Skocz do zawartości

GoblicPL

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  82
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

3 obserwujących

Informacje

 • Nick w MC
  goblicpl

Ostatnie wizyty

2 429 wyświetleń profilu

Osiągnięcia GoblicPL

 1. GoblicPL

  Code Review.

  Jeśli chodzi o bazę danych to wszystkie zapytania do bazy danych powinieneś wykonywać asynchronicznie (w osobnym wątku). Bo w Twoim kodzie wszystko wykonujesz w głównym wątku serwera, przez co przy większych zapytaniach/większej ilości zapytań serwer będzie lagował.
 2. Dodałeś komendę heal do plugin.yml?
 3. Ten błąd może Ci się pokazywać dlatego, że twój plugin ma tą samą nazwę co plugin FunnyGuilds. Sprawdź w plugin.yml czy masz nazwę inną niż FunnyGuilds. Jeśli taka sama to zmień na jakąś inną.
 4. GoblicPL

  Scoreboard

  @JaQubiaQYT Pamiętaj, aby dodać jakiś score do scoreboardu przed pokazaniem go graczowi. Jeśli scoreboard nie będzie miał żadnej wartości (team/score) to się nie pokaże.
 5. Tak jak w temacie, sprzedam sektory napisane pod bazę danych Redis i MongoDB. Do sektorów również dorzucam Core napisany pod te sektory, core posiada wszystkie potrzebne rzeczy na serwer easyhc. Są to autorskie plugin napisane przeze mnie na serwer ultracraft.pl. Serwer miał startować w tamtym roku, ale start się nie udał. Sektory nie są mi potrzebne, znalazłem je u siebie na githubie. Nie mam możliwości wgrania tego na serwer w celu pokazania serwera, lecz mogę wysłać se'y. Sprzedam tanio. W paczce: - Sektory (bungee, spigot) - Core (spigot) - FastLogin pod logowanie premium (w corze jest napisane logowanie pod core na serwerze z kolejką) Kontakt: Vortexik#7017
 6. GoblicPL

  bye beautiful world

  Zastanawia mnie jedno:
 7. Włamują się na maszynę i pobierają pluginy.
 8. Skorzystaj z tego eventu: https://hub.spigotmc.org/javadocs/spigot/org/bukkit/event/entity/EntityDamageByEntityEvent.html W twoim kodzie przypisujesz zabójcę tamtego gracza jako attackera, a skoro jest to DamageEvent to getKiller jest ostatnim graczem, który zabił tamtego gracza, a nie uderzył. Więc jest to logiczne, że nie będzie blokowało tego ataku. W powyższym evencie możesz skorzystać z EntityDamageByEntityEvent#getDamager(), aby otrzymać Entity, który zadał obrażenia oraz EntityEvent#getEntity(), aby otrzymać Entity, które otrzymało obrażenia. Wystarczy sprawdzić czy obaj są graczami, jeśli tak zablokować event.
 9. Witam, w javie programuję już od kilku lat, lecz potrzebuję projektów do swojego portfolio/projektów na githubie, dlatego przychodzę tutaj z nietypową ofertą. Mianowicie oferuję napisanie pluginu pod serwery Minecraft za darmo, aby zapełnić trochę mojego githuba nowymi projektami. Serwery z którymi współpracuję/współpracowałem: http://www.landmc.pl (większość pluginów na serwerze była autorska i napisania przeze mnie, link do oferty sprzedaży pluginów z tamtego serwera jak i kilka filmów: click) Sieć serwerów P2W.PL (mniejsze projekty, głównie znajdują się na BungeeCordzie), która posiada serwery: https://derpmc.pl, https://feerko.pl, https://roizy.pl Potrzebuję pomysłów na projekty, a tworząc taki temat jestem w stanie również komuś pomóc. Mogę przeznaczyć swój czas na stworzenie mniej wymagającego pluginu pod Spigota lub też BungeeCorda z użyciem jednej z baz danych: Redis, MongoDB, MySQL Wszystkie darmowe projekty będę udostępniał na swoim githubie. Zachęcam do skorzystania z tej oferty. Na githubie aktualnie znajduje się jeden projekt, większość moich projektów jest niewidoczna. Przez to, że większość projektów jest niewidoczna screenshot z mojego githuba: Jest również możliwość zamówienia u mnie większego projektu za pieniądze, lecz aktualnie zależy mi na darmowych zleceniach mniejszych pluginów. Github: https://github.com/goblicpl Discord: Vortexik#7017 lub też prywatna wiadomość na tym forum.
 10. Mam do sprzedania sektory (bez core'a gildii) z serwera UltraCraft.PL. Serwer startował kilka tygodni temu. Sektory zostały napisane przeze mnie na ten właśnie serwer. Były one napisane pod bazę danych MongoDB oraz Redisa. Sprzedam je tanio, oferty można składać na discordzie: Vortexik#7017 Wszelkie informacje możecie otrzymać na discordzie!
 11. Zamiast Połączono powinieneś mieć wiadomość wraz z przyciskiem, którym będziesz mógł ponownie połączyć się. Kliknij go i spróbuj włączyć minecrafta.
 12. GoblicPL

  Ban!

  Player player = Bukkit.getPlayer(args[0]); Poza tym nie wiem czy dobrze rozumiem, ale tworzysz nową pustą listę, dodajesz do niej gracza, a następnie ją zapisujesz. Nie jestem pewny co do działania tego, ponieważ zapisujesz ciągle nową listę z jednym graczem. Więc jeśli następnego gracza zbanujesz, to poprzedni dostanie unbana.
 13. Serwer UltraCraft.PL poszukuje osób chętnych do współpracy Nasz serwer korzysta z autorskich rozwiązań, wszystkie pluginy jak i strona są pisane od podstaw. Na serwerze będzie można znaleźć sektory, które zaoferują rozgrywkę na zadowalającym poziomie przy dużej ilości graczy. Poszukujemy sponsorów, którzy będą w stanie zaoferować trochę pieniędzy, które będą mogły zostać wykorzystane w celach marketingowych promujących serwer. Poza sponsorami poszukujemy również twórców internetowych, którzy będą w stanie zareklamować nasz serwer na swoich kanałach. Zapraszamy każdego, który będzie mógł coś zaoferować. Również poszukujemy jednego programisty java, chętnego do współpracy w celu tworzenia zawartości na nasz serwer. Oferujemy wynagrodzenie w zależności od oferowanej pomocy. Kontakt: FaceBook: https://www.facebook.com/UltraCraftOfficial/ Discord: Lisu#3761
 14. Dodaj przed całym kodem: if(!e.getPlayer().getItemInHand().getType().toString().contains("_PICKAXE")) return; Wtedy reszta kodu w metodzie wykona się gdy przedmiot w ręce gracz będzie miał materiał, który zawiera w materiale frazę '_PICKAXE'.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...