Skocz do zawartości

xN0MANDx

Użytkownik
 • Zawartość

  46
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Zawartość dodana przez xN0MANDx

 1. Samego pinu nie możesz przewalutować, ale przy zakupie zamienia ci wartość i dochodzi prowizja za przewalutowanie, a pin nadal zostanie w tej samej walucie.
 2. to dopisz warunek if sender is not console w evencie on command. // Dopisałem u góry.
 3. on join: if {nick::%player%} is not set: set {nick::%player%} to uncoloured display name of player command /komenda <offlineplayer>: permission: TWOJ.PEX trigger: create file "plugins/Skript/accessList/%{nick::%arg%}%.yml" on command: if sender is not console: if file "plugins/Skript/accessList/%{nick::%player%}%.yml" doesn't exists: execute console command "ban %player% Nie masz dostepu." on script load: if folder "plugins/Skript/accessList" doesn't exists: create folder "plugins/Skript/accessList" Pisane na szybko w minute. //EDIT Powyżej 100 000 zalecam używać tablic MySQL
 4. xN0MANDx

  Skrypty na sprzedaz

  a skrypt na komende /pomoc ktora wyswietla wiadomosc do gracza ile by kosztowała ?
 5. Sprzedam stare konto na enderchest 475 zł za 20 zł psc/pp/przelew kto chętny ten pw. Szczegóły PW.
 6. xN0MANDx

  iptables + geoip

  never mind - do usunięcia.
 7. No witam może ktoś się zna: -A INPUT -p tcp -m tcp --dport 25891 -m geoip --source-country PL -j DROP -A INPUT -p tcp -m tcp --dport 25577 -j DROP To odpowiada za wpuszczanie osób z polski tylko na sieć nr 1. Aczkolwiek do końca nie wiem gdzie tu sens - bo rozumiem, że 25577 upuszcza wszystkie pakiety, a tymczasem tylko można wbijać z polski, a na 25891 z wszystkich innych krajów. Chciałem dopisać, aby na sieć 2 można było wbijać tylko z niektórych kraji: -A INPUT -p tcp -m tcp --dport 25891 -m geoip --source-country GB,FR,DE,CZ,IS,NL,SK,CY,BE,AT,SE -j ACCEPT -A INPUT -p tcp -m tcp --dport 25891 -j DROP No ale coś ten mój dopisek nie działa i można wbijać z innych krajów mimo to. Ktoś wie jak to poprawnie napisać ?
 8. Dodanie latania na smokach odpada - bez sens. Czasami będą Happy Houry na exp, ceny, eventy itd. Areny też nie dodam bo przez to większość graczy odchodzi bo wejdą przypadkiem i nie zauważą ostrzeżeń, że traci się itemy. Najbliższy update doda: - Prowincje Gildii (zamki gildii, ulepszanie murów, twierdzy, podbijanie zamków, oblężenia itd itd) - Nowe misje. - Nowe mapy. - Sezony Walki - Tryby wojen gildii będą rozdzielone na rankingowe (o chwałe) i towarzyskie (bez stratne). - Nowe tryby wojen gildii. - Kilka poprawek (jak zawsze).
 9. Jak wejdziesz na serwer to zobaczysz go pod komendą /dom. Trudno opisać na prezentacji serwer który ma tysiące innowacji Zwiastun aktualizacji 2.0:
 10. Na serwerze codziennie siedzi 100 osób dołącz do nas! //EDIT Minęły ponad 2 tygodnie, a na serwerze coraz więcej graczy - Wbijajcie !
 11. Dodano zwiastun oficjalny serwera. Zapraszam w sobotę o 16:00 na otwarcie.
 12. xN0MANDx

  NAJLEPSZY PREZENT DLA BRATA!

  A no proszę bardzo: https://imgur.com/DJOdcQh
 13. Sprzedam wam najlepszy prezent dla brata. Konto na hostingu enderchest!!! WOWWW! Na którym jest 482 zł!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WOOOOOOOOOOOOOOOOOWWWWWWWWW CENA: 50 PSC/PAYPAL Weź ktoś kup bo nie mam co robić z tym kontem xD (hajs z legendarnego evolutionrpg tam został). No pozdrawiam. Mr. xN0MANDx.
 14. ---- OGŁOSZENIE PARAFIALNE ---- DATA PREMIERY ZMIENIONA NA 12 STYCZNIA (SOBOTA) 16:00 .
 15. Dodatkowe Zdjęcia SPAWN EXPOWISKO 1 Osoba którą polubisz - Misje Fabularne. (HP jest pokazywane nad serduszkiem na pasku expa - trzeba być innowacyjnym ) ZAPOWIEDŹ ZWIASTUNU To co napisałem tutaj to tylko mały % tego co jest na serwerze. WERSJA: 1.8-1.13 SLOTY: 1000 NON-PREMIUM IP: E-Craft.PL
 16. Sprzedam za 120 zł paysafecard lub 100 zł paypal
 17. Odezwał się ten który wie i zna moje pliki serwera - o konikach to był przykład waszej myśli ' co to plugin ' - prześwietlił je x-rayem xD @HotAngel2K17 @1337envy Czekam na ciebie na ts.e-craft.pl - no chyba, że srasz w gacie xD - Tam pokręcimy dalej gównoburze twoją kozaczku.
 18. Ja mam lepszą maszynę co już okazałem dowodem. Nie będę poświęcał czasu robakom. elo.
 19. poniewaz nie odpalam premium launchera, gdyz jako admin musze testowac rzeczy na multi kontach ciagle i pomagac graczom z kontami. "Maszyna z enderchesta" xD no przykro, ze ciebie stac jedynie na hostingi. Przerob plugin - xD moze jeszcze mam strone mojangu shakowac "wywsza sie wiekiem" ja odpowiadam na twoj post o wieku w ktorym ty sie wywzszales xD - boshe jakie dziecko "zachowac zimna krew" napisal administrator serwera w trakcie prac "lepszego" od mojego xD i wyzywa i puszy sie jak robal
 20. Taa niezla racje - nie mam premki (co tam ze mam premke), ta wy jestescie starsi ( ja mam prawie 18 a wy 16) no niezla racja. Nie wiesz ze jak jest error pobierania danych to jest crash serwera od niektorych pluginow co jest wyraznie napisane w luj duzymi literami w opisie pluginu na bukkicie i spigocie ? xD To niezle tworzenie serwerow jak wy nic nie wiecie o pluginach nawet. Pluginy to teczowe koniki ktore same sie tworza, a bledy nie istnieja - polska klawke znowu mi wywalilo bo gram w cs-a.
 21. WriteLine 1: A wyżej co pisałeś WriteLine 2: A to też co pisaliście 3. Był skinrestorer, lecz ten crashował dane od pewnego momentu w wyniku czego cała sieć padała jak wbijał ktoś, więc został usunięty 2 tygodnie temu na czas znalezienia błędu (normalnie działał, ale coś im się zepsuło od strony zewnętrznej, lecz nie jestem pewien bo normalnie działało miesiącami).
 22. No to zobaczymy ten twój crap. Ty to prędzej niż oni co nie odróżniają skryptu od pluginu, premki od steva i rpg od survivalu.
×