Skocz do zawartości
  • 0

Nie rozumiem błędu ;d

TuraL
 Udostępnij

Pytanie

Piszę skrypt na sklepik u villagera , pierwszy raz korzystam z skquery 3 i nie rozumiem błędu .. oto kod:

on rightclick on villager:	if name of entity is "Sklepik":		open <span class="searchlite">chest</span> with 5 rows named "&bSklep" to player		wait 1 ticks		format slot 2 of player with 16 of oakwood named "&aDebowe deski" with lore "&cKoszt :&e 100$"to close then run "cos %player%" 		format slot 3 of player with 32 of dirt named "&aDirt" with lore "&cKoszt :&e 20$" to close then run "cos2 %player%"on command /cos:	trigger:		remove 100 for %player% ballance		give %player% oakwood 16		else:			send "&7[&cSklep&7] Nie masz tyle pieniedzy"on command /cos2:	trigger:		remove 100 for %player% ballance		give %player% dirt 32		else:			send "&7[&cSklep&7] Nie masz tyle pieniedzy"		

błąd :

http://prntscr.com/4rkikk'>>http://prntscr.com/4rkikk

19 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

usuń on sprzed command (geniusz)

cały kod jest tragicznie zły

on rightclick on villager:	if name of entity is "Sklepik":		open chest with 5 rows named "&bSklep" to player		wait 1 tick		format slot 3 of player with 32 of dirt named "&aDirt" with lore "&cKoszt :&e 20$" to close then run "cos2 %player%"command /cos2 [<player&gt]:	trigger:        player-arg's balance is greater than 99:	        remove 100 for player-arg's ballance	    	give player-arg 32 dirt		else:			send "&7[&cSklep&7] Nie masz tyle pieniedzy" to player-arg
podstawowe błędy, nawet nie patrzyłem na screena.

• 0

@Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! Teraz mam 8 bledow ;c sprawdzilbys co pisze w błedzie na ssie a nie mi tu ;d

jeżeli jeszcze nie zauważyłeś to dałem edita.,

Jak byś nie wiedział to m. in. miałeś kod html wokół słowa "chest"

• 0

jakos strasznie dziwnie to napisałes ;)
Kilka rad:
1. sprawdzaj nazwy itemków (jesli nie wiesz jak nazwac wpisz ID a po przeładowaniu skrypt powie jak powinny sie nazywac)

2. nie wiem dlaczego uzyłeś tego "<span class="searchlite">chest</span>" skoro w dokumentacjach jest

open chest with 1 rows named "&4My first test menu" to player

3. Event "On command " oznacza  - "jesli ktos uzyje komendy XYZ" cos ma sie wydarzyć. To bie raczj chodziło o dodanie nowej komendy: czyli powinienes wpisac:

command /nazwa komendy:	trigger:

4. Caly kod wyglada tak:

on rightclick on villager:    if name of entity is "SKLEP":        open chest with 1 rows named "&4SKLEP" to player        wait 1 ticks        format slot 2 of player with 16 of normal wood planks named "&aDebowe deski" with lore "&cKoszt :&e 100$" to close then run "cos"        format slot 3 of player with 32 of dirt named "&aDirt" with lore "&cKoszt :&e 20$" to close then run "cos2"								command /cos:	trigger:		if player's balance is greater than or equal to 100:			remove 100 from the player's account			give 16 normal wood planks to player		else:			send "&7[&cSklep&7] Nie masz tyle pieniedzy"command /cos2:	trigger:		if player's balance is greater than or equal to 20:			remove 20 from the player's account			give 32 dirt to player		else:			send "&7[&cSklep&7] Nie masz tyle pieniedzy"        		

• 0

Tak zauważyłem ;p przepraszam ;3 juz edytuje :p Ten kod html działał a wziolem go z jakiegos poradnika ;d

@edit :c zniwelowalem problem wczesniejszy ;d teraz mam problem bo kasy nie zabiera i nie daje itemow 

command /cos [<player&gt]:    trigger:        player-arg's balance is greater than 99:            remove 100 for player-arg's ballance            give player-arg 32 wood planks        else:            send "&7[&cSklep&7] Nie masz tyle pieniedzy" to player-argcommand /cos2 [<player&gt]:    trigger:        player-arg's balance is greater than 19:            remove 20 for player-arg's ballance            give player-arg 32 dirt        else:            send "&7[&cSklep&7] Nie masz tyle pieniedzy" to player-arg
Edytowane przez TuraL

• 0

Nie znam sie na tych witulanych ekwipunkach otwieranych przez "OPEN" osobicie uzywam innych starszych ale rownie dobrze działających, W tym co ty masz nie umiem napisac by ta komenda działała. Mimo ze przykład w DOkumentacji tak mówi to nie działa. 

Sprawdzaj jaka jest nazwa sklepiku w skrypcie....

Edytowane przez DamianMMC

Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...