Skocz do zawartości

GoblicPL

Użytkownik
 • Zawartość

  36
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O GoblicPL

 • Tytuł
  Początkujący II

Informacje

 • Nick w MC
  goblicpl
 1. zabawa [Pandora] Jeden z lepszych skryptow na pandore?

  @Ever A co się stanie, jeśli gracz wyłączy to gui przed zabraniem wygranej lub jeśli otrzyma crasha/kicka/wyjdzie z serwera?
 2. Checkpoint

  (nie ma zadnego kodu na hastebinie w twoim linku) @warchamer12
 3. Checkpoint

  Dodaj nową mapę, i zamień Location na Integer. Przy wejściu na serwer dodaj gracza do tej mapy z 0 wartością np. Map<String, Integer> checkpoints = new HashMap<String, Integer>(); // W evencie join checkpoints.put(player.getName(), 0); Potem przy zrobieniu nowego checkpointa: if((!player.hasPermission("vip") && checkpoints.get(player.getName()) > 3) || (player.hasPermission("vip") && checkpoints.get(player.getName()) > 5)) { // jakas wiadomosc o tym, ze gracz ma za duzo checkpointow. return; } A przy dodaniu checkpointu uzyj: checkpoints.put(player.getName(), checkpoints.get(player.getName())+1);
 4. Checkpoint

  Wtedy użyj locations.get(player.getName()) do teleportacji. Możesz też stworzyć nową mapę z ilością checkpointów, aby móc dodać limit.
 5. Dużo pracy w to włożyłeś.. Zamiast takiego configu: #Do Kolor�w U�ywaj � (paragrafu) pomoc: text1: text2: text3: text4: text5: text6: text7: text8: mogłeś użyć: pomoc: - 'test1' - 'test' - 'test321' Natomiast w komendzie: public boolean onCommand(CommandSender sender, Command cmd, String l, String[] args) { if (cmd.getName().equalsIgnoreCase("pomoc")) { for(String s : Main.getInst().getConfig().getStringList("pomoc")) { sender.sendMessage(ChatColor.translateAlternateColorCodes('&', s); } } return false; } I dzieki funkcji ChatColor.translateAlternateColorCodes('&', string) bedziesz mogl uzywac do kolorow znaku & zamiast "paragrafu". Slaby plugin. @edit Osoba powyżej była szybsza, lecz nie używajcie replace na znak &, a tej funkcji co ja podałem.
 6. EJ TY! TAK TY!

  Jak dobrze, że sama strona jest ukradziona z spigotmc poprzez zmianę jej autora. Serwera nie polecam. ;>
 7. Zmienna int, boolean dla danego gracza.

  Ja zazwyczaj używam HashMap'y; HashMap<Player, Integer> map = new HashMap<Player, Integer>(); lub : HashMap<Player, double> map = new HashMap<Player, double>(); Lub tez na nick: HashMap<String, Integer> map = new HashMap<String, Integer>(); lub : HashMap<String, double> map = new HashMap<String, double>(); Dodawanie: map.put(player.getName(), true); // Ustawiasz boolean na true I otrzymywanie: if(map.get(p)) // cos sie wykonuje, jesli jest na true // if(map.get(p.getName()) // A to na nick czy tez String.
 8. sprzedam Minecraft Premium (Pełny dostęp)

  XD, jak na zagranicznych stronach takie konta można kupić za 1$, a ty chcesz sprzedawać za 20-40zł. Ładnie się te polaki bawią. Nie polecam, lepiej kupić z zagranicznych stron takie samo konto, a następnie je migrować.
 9. NAZWA DLA SERWERA

  KolejnyHc.Ench.PL izihardcore.ench.pl Co do trybu to wolę się nie wypowiadać. EasyHC nie jest trybem gdzie "duzo osob bedzie grac". Bez odpowiedniej reklamy nie uda Ci sie osiagnac duzej ilosci graczy na takim trybie.
 10. Pytanie

  Dodaj w @up po każdym wyslaniu wiadomosci znalazles ble ble.. stop, bo drop będzie mógł kilka razy zostać wykonany przez co zamiast 1 diaxa otrzymasz np. 1 diamond, 1 apple i jeden obsidian za jednym razem.
 11. Poradnik na levele [rpg]

  Poradnik slaby, nic sie z niego nie dowiedzialem. Dodatkowo brak kodu w "piszemy kod". Sam wygląd tego poradnika jest odpychający. P.s: po co*, za dużo używasz słowa "a wiec", nie pisz tego co Ci przychodzi na mysl, lepiej skladaj te zdania.
 12. Mutant

  W skripcie nie da się zmienić efektów np. refili/koxów. Musisz wtedy po zjedzeniu wyczyścić efekty i nałożyć takie jakie ty chcesz
 13. Wczytywanie danych z configu

  Jeśli robisz listę stringów to tak, ale jeśli normlną wiadomość, która będzie w jednej linijce to: string: 'eloszka' Chyba, że chcesz wczytać listę stringów to wtedy config: path: to: string: - 'cos1' - 'cos2' A potem np. List<String> string = new ArrayList<String>(); for(String s : getConfig().getStringList("path.to.string")) { string.add(s.replace("cos","cos")); } lub: for(String s : getConfig().getStringList("path.to.string")) { p.sendMessage(s); } lub: List<String> string = getConfig().getStringList("path.to.string");
 14. zabawa Fałszywy Komunikator op [SKRYPT]

  @Mati17102 I co z tego, że jest w takim języku zakodowany? Ten dział jest dla skryptów tworzonych pod plugin, który został napisany w Javie, ale sama jego dokumentacja nic nie ma wspólnego z Java/Javascriptem (?), ponieważ polega na używaniu języka angielskiego do różnego rodzaju funkcji/zapytan/eventow etc., które potem Skript odbiera i pokazuje to co jest zapisane.
 15. zabawa Fałszywy Komunikator op [SKRYPT]

  @Mati17102 Ale wiesz, że to nie javascript? ;p Javascript'a uzywa sie zazwyczaj w stronach internetowych. ;>
×