Skocz do zawartości
  • 0

[SkQuery]Wirtualny ekwipunek nie dziala

Remikxdxd
 Udostępnij

Pytanie

Nie dziala mi ta komenda w wirtualnym inv: Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Próbowałem różnymi komendami, sposobami razem z Poradnikiem Norbi'ego ale nic mi z tego nie działa.

SkQuery 3 posiadam (najnowsze) czyli 3.21.4

Skript 2.1.2

Próbowałem reinstalować SkQuery i Skript i nic. Mam też wgrany WildSkript 1.8 i PirateSK nwm czy to zawadza ale chyba nie. 

Error:

[22:02:05 ERROR]: [skript] 'player with 1' is not a number (sk.sk, line 5: forma

t slot 0 of player with 1 of log named "Drewno" with lore "xD"')

12 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

format slot 0 of player with 1 of log named "Drewno" with lore "xD" to be unstealable

a jeśli chcesz by wykonywała się jakaś komenda to zamiast to be unstealable piszesz to run "komenda" lub to close then run "komenda" możesz też funkcji użyć 

• 0

Problem jest jeszcze taki, że po kliknięciu na np. kwarc czyli "Przedmioty jednorazowe" nie wykonuje mi komendy /menujednorazowe (nie otwiera skrzyni trzeba odrazu komendą przez inv nie dziala  :(

Kod: Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Edytowane przez Remikxdxd

• 0

Jeżeli chcesz, żeby po kliknięciu komenda była wykonywana za gracza, zrób tak:

command /menu:        trigger:                open chest with 1 rows named "&6Przedmioty stale i jednorazowe" to player                wait 2 tick                format slot 0 of player with 1 of log named "Drewno" with lore "xD" to run [execute player command "komenda"]

• 0

Rozwiązałem zagadkę :P. Remek- Kiedy otwierasz następny poziom to robi to mocno szybko prawda? To też dostajesz buga i ci się Offa skrzynka. @xnorbi w swoim poradniku dodał, że po open chest.... trzeba dać wait bo są bugi :D. Więc wystarczy że po trigger, a przed open chest dasz Wait 5 tick i wszystko będzie działać...

Pozdrawiam serdecznie~ Lewak (Zostaw lajka :P)

Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...