Skocz do zawartości
  • 0

Drop z kamienia POMOCY!

DirectMC
 Udostępnij

Pytanie

Witam! ;)
Mam taki problem. Zrobilem sam drop ze stone, poniewaz otherdrops szybko niszczy kilof, jest to easy drop, ale ma tez zamieniony drop z rud, jednak nie udalo mi sie zrobic zeby to bylo plynne...
Nie wiem czy da sie zrobic wielokomende np. set block to air; cancel event; drop 1 iron block .. :(
Prosze o pomoc! :D

on mine stone:		chance of 10%:				drop 1 diamond block		chance of 4%:				drop 1 obsidian		chance of 10%:				drop 1 iron block		chance of 7%:				drop 1 gold ingot		chance of 5%:				drop 1 porkchop		chance of 0.1%:				drop 1 chest named "&3> &7Skrzynka Szczescia&3 <"		chance of 5%:				drop 1 coal blockon mine iron ore:		set block to air		cancel event		drop 1 iron blockon mine diamond ore:		set block to air		cancel event		drop 1 diamond blockon mine emerald ore:		set block to air		cancel event		drop 1 emerald blockon mine redstone:		set block to air		cancel event		drop 1 redstone blockon mine coal ore:		set block to air		cancel event		drop 1 coal block

13 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0
on mine iron ore:        set block to air        cancel event        drop 1 iron blockon mine diamond ore:        set block to air        cancel event        drop 1 diamond blockon mine emerald ore:        set block to air        cancel event        drop 1 emerald blockon mine redstone:        set block to air        cancel event        drop 1 redstone blockon mine coal ore:        set block to air        cancel event        drop 1 coal block

Chodzi mi o tą czesc. Gdy kopie rude to tak jakby laguje, przycina...

• 0

Nie wiem czy zadziala, ale powinno :)

on mine of iron ore:    loop entities in radius 1 around the event-location:        loop-entity is a dropped item:            delete loop-entity    drop 1 iron block at event-locationon mine of gold ore:    loop entities in radius 1 around the event-location:        loop-entity is a dropped item:            delete loop-entity    drop 1 iron gold at event-locationon mine of diamond ore:    loop entities in radius 1 around the event-location:        loop-entity is a dropped item:            delete loop-entity    drop 1 diamond block at event-location

Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...