Skocz do zawartości

KAMIL0024

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  56
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

O KAMIL0024

 • Urodziny 17.11.2003 (18.605346798 lat)

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Hobby
  Nic :P
 • Nick w MC
  KAMIL0024

Ostatnie wizyty

1 213 wyświetleń profilu

Osiągnięcia KAMIL0024

 1. if {ignore::%arg 1%} is false: Powinno być "is not set" W komendzie /r nie sprawdzasz czy gracz jest ignorowany set {ignore::%arg 1%} to false Lepsze będzie użycie "delete {ignore::%arg-1%}", ponieważ sprawdzasz za pomocą "is not set", a nie "is false"
 2. Posiadam plugin do webhooków, 30zł lub natura i Ci dam.
 3. Nie umiem w js, ale potrafię korzystać z googla. "client.guild.get("124124124")" zwróci ci serwer lub nulla. Jeżeli zwróci nulla to bota nie ma na serwerze. Może to będzie ci w stanie jeszcze pomóc https://github.com/AnIdiotsGuide/guidebot
 4. Customowe składnie. Przedstawię Wam praktyczne zastosowanie skript-mirrora w tworzeniu własnych składni. Poradnik od autora dodatku znajduję się tutaj. W sumie wzorowałem się na tym poradniku, więc tam też można oblukać Wymagania: - Skript (niewymagane ) - skript-mirror +v0.8.0 (do pobrania tutaj) Wzór składni <test> - Element wymagany [test] - Element niewymagany (1|2) - Elementy do wyboru (1, albo 2) Można takie coś łączyć. Wtedy wychodzi takie coś. [ ( 1 | 2 ) ] - Opcjonalnie do wyboru 1 lub 2 Składnia w skript-mirror. (expressions|expr)-<numer argumentu> - Argument. (takie coś jak mamy w /command [<text>] to mamy arg-1. Tutaj mamy expr-1) %text% - Parametr. (może być %numer%, %world% etc. [to samo co w argumentach w komendzie]) Tworzenie efektu. [local] effect <składnia>: parse: # niewymagane # kod trigger: # wymagane # kod Teraz co tutaj się stało? [local] odpowiada za to, czy efekt'a będziemy mogli używać w innych skryptach. Jeżeli wpiszemy local to dany efekt będzie niedostępny w innych skryptach. <składnia> będzie nam odpowiadała za wygląd składni . parse to niewymagany element w którym można wpisać wartości zmiennych, które będą ustawione podczas wykonywania efektu. trigger to element, który będzie nam wykonywał nasz kod (tak samo jak przy komendzie). Przykład: effect hello [the] world: parse: set {_test} to "eldo" trigger: # {_test} ma wartość "eldo" broadcast {_test} Teraz możemy użyć naszego efektu w skrypcie. Ten efekt wyśle nam do wszystkich wiadomość o treści "eldo". Zatrzymywanie kodu. Przy użyciu effectu możemy ingerować (zatrzymywać/wznawiać) w kod. effect Zatrzymaj mi kod pls: trigger: send "Zatrzymuje jakis kod!" to console delay the effect # To nam zatrzymuje kod. send "to juz sie nie wysle :((" to console command /tut2: trigger: send "Witaj" Zatrzymaj mi kod pls # Nasz custom effect. send "To tez sie nie wysle :((" Teraz pytanie 'czy to ma jakiś sens?'. Tak, ponieważ możemy zatrzymany kod wznowić. Zastosowanie: Tworzenie wyrażenia (expression'a). [local] [plural] expression <składnia>: return type: <co ma zwracać (można używać tylko tego, co jest w skrypcie)> # Niewymagane parse: # kod, niewymagane get: # kod, niewymagane add: # kod, niewymagane set: # kod, niewymagane remove: # kod, niewymagane remove all: # kod, niewymagane delete: # kod, niewymagane reset: # kod, niewymagane Wyjaśnienie. 1. [local] - Jego funkcja się nie zmienia. 2. [plural] - Określa to, czy wyrażenie możne zwrócić więcej niż jedną wartość. 3. get,add,set,remove,remove all,delete,reset - To raczej powinno być znane . Przykładowe użycie: Wszystko jest tutaj: https://code.skript.pl/W7VTWiC7 Na szczęście to już koniec tego super poradnika skopiowanego od xAxee, ale cii. Mam nadzieje, że nie udało mi się kogokolwiek nauczyć przez to coś .
 5. Hey, przedstawiam wam mojego bota o doskonałej nazwie nie ma nazwy lol Komendy: wykonawca (text) :: Dodaje 10 utworów wybranego wykonawcy do kolejki. setpremium (user) (czas) :: Nadaje premium dla danej osoby. skip (text) :: Pomija aktualnie grany utwór. leave (text) :: Bot opuszcza kanały muzyczny. help (komenda) :: Nikt nie wie. eval (kod) :: Wykonuje kod Skript. (coś takiego jak `!` w minecrafcie) premium (user) :: Wyświetla informacje premium dla danego użytkownika. play (nazwa utworu) :: Gra utwór. queue (text) :: Wyświetla kolejkę bota. Pluginy których używam: Bot przy większej ilości serwerów niż 1 będzie się bugował, więc nie polecam. Tak żeby zachęcić do użycia pokaże przykładową komendę `quene`. https://i.fratikbot.pl/X7PVx3p.mp4 Linki: Gitlab: https://gitlab.com/kBoty/musicbot jak nie wiesz jak pobrać to: - Otwórz konsole - Wpisz cd <ścieżka w której ma się pobrać> - Wpisz w konsoli `git clone https://gitlab.com/kBoty/musicbot.git` albo (jak masz basha) - cd <ścieżka w której ma się pobrać> - git clone [email protected]:kBoty/musicbot.git Małe wiki (bo jestem leniwy): https://gitlab.com/kBoty/musicbot/wikis/Config Mam też inne boty (do moderacji i komend 4fun), są tutaj, ale nie mają opisu aka wiki, bo nie chce mi się tego robić. Ale działanie tych 3 jakby ktoś się nie skapnął mówię, też o musicbocie, a nie o tych wymienianych powyżej botów jest podobne, więc raczej można sobie poradzić.
 6. Jak na możliwości vixio to słabo
 7. https://github.com/SkriptLang/Skript
 8. Mam sobie taki kod send a request to "https://some-random-api.ml/lyrics?title=firestone" map json last response's body to {_r::*} loop {_r::*}: send "%loop-index% || %loop-value%" to console ale wyskakuje mi taki błąd "Unexpected character (<) at position 0."
 9. @xAxee meh błąd jest ,,Can't understand this loop: 'loop all entities in radius 2''
 10. if y location at attacker is 1 coś w tym stylu. Kombinuj ?
 11. okej @MrSpoks on Tab Complete: #event który jest wykonywany kiedy użyjemy /<taba> clear completions #usuwa nam wszyskie podpowiedzi add "/ekk1" to completions #dodaje "/ekk1" do podowiedzi add "/ekk" to completions#dodaje "/ekk" do podowiedzi
 12. @PolskiCiastek nie poprosiłeś o zrobienie skryptu
 13. on Tab Complete: //SKQUERY 1.0 clear completions add "/ekk1" to completions add "/ekk" to completions
 14. KAMIL0024

  .

  Na szybko robiony skrypt. Nie testowany reeee w linijce 21 na końcu dodaj ":"
×
×
 • Dodaj nową pozycję...