Skocz do zawartości

GoblicPL

Użytkownik
 • Zawartość

  58
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

O GoblicPL

 • Tytuł
  Początkujący III

Informacje

 • Nick w MC
  goblicpl

Ostatnie wizyty

386 wyświetleń profilu
 1. GoblicPL

  Konkurs - opisz jak bardzo nie chciałbyś grać na EasyHc!!!

  Tak bardzo, że chciałbym dostać się do ekipy w Mojangu, która jest odpowiedzialna za rozpatrywanie zgłoszeń dot. Eula'i i pozamykać te wszystkie serwery robione dla pieniędzy ( ͡ʘ ͜ʖ ͡ʘ). Ale i tak czasami gram, bo lubię patrzeć, jak się wkurzają wszyscy grający nałogowo na takich serwerach.
 2. Potrzebuję jakiegoś nakierowania na to, jak stworzyć prostokątny worldborder. Jest mi to potrzebne do sektorów, lecz nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi na moje pytanie. Macie jakieś propozycje?
 3. GoblicPL

  Poprawianie sektorów

  Ale co dają takie sektory skoro serwer i tak będzie obciążony? Sama zmiana świata nie wystarczy. Sektory mają polepszyć działanie serwera, aby nie obciążać, a nie być tylko wizualną stroną serwera.
 4. GoblicPL

  Konfiguracja EpicWorldGenerator

  Ja bym wolał się zapytać z jakiego źródła masz ten plugin, bo wątpie, że zakupiłeś go z strony spigotmc. Na tamtej stronie koszt tego pluginu wynosi 40$ czyli +/ 145 zł. Jednak jeśli go zakupiłeś to dobrze, że wspierasz programistów, którzy starają się robić coś dobrego. Podeślij config, to wtedy będzie można coś zdziałać, my sami nie będziemy szukali darmowej (kradzionej) wersji na internecie.
 5. GoblicPL

  Zapisy na forumowego Discorda

  Vortexik#7017
 6. GoblicPL

  gWielkanoc - Plugin dodający wielkanocne jajko.

  Za mało czasu, abym to zrobił. Aktualnie jest to pod święta. Kiedyś może zrobię cały plugin na skrzynki, wliczając skrzynki świąteczne. #edit Dodałem na githubie plugin pod wersję 1.8.8. https://github.com/goblicpl/gWielkanoc/releases
 7. GoblicPL

  gWielkanoc - Plugin dodający wielkanocne jajko.

  Dzięki. Jutro zrobię pewnie procenty na dany drop oraz możliwość zmiany na losowanie pionowo/poziomo. I o co dokładniej chodzi o "losowanie x naraz"?
 8. GoblicPL

  gWielkanoc - Plugin dodający wielkanocne jajko.

  Dzięki, na raz nastepny będę wiedział jakie błędy popełniam i w przyszłości ich liczba znacznie się zmniejszy. Dzięki za wszystkie odpowiedzi! Jutro postaram się zrobić wersję na 1.8.x. Możliwe, że przepiszę na nowo plugin dodając: Normalne skrzynki i wydarzeniowe (Święta wielkanocne itp.)
 9. :.. gWielkanoc ..: Plugin dodający jajka wielkanocne z których wypada nagroda. Sam plugin napisałem przez nudę. Całość pluginu jest w stylu skrzynek jak na MC4U czy też CraftCore. Głównie jest to przeznaczone dla serwerów hardcore. :.. Co znajduje się w pluginie ..: Łatwy i prosty do skonfigurowania config; Wszystkie wiadomości można zedytować; Możliwość wyłączenia wymaganego klucza; Drop kluczy/jajek z mobów/bloków. (do konfiguracji w configu); Własne przedmioty, które można wygrać; Do każdego przedmiotu można dodać zaklęcia, zmienić nazwę oraz dodać opis; Możliwość włączenia/wyłączenia otwierania jajek; Możliwość włączenia/wyłączenia danego dropu z poziomu gry; Komenda, dzięki której można dać każdemu na serwerze/danej osobie jajka/klucze; Prosta animacja wygranej w stylu CS:GO; :.. Wiki ..: Wiki nie jest gotowe. Całość będzie skończona za 2-3 dni. https://github.com/goblicpl/gWielkanoc/wiki :.. Download ..: Aktualnie wspieranymi wersjami są: 1.12.2/1.8.8; https://github.com/goblicpl/gWielkanoc/releases :.. Screenshoty ..:
 10. GoblicPL

  Skript na Demon Tower

  A o co dokładnie Ci chodzi? Sama nazwa nic nie przedstawia.
 11. GoblicPL

  DerpMC.PL - Najlepsze tryby z zagranicznych serwerów!

  Feerko.PL to nie jest DerpMC, więc nie wiem po co poruszasz jego temat. Masz jakiś błąd to zgłoś go administracji i czekaj na naprawę. (możesz poprosić pomocników, aby przekazali ten błąd Feerkowi, ponieważ mają większy z nim kontakt)
 12. GoblicPL

  DerpMC.PL - Najlepsze tryby z zagranicznych serwerów!

  Mógłbyś udzielić więcej szczegółów dot. w.w. wiadomości? Co dokładnie nie wyszło? - Zarabianie pieniędzy, wiele bugów? Czy coś innego? Jak Feerko ma się odnieść do Twojej wypowiedzi, jeśli nie zna szczegołów? Na raz następny rozpisz się bardziej, aby jakiś administrator bądź właściciel mógł w przyszłości odnieść się do Twojej wypowiedzi, aby poprawić coś na serwerze/nigdy więcej nie popełnił tego błędu? W dodatku jakim minusem jest reklama? - Serwer przyjmuje coraz nowszych youtuberów, aby serwer mógł się rozwinąć. Już wiele youtuberów ma/miało współpracę z tym serwerem i nie było żadnego problemu. Bynajmniej ja takiego problemu nie odczuwam. #MojaOpiniaOSerwerzeAbyNieDostaćWarna Na serwerach Feerko gram już od dawna i całkiem dobrze wspominam grę na tym serwerze. Wchodząc pierwszy raz na serwer DerpMC byłem pod wrażeniem, że Feerko w pewnym stopniu odwzorował serwer premium, gdzie można było grać bez większych lagów i w miarę ogarniętą społecznością. Poznałem wiele osób na tamtym serwerze jak i wcześniejszym serwerze Feerka. Całość projektu ciągle idzie do przodu, a Feerko stara się ogarniać bardzo dużo rzeczy jednocześnie, lecz nie zawsze jest dostępny. Moim ulubionym trybem na tym serwerze są bedwarsy, które przypadły mi do gustu. Poza nimi lubię sobie pograć w DeathRun'a gdzie mogę się odstresować i pograć z znajomymi. Serwer jak najbardziej polecam.
 13. GoblicPL

  Plugin na SUPERGUILDS

  Nie ma czegoś takiego jak płatny plugin za darmo, szczególnie jak jest kupiony na spigotmc, a następnie udostępniony. Te darmowe pluginy są nazywane kradzionymi tzn. "leak". Można znaleźć wiele takich pluginów na internecie, lecz ich użycie może być uważane za kradzież. Nie wiem po co go udostępniasz, skoro nie jesteś autorem.
 14. GoblicPL

  Minecraft skrzydełka mod/skrypt

  A czasem nie pisze się "w ogóle" ze względu na wyrażenie przyimkowe? Tak jak napisał powyżej @TheRed1337. Jeśli ktoś będzie pisał to dla zabawy i bardzo wolno to zejdzie mu te 2 miesiące. Blazingpack aktualnie posiada jednego programistę, który zazwyczaj afczy sobie na ich ts'ie. I nie jest to napisanie silnika od zera, a zaimplementowanie zabezpieczeń do bierzącej wersji minecrafta. To tak jak z pisaniem modów pod minecrafta, lecz wszystko jest od razu dodane do wersji. Poza zabezpieczeniami znajduje się tam: - Updater wersji; - Optifine; - Kilka modów poprawiających/ułatwiających gre (Minimapa, Efekty na ekranie, Keystrokes'y czy też licznik cps); - Poza tymi modami jest jeszcze dodany system skrzydeł, które rozdają graczom za konkursy/pomoc lub ew. współpracę; Napisanie czegoś takiego to nie jest napisanie silnika czy też wersji od nowa, lecz jak już pisałem zaimplementowanie całości skryptu do wersji minecrafta.
 15. GoblicPL

  Skompilowanie pluginu

  Pobiesz Java Eclipse, następnie przerzuć pliki do folderu workspace, odpal program. Dodaj nowy projekt poprzez folder i wybierz ściezkę do niego. Potem kliknij Export czy jakoś tak, wybierz nazwę pliku oraz ścieżkę i w ten sposób otrzymasz skompilowany plugin w .jar
×