Skocz do zawartości
  • 0

AwsDrop - nie dziala

Crystal_PL
 Udostępnij

Pytanie

Witam mam problem z pluginem AwesomeDrop. Gdy wpisuje /drop nic sie nie robi a w konsoli wywala bledy

Silnik: Spigot 1.7-18

Plugin: [ciach] ~Wizzard

Błąd:

5:10:20 WARN]: Exception in thread "Craft Scheduler Thread - 721" [15:10:20 WARN]: org.apache.commons.lang.UnhandledException: Plugin AwesomeDrop v1.1 FULL generated an exception while executing task 4 at org.bukkit.craftbukkit.v1_7_R4.scheduler.CraftAsyncTask.run(CraftAsyncTask.java:56) at java.util.concurrent.ThreadPoolExecutor.runWorker(ThreadPoolExecutor.java:1145) at java.util.concurrent.ThreadPoolExecutor$Worker.run(ThreadPoolExecutor.java:615) at java.lang.Thread.run(Thread.java:745) Caused by: java.lang.NullPointerException at com.gmail.desk1123.utilities.MySQL.hasConnection(MySQL.java:119) at com.gmail.desk1123.utilities.MySQL.getConnection(MySQL.java:52) at com.gmail.desk1123.object.User.save(User.java:280) at com.gmail.desk1123.utilities.MyUtils$1.run(MyUtils.java:433) at org.bukkit.craftbukkit.v1_7_R4.scheduler.CraftTask.run(CraftTask.java:71) at org.bukkit.craftbukkit.v1_7_R4.scheduler.CraftAsyncTask.run(CraftAsyncTask.java:53) ... 3 more

Edytowane przez Wizzard

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

Plugin ma błędy sam go używałem, ale pan dekros nie chce kontynuować pracy z tym pluginem. Błąd jest taki, że on laguje. 

Plugin działa dopiero kiedy podepniesz MYSQL i posiadasz JAVA 8.

Jeżeli pomogłem daj + ^^

Edytowane przez Queito

Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...