Skocz do zawartości

Pytanie

Użytkownik

Witam. otoz chce kupic premium. Na telefonie mi na minecraft.net stronie moge sie zalogowac normalnie. A na komputerze mam blad co mam zrobic. Bo jak chce kupic przeciez trzeba pobrac minecrafta platnego a mam blad przy zalogowaniu sie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

13 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkownik
  • 0
15 minut temu, PanHozoki napisał:

Witam. otoz chce kupic premium. Na telefonie mi na minecraft.net stronie moge sie zalogowac normalnie. A na komputerze mam blad co mam zrobic. Bo jak chce kupic przeciez trzeba pobrac minecrafta platnego a mam blad przy zalogowaniu sie.

Używając mcleaks automatycznie blokuje Ci logowanie na konto od minecraft.net na stronie czy też launcherze. Jeśli używałeś tego to zmień logowanie na bazę mojangu, a możliwe, że naprawi Ci się logowanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
  • 0

JAKU, W LAPTOPIE i w kompie to samo :(.  A przeciez  trzeba pobrac minecraft platny zeby miec premium. A w telefonie nwm czy moge dac sie da ale nwm czy zadziala. @knugimam dac ss?

Edytowane przez PanHozoki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
  • 0
Teraz, knugi napisał:

@PanHozoki ja zamiast orginalnego launcher'a z minecraft.net używam MultiMC, działa również na serwerach premium (oczywiście trzeba się zalogować na konto premium)

Ale ja nie moge sie zalogowac na strone minecraft.net wgl. A na telefonie normalnie. a jak sie da to mam spisac moje dane z telefonu co dalem przy rejestracji i nick jaki dam i ten dane skopiowac do tego launchera co uzywasz? zadziala?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
  • 0
1 minutę temu, GoblicPL napisał:

Używając mcleaks automatycznie blokuje Ci logowanie na konto od minecraft.net na stronie czy też launcherze. Jeśli używałeś tego to zmień logowanie na bazę mojangu, a możliwe, że naprawi Ci się logowanie.

PV

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
  • 0
1 minutę temu, _Of3k napisał:

` otoz chce kupic premium. ` Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! Najpierw go kup, dopiero po tym możesz normalnie się logować używając ich launcher.

Ale dziala mi tylko na fonie. Bo nie moge sie zalogowac na stronie minecraft.net przez komputer :_____:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Losowy awatar
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.