Skocz do zawartości

CodeczeQ

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia CodeczeQ

Świeżak

Świeżak (1/13)

1

Reputacja

 1. Bo zapomniałem że przenosiłem się na inny host, wcześniej stał na panhost.pl teraz na dedyku. Stare ss jak byś nie zauważył. Zdarzy się każdemu. Manipulowałem? Jak ja nawet ich nie robiłem, tylko dostałem od https://prnt.sc/ozn5sp
 2. One: https://prnt.sc/ozmulc Two: https://prnt.sc/or6b03 Three: https://prnt.sc/or6b23 Four: https://prnt.sc/or6b5j Five: https://prnt.sc/ozmvax PS. Niby kiedy kłamię? XD Dałem ci wczoraj dowody nt. Ostatniej modyfikacji witryny. (A wait, zapomniałem że na inny host przenosiłem, popieprzyłem nie panhost tylko na dedyku to mam to zara dostaniesz ss.. Wgrywałem na serwer 25'tego bo przenosiłem wszystko, więc tak 21'szego jednak mogłem zmienić.. Sry zapomniałem. Bo 25'tego gotowy update wgrywałem na nowy serwer (na tsxxxx.xx dawałem info o migracji) To sry za tamto. Po prostu powaliłem hosty. ) Niby gdzie co chwilę jakiś błąd? Bo tutaj jakoś nie widzę .
 3. Hej, chciałbym przedstawić projekt sieci serwerów minecraft BDCore.GA! Może trochę o projekcie: Ja wraz ze swoją zgraną ekipą, planujemy stworzenie sieci serwerów minecraft od wersji 1.8.8 do wersji 1.14.4, lecz nie tylko z serwerami typ. minigames. My się nie ograniczamy i planujemy dodać różne tryby PVP, Minigames oraz różne zwykłe lub stare dziś rzadko spotykane tryby jak Jail. Sieć ma charakteryzować dojrzała i solidna ekipa. Oraz dbanie o jak najlepszy poziom serwera, na dziś serwer dysponuje jednym serwerem dedykowanym. Lecz gdy będzie sieć się rozwijać będą owe dokładane, na początek (start) planujemy dodać tylko EasyHC. Serwer będzie się opierał o gotowe, jak i autorskie rozwiązania. Za chwilę będzie spam "yyy... pluginy z neta fuu...", lecz jeżeli działa dobrze. To po co pisać to samo? Lecz my opierać się będziemy o płatne rozwiązania np. antycheat. Serwer posiada autmatyczne logowanie premium, oraz skiny dla graczy premium! W skład ekipy serwera na chwilę obecną wchodzą: CodeczeQ - CEO Projektu (Ja) ChvckyTv1337 - CEO Projektu szymon_66 - CEO Projektu Serwer również będzie z czasem podczas rozwoju bogacił się o tryby jak np. Creative, FreeBuild, SkyBlock itd. Serwer obecnie jest w trakcie prac, lecz będzie wszystko publikowane na temat jego w tym temacie. Dobra może troche o ekipie? : CodeczeQ - 15-latek, pasjonuję się informatyką. Programuje (publiczne projekty) od 2 lat, uczęszcza do 1 klasy technikum informatycznego. Ma parę projektów za sobą https://codeczeq.eu ChvckyTV - Dobry kumpel Codeczka, lubi gry komputerowe, fajny kumpel. szymon_66 - DJ'ej i również dobry znajomy Codeczka, interesuje się tworzeniem paczek pluginów pod serwery minecraft, od niedawna DJ. Może tyle o ekipie. Zapraszam do wypowiedzi! Pare SS z lobby: Pozdrawiam, CEO Krzysztof aka. CodeczeQ Ważne linki: Discord: https://discord.gg/23JeD3B Beta strony: https://beta.bdcore.ga Niedługo start!
 4. xD weź typie ja z tobą nie prowadzę dyskusji.
 5. Mogę się nawet dzisiaj przyznać że chciałem brać 70ZŁ/H i co? to nie dowód. I skończ pisać bo nie chce z tobą prowadzić konwersacji. SKOŃCZYŁEM Administrator proszony o zamknięcie tego tematu.
 6. Dziwne że w filezilla nie ma zbadaj element. Ja skończyłem z tobą dyskusję. Proszę o zamknięcie tego tematu. (Ja rozmowę z tym użytkownikiem zakończyłem)
 7. To nice zbadaj element typie xD weź nie warto z tobą dyskutować śmieszny jesteś dla mnie. https://prnt.sc/ozbfel
 8. https://prnt.sc/ozbd2y to nice inna strona xD @Kurotsuwa proszę o zamknięcie.
 9. wait, jak zmieniłem niby zbadaj element datę ostatniej modyfikacji? xD
 10. To ciekawe jak miałem sprawdzić responsywność strony nie używając zbadaj element, ps. nie edytowałem. bo błędy by wtedy nie wyskoczyły. PS. Prowadzenie z tobą dyskusji nie ma sensu, więc tego nie robię. Proszę adm. o zamknięcie owego tematu bo prowadzenie go dalej sensu nie ma kompletnie.
 11. Nie, podałem ci dowód. ale nie chce mi się z tobą dyskusji ciągnąć bo to bezsens. (dostałeś wyżej ss z datą modyfikacji )
 12. Ale edytowałem to 14'stego, jak hosting podaje. A przyznać się zawszę mogę że chciałem brać 70zł i co? Ale wiesz co, zwisa mnie to więc sobie mów że niby 21'szego. bo mi się nie chce pisać. a ludzie mi sie dobijają do telefonu a nie mam jak odebrać bo musze pisać z tb.
 13. Ale data ostatniej edycji została ci podana, skończyłem.
 14. A sry. ale masz wytłumaczenie o tej twojej. A u mnie została zedytowana witryna ostatni raz jak było podane tam na zdjęciu
×
×
 • Dodaj nową pozycję...