Skocz do zawartości

Acraft.pl - serwer, jakiego jeszcze nie było! [1.8.8 - 1.16.5]

Buggy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

dlaczegomy

• Miła, lecz sprawiedliwa administracja pomaga, abyś bez przeszkód przeżył niezapomniane chwile!

• Serwer nie jest P2W, jak większa część polskich serwerów

• Rozbudowana fabuła, która jest indywidualnie robiona pod dany tryb (np. Bedwars)

• Każdy tryb jest robiony z myślą o graczach (Wszystkie tryby są robione od postaw; tryby, jakich jeszcze nie było

• Potężna maszyna, która pozwoli wam grać bez lagów! (32GB RAM, Intel Core I7, 2x480Gb SSD NVME)

• Nie znosimy plagiatu, dlatego postanowiliśmy nie być kolejną kopią Hypixel’a oraz staramy się wprowadzać tryby, jakich w Polsce jeszcze nie było

Cytat

I WIELE, WIELE WIĘCEJ…

start

Dodatkowe informacje:

1. Pierwsze 15 osób dostaje SVIP+ za darmo

2. Poszukujemy administracji, helperów i hostów! kontakt: [email protected]

3. Tryb Bedwars i Survival będą od razu! Na resztę trybów będzie trzeba chwilę poczekać!

Edytowane przez Buggy
Ważna rzecz
Glicz

Poprawiam formatowanie na ciemnym stylu.

Notatka dodana przez Glicz

Czyli na razie sam tryb BedWars? Mogliście skupić się mocniej na jego opisie, tym bardziej że ma się wyróżniać na tle innych serwerów. Jestem ciekawy, o co chodzi z tymi kosmitami.

4 godziny temu, Buggy napisał:

Przepraszamy za brak screenów lecz nie możemy ich tu dodać :(

Możecie wstawić np. na Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! i dać tutaj link.

Postaram się wejść po starcie i zagrać kilka razy.

W dniu 2.03.2022 o 21:00, Nioo napisał:

Czyli na razie sam tryb BedWars? Mogliście skupić się mocniej na jego opisie, tym bardziej że ma się wyróżniać na tle innych serwerów. Jestem ciekawy, o co chodzi z tymi kosmitami.

Możecie wstawić np. na Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! i dać tutaj link.

Cześć wkleje dziś zdjęcia z imgura oraz poprawie trochę opis bedwars. Kosmitów będzie trzeba pokonać zanim przejmą nasza wyspę, już odebai nam Dolno czesz statku z jedzeniem dlatego każda gra bedwars umacnia nasze wojska i dostaje nowe rzeczy takie jak mapy, 9 mają będziemy ostatecznie niszczyć ich, ale to się bez was nie uda!!! @Nioo

W dniu 2.03.2022 o 21:25, ivall napisał:

Piękny design wpisu, zachęciło mnie to do odwiedzenia serwera, na pewno wbiję na start :)

To fajnie

W dniu 2.03.2022 o 21:00, Nioo napisał:

Prosze tu masz link, jak by co nasze własne mapy są prawie gotowe. Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Rozczarowałem się.

1. Spawn to klatka.
2. Areny nie wydają się być autorskie, na jednej były tabliczki z tekstem po hiszpańsku.
3. Wczoraj rozłączyło mnie z serwerem i do tej pory nie mogę na niego wejść.

6 godzin temu, helczyna napisał:

Rozczarowałem się.

1. Spawn to klatka.
2. Areny nie wydają się być autorskie, na jednej były tabliczki z tekstem po hiszpańsku.

Cześć, spawna nie jest klatka tylko statkiem, pewnie nie możesz wejść ponieważ za często to próbujesz zrobić (odśwież poczekaj chwilę i wejdź), tak to prawda mapy nie są autorskie chociaż nasze mapy są w trakcie budowy

Opublikowano (edytowane)
W dniu 5.03.2022 o 12:02, helczyna napisał:

Rozczarowałem się.

1. Spawn to klatka.

Cześć przepraszam, że nie mogłeś dołączyć, niestety nasz antycheat bez powodu wyłączył serwer dlatego nie mogłeś wbić.

Teraz trwają prace nad wersją 1.2 czytaj wyżej 

W dniu 3.03.2022 o 19:48, LeviBoyPL napisał:

Nie jesteśmy kopią Hypixela

Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

bruh

Sorry, teraz trwają prace nad nowymi mapami

W dniu 6.03.2022 o 19:48, boleknowak napisał:

Nigdy nie widziałem trybów "skywars", "hunger games", "tnt" - muszą być jakieś mega innowacyjne?

Sugeruję usunąć z opisu "innowacyjny", bo nie widać tu innowacji a odgrzewany kotlet. :>

Jak by co trwają prace nad serio innością i innowacją tego serwera do 20 marca

Edytowane przez Buggy
Ważna rzecz
Notro

Łączę posty

Notatka dodana przez Notro

W dniu 8.03.2022 o 06:46, Buggy napisał:

Cześć przepraszam, że nie mogłeś dołączyć, niestety nasz antycheat bez powodu wyłączył serwer dlatego nie mogłeś wbić.

Teraz trwają prace nad wersją 1.2 czytaj wyżej 

Sorry, teraz trwają prace nad nowymi mapami

Jak by co trwają prace nad serio innością i innowacją tego serwera do 20 marca

po co ty reklamujesz kiedy wiesz że serwer nie jest dokończony

9 godzin temu, oskarus2011 napisał:

po co ty reklamujesz kiedy wiesz że serwer nie jest dokończony

Cześć, jest dokończony, tylko na błędy, których wcześniej nie widzieliśmy odpowiadamy i naprawiamy je

Czym się wyróżniamy? Mamy własne mapy!

Jakieś screeny map? Jasne! Tylko mapy takie pobrane (testowe), które zostaną usunięte. Nad własnymi pracujemy.

9 godzin temu, Buggy napisał:

jest dokończony, tylko na błędy, których wcześniej nie widzieliśmy

Nie mamy tych własnych map, tak jak pisaliśmy, ale zaraz je dodamy! Serwer był dokończony, to lekka aktualizacja...

Edytowane przez helczyna

• 2 tygodnie później...
W dniu 10.03.2022 o 11:23, helczyna napisał:

Czym się wyróżniamy? Mamy własne mapy!

Jakieś screeny map? Jasne! Tylko mapy takie pobrane (testowe), które zostaną usunięte. Nad własnymi pracujemy.

Nie mamy tych własnych map, tak jak pisaliśmy, ale zaraz je dodamy! Serwer był dokończony, to lekka aktualizacja...

Tak jest jak NIEKOMPETENTNE dzieci zabierają się za robienie serwera Minecraft. 

:sadcat:

W dniu 19.03.2022 o 13:11, opkarol napisał:

Tak jest jak NIEKOMPETENTNE dzieci zabierają się za robienie serwera Minecraft. 

:sadcat:

Kogo nazywasz tu niekompetentnym? Patrząc po twoich odpowiedziach na forum zachowujesz się jak 12 latek więc przestań. Siedzę w robieniu serwerów już długo, więc nie oceniają zanim nie zobaczysz.

• Buggy zmienił(a) tytuł na Acraft.pl - serwer, jakiego jeszcze nie było! [1.8.8 - 1.16.5]
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...