

  Skrypty - Serwer MC

  @SpokocukierkiPL Co mam zrobić aby mi się to wyświetlało czy ktoś z administracji jest aktywny bądź nie
 11. LuckyEq

  Skrypty - Serwer MC

  Nic nie działa ....
 12. LuckyEq

  Skrypty - Serwer MC

  I mam to wsadzić do folderu skript czy do tego pluginu?
 13. Proszę o napisanie skryptu, który będzie pokazywał na scoreboardstats aktywną administracje (zielony ptaszek lub kółko) oraz nie aktywną (czerwony X lub czerwone kółko) i tak samo na komendę aby wyświetlało na czacie czy jest ktos z administracji aktywny itp prosze no jak najlepszy skrypt daje naj !! !
 14. LuckyEq

  Skrypty - Serwer MC

  Próbowałem i nic kompletnie co mam w tym momencie robić?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...