Skocz do zawartości
  • 0

Jak usunąć jeden przedmiot z ręki?

Milosz503
 Udostępnij

Pytanie

Witam,

Próbuję zrobić prosty skrypt, który po kliknięciu prawym przyciskiem myszy kiedy trzyma się określony przedmiot usuwa go z ręki.

Próbowałem użyć czegoś takiego:

remove bone from player
delete player's tool

Ale nie działaja, tak jak bym chciał. Pierwsza linijka usuwa przedmiot z ekwipunku (nie z ręki), a druga usuwa wszystkie przedmioty jakie są w ręce.

Czy da się usunać jeden trzymany przedmiot w ręce, a jeśli tak to jak?

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

Nie o to mi chodziło. Może źle się wyraziłem.

Mam taki kod:

on rightclick with bone:	execute console command "Jakaś komenda"	remove bone from player

Trzecia linijka ma usunąć jedną kość z ręki, tylko, że usuwa kość z ekwipunku. Czyli jeśli gracz ma w pierwszym slocie 3 kości, a w drugim(który ma wybrany) 4 kości to usunie kość z pierwszego slotu, zamiast z tego który jest wybrany. Niby niewielka różnica(tak naprawde tylko wizualna), ale wolałbym żeby działało inaczej.

• 0

Ja chyba totalnie tłumaczyć nie umiem. o_O (ale dzięki ze próbujecie pomóc ;) )

To od początku:

Próbuję zrobić prosty skrypt, dodający jednorazowy przedmiot, który po kliknięciu prawym przyciskiem myszy coś robi np. wykonuje komendę i usuwa się.

Mam coś takiego:

on rightclick with bone:	execute console command "komenda"	remove bone from player

Ten kod działa, niestety troszkę inaczej niż bym chciał. Po kliknięciu prawym przyciskiem myszy, kiedy gracz trzyma kość jest wykonywana komenda i kość jest usuwana. ALE jest usuwana z ekwipunku, a nie z ręki gracza. Czyli skrypt nie zawsze usunie kość, którą gracz trzyma bo może zauważyc szybciej kość która jest w slocie obok.

Niby różnica jest tylko estetyczna, ale wolałbym, żeby jeśli to możliwe działało inaczej.

Jeśli dalej jest niezrozumiale wytłumaczone to moge dać zdjęcia ;).

Próbowałem zrobić to też takim kodem(ale nie działa):

delete player's tool # usuwa wszystkie przedmioty w receremove player's tool # nie dziala, wyskakuje error
Edytowane przez Milosz503

Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...