Skocz do zawartości
ivall

Darmowe strony internetowe

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkownik

Cześć, od 2 lat uczę się języków webowych (z dużymi przerwami). Dzisiaj postanowiłem, że jestem w stanie napisać parę stron za darmo, ponieważ nie mam co robić z wolnym czasem, chciałbym podnieść swoje umiejętności, no i zrobić nową stronę portoflio gdzie będą jakieś publiczne projekty. Dobra, do rzeczy, robię strony internetowe za darmo, oczywiście nie napiszę Ci drugiego facebooka, ale jakąś małą stronę do serwera minecraft, czy jakąś inną niewielką stronę owszem. Używam:

HTML, CSS, BOOTSTRAP - wygląd strony, czyli front-end

JS, JQUERY - jakieś małe poprawy funkcjonalności strony typu np. sprawdzenie, czy hasła są takie same, scrollowanie niżej itp.

PHP - tutaj piszę cały backend, aktualnie potrafię zrobić: logowanie, rejestrację (oop + pdo), podstrony dostępne wyłącznie dla zalogowanych, pokazywanie danych z bazy danych, możliwość wysyłania komend na serwer mc (poprzez stronę, nie jestem pewny, czy uda mi się zrobić pokazywanie konsoli, ale zawsze mogę spróbować) i jakieś mniejsze rzeczy. 

Wszystko co jest w PHP piszę sam, ponieważ uczę się, robię logowanie i rejestrację od podstaw. 

Moje aktualne projekty:

moje portfolio, które zmienię jak będę miał więcej publicznych projektów: Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

coś podobnego do mikroblogu z wykopu, jest to jak na razie projekt prywatny, aktualnie jest tam zrobione rejestracja, logowanie, dodawanie wpisów,

styl galaxy na forum, znajdziecie go w zakładce "twórczość".

Jeśli jesteś chętny to napisz najlepiej do mnie na discordzie, ivall#0890. A jeśli takowego nie posiadasz to na maila (choć kontakt poprzez email nie jest najszybszy i najlepszy), [email protected]

Pozdrawiam, ivall.

Spoiler

Przepraszam za psucie rynku, to tylko parę stron, choć jeśli ktoś chce w pełni profesjonalną stronę to i tak do mnie nie napisze :kappa: 

Edytowane przez ivall

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
1 minutę temu, HotAngel2K17 napisał:

Itemshop do mc możliwy?

Nie, nie jestem na aż takim poziomie, co do itemshop to polecam vmcshop, który jest darmowy i ma naprawdę pomocną społeczność na discordzie :)

Edytowane przez ivall

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
Cytat

JS, JQUERY - jakieś małe poprawy funkcjonalności strony typu np. sprawdzenie, czy hasła są takie same, scrollowanie niżej itp.

Przeciez to w  php sie sprawdza... dajesz np 

method="post"

i potem wczytujesz i porownojesz haslo 1 i haslo 2 przynajmniej ja tak robie

Chyba ze sprawdzasz przed kliknieciem przycisku np zaloguj sie czyli odrazu to co wpisane to sprawdzasz

Edytowane przez xMuffionex
*Poprawilem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
19 godzin temu, ivall napisał:

JS, JQUERY - jakieś małe poprawy funkcjonalności strony typu np. sprawdzenie, czy hasła są takie same, scrollowanie niżej itp.

Tak jak napisał @xMuffionex - sprawdza się w backendzie - ZAWSZE! Dlaczego? Przykład: jeśli ktoś wyłączy JS w przeglądarce, a nie sprawdziłeś tego na backendzie? Będzie problem :)

Front może być tylko dodatkowym miejscem walidacji danych.

Czekam na więcej projektów :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
2 minuty temu, ivall napisał:

@dudekm Tylko po co ktoś miałby wyłączać JS w przeglądarce 🤔

Choćby po to żeby ominąć Twoją walidację, którą masz tylko na froncie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
Godzinę temu, RadoneQ napisał:

Cześć dałbyś rade zrobić forum dla serwera Mc ?

I przede wszystkim czy mialbys na to czas ? :)

Oczywiście silnika forum nie, ale mogę skonfigurować, to co aktualnie masz. Mój discord:  ivall#0890

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

Proszę o zamknięcie tematu.

Koniec z darmowymi stronami, osiągnąłem taką ilość zleceń jaką chciałem. Jeśli jesteś chętny (od teraz za $$$, choć nadal tanio bo po 5-10zł) to napisz do mnie, kontakt znajdziesz na mojej stronie, Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Losowy awatar
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.