Skocz do zawartości
  • 0

Dawanie głowy z wybranym nickiem w GUI

userMacieG
 Udostępnij

Pytanie

Siemka mam pewien problem przy robieniu skryptu (nie hejtowac mnie zaczynam z tym zabawe).

Mam w kodzie taka prosta linijke:

format slot 0 of player with 1 of head named "&lArrowUp" to close then run "give %player% skull 1 3 {SkullOwner:"MHF_ArrowRight"}"

i teraz główny problem tkwi w tym ze dając taka komende wywala ERROR a dając inną np: say blabla wszystko ładnie smiga. Próbowałem znaleść jakąś inna komende na zastępstwo ale nie udało mi się. 

Jakie macie propozycje ?

Edytowane przez userMacieG

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

Siemka mam pewien problem przy robieniu skryptu (nie hejtowac mnie zaczynam z tym zabawe).

Mam w kodzie taka prosta linijke:

format slot 0 of player with 1 of head named "&lArrowUp" to close then run "give %player% skull 1 3 {SkullOwner:"MHF_ArrowRight"}"

i teraz główny problem tkwi w tym ze dając taka komende wywala ERROR a dając inną np: say blabla wszystko ładnie smiga. Próbowałem znaleść jakąś inna komende na zastępstwo ale nie udało mi się. 

Jakie macie propozycje ?

Dobra problem rozwiązany :D Dla osób które chcą wiedzieć jak to naprawilem to dodalem SkullType:3 i juz wszystko ladnie dziala :) Caly kod z polaczeniem tego co podalem:

format slot 0 of player with 1 of head named "&lArrowUp" to close then run "give %player% skull 1 3 {SkullOwner:MHF_ArrowUp,SkullType:3}"

Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...