Skocz do zawartości
Libter

mc.skript.pl - elitarny serwer Minecraft

Rekomendowane odpowiedzi

Właściciel

Zapraszam na oficjalny forumowy serwer Minecraft - mc.skript.pl

Założenia:

• Wolność, własność, ekonomia, survival - czyli stare wartości wyniesione nawet do logo serwera:
    • Wolność - działalność administracji ograniczająca się do przestrzegania minimalnego regulaminu,
      spora część tej działalności przenoszona w ręce graczy wraz z rozwojem pluginów.
    • Własność - czyli pełne prawa do dóbr które się zdobędzie lub otrzyma od innych, w tym także do zajętego kawałka ziemi.
    • Ekonomia - ważna część serwera w pełni tworzona i rozwijana przez graczy na zasadach wolnorynkowych.
    • Survival - możliwie najnowsza wersja Minecrafta i świat otwarty na eksplorację.
  • Intensywny rozwój - już od początku spora część oprogramowania serwera jest autorska i tym samym otwarta na modyfikacje, wnioski zgłaszane przez graczy są systematycznie realizowane zależnie od poparcia, a w dalszej fazie rozwoju możliwe jest nawet utrzymywanie stałej ekipy deweloperskiej.
  • Gracz jako klient - czyli bezpośredni fundator serwera i tym samym decydujący wraz z innymi o jego dalszym kształcie i kierunkach rozwoju (o ile nie godzi to oczywiście w podstawowe założenia).
  • BRAK pay2win, multikont, graczy wchodzących na 5 minut żeby zbudować ziemiankę albo pokrzyczeć i całej reszty zła :>

Screeny: pojawią się na stronie internetowej (w trakcie przygotowań)

Abonamenty:
(Do kupienia na Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!, znajduje się tam również szczegółowy opis)

• Żelazny - po prostu wstęp na serwer, siła głosu we wnioskach x1.
  • Szmaragdowy - to co wyżej + dostęp do prywatnego kanału na Discordzie + wpis na liście sponsorów (w trakcie przygotowań), siła głosu we wnioskach x2.
  • Złoty - to co wyżej + złoty nick + wpis na górze listy sponsorów, siła głosu we wnioskach x3.

Dodatkowo za polecenie nowego gracza otrzymuje się 1/3 zakupionego przez niego abonamentu.

Przydatne linki:

Chcę wejść na serwer - jak zacząć?

1. Dokonaj zakupu abonamentu na Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! (3 przedmioty na dole strony).
  2. Wejdź na Discorda (Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!) i oznacz mnie podając swój nick w Minecraft.
  3. Gotowe! 🎉

Chcę tylko się porozglądać - jak zacząć?

1. Zapoznaj się z sekcją przydatnych linków.
  2. Wejdź na Discorda (Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!) i podaj swój nick w Minecraft oraz link do konta na forum.
  3. Gotowe, możesz teraz rozmawiać ze społecznością na kanale #poczekalnia :)

Chcę wejść na serwer, ale nie mam pieniędzy.

1. Zaproś nowych graczy i zyskuj na opisanym w sekcji "Abonamenty" systemie poleceń I/LUB
  2. Skorzystaj z opcji powyżej (rozglądanie się), gracze często oferuję zakup abonamentu w zamian za mniej lub bardziej drobne przysługi na serwerze ;)

I to już wszystko, do zobaczenia na serwerze!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

polecam i oferuję darmowe abonamenty!

Więcej informacji na discordzie krytyYT#2137 lub wiadomości prywatnej na forum

Edytowane przez krytyYT

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zasłużony
Cytat

Zgodnie z regulaminem abonamentów §2.3.1 ogłaszam możliwość zakończenia działalności serwera, która nastąpi najwcześniej po 3 miesiącach czyli 13.06.2020 lub po wygaśnięciu abonamentów wszystkich graczy (z wiadomych przyczyn regulamin abonamentów przestaje wtedy obowiązywać). Jednocześnie przypominam, że zgodnie z regulaminem abonamentów §1.2.2: Posiadacze aktualnych abonamentów mają prawo do [...] otrzymania mapy serwera w przypadku zakończenia jego działalności. Dziękuję wszystkim za początkowe miesiące rozgrywki będące ważnym sprawdzianem takiej koncepcji serwera. Mam nadzieję, że wszyscy dobrze się bawili póki jeszcze było z kim i zapraszam do włączenia powiadomień, ponieważ serwer discorda zostanie na potrzeby powiadomienia Was gdyby kiedyś miała odbyć się nowa edycja.

A serwer był fajny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Losowy awatar
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.