Skocz do zawartości
CountingDogs

MrClass - Skrypt na klasy

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkownik

Witam w moim kolejnym skrypcie! Jest to skrypt MrClass, czyli skrypt na klasy.

Nie będę zbytnio przedłużać więc opiszę co się w nim znajduje:

W skrypcie jest GUI, oraz 3 klasy: Wojownik, Strzelec, i Drwal. Każda z tych klas posiada swoje atuty np. Drwal ma najlepszy set, ale nie ma żadnych dodatkowych umiejętności.

MrClass 1.0

Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Dodatki do skryptu:

- SkQuery

MrClass 2.0

- Dodano sklep

- Dodano monety i komendy do dawania i zabierania ich

Dodatki do skryptu:

SkQuery

MrClass 2.1

Dodatki do skryptu

SkQuery

MrClass 2.2

Dodatki do skryptu

SkQuery

MrClass 2.5

Dodatki do skryptu:

SkQuery

Essentials (Żeby prefixy prawidłowo działały)

Uwaga! Wersja 2.5 była testowana na wersji 1.8-1.8.9 na nowszych wersjach może nie działać!

Edytowane przez CountingDogs
knugi

Poprawiono formatowanie. 

Nie nadużywaj formatowania. To jest drugie ostrzeżenie słowne. Następnym razem dostaniesz ostrzeżenie punktowe.
Pogrubienie jest do podkreślenia słów. Nie pogrubiaj wszystkich słów, to nie jest fajne.

Notatka dodana przez knugi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

Nowa wersja skryptu MrClass 2.1!

• Dodano ChangeLog i to w nim od dzisiaj będą zapisywane wszystkie aktualizacje

Jeżeli macie własne pomysły piszcie ;)

Trochę przemyśleń i trochę pracy i puch aktualizacja 2.2!

Również ruszyły pracę nad configiem w YML!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

Witajcie!

Aktualnie anulowałem pracę nad YML i skupiłem się na zmniejszenie ilości linijek, jak na optymalizacji skryptu!

Jednakże nie tylko to zostanie wprowadzone, jeżeli ktoś ma pomysł co można jeszcze dodać niech śmiało pisze. Prace nad YML'em pojawią się wtedy gdy skrypt będzie bardziej zoptymalizowany, lecz całkowicie tego też nie porzuciłem. Prace przeprowadzam w osobnym, prywatnym skrypcie i napiszę kiedy pojawi się wstępna wersja :D

Do środy zbieram wasze pomysły, a już w piątek/sobotę będzie nowa wersja skryptu ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

@_x_Thiz_is_Block jeżeli masz wolne, nie jesteś chory, nic nie musisz robić tylko siedzieć przed klockami i testować lub cokolwiek robić przy skrypcie to pisz sobie... Ja mam swoje życie i też muszę jeść i pić, a w czasach że roboty zrobią wszystko to ja nie żyję... Tak jak pisałem średnio co tydzień wyjdzie aktualizacja, jak będę mieć czas to zrobie 2 nawet w tygodniu, ale jak nie mam to trzeba poczekać. Lepsze skrypty każdy widzi, ale docenić to już nikomu... Jeżeli jesteś w jakimś teatrze to nie powiesz "Takie sobie! Widziałem lepsze spektakle!", ja bym bił brawa i nie zachowywałbym się jak ostatni hejter który widzi u każdego niedopatrzenia, ale u siebie nic nie widzi, nic nie oceni bo typowy Janusz da sobie 10/10... Jeżeli w skrypcie nic by nie było tylko by były same klasy to ok, ale jak skrypt ma trochę więcej niż tylko 1 komenda i wiadomość z napisem "Troll" to jakieś pomysły co dodać, a co nie, bo jak na ten moment oceniłeś, ale pomysłów to od ciebie brak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

Witajcie!

Jako iż nie było żadnych pomysłów od was, zdecydowałem się na samodzielny wybór co nie było takie łatwe, bo dawno powinna być wersja 3.0, ale wersja 2.5 powinna być rewolucją. Dodano wiele rzeczy, a wraz z tymi rzeczami postanowiłem że wersja 1.0 zostanie przerobiona pod wersję 1.7 i będę ją aktualizował co jakiś czas. Jak wiadomo 1.7 nie jest już wspierane, ale są serwery, które tą wersję podtrzymują. Wersja 2.5 zostanie wypuszczona o 22:30!

Wersja 2.5 została wypuszczona o 21:45!

Edytowane przez CountingDogs

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi