Skocz do zawartości

[1.10.x][NP][SV+Frakcje] OmegaFactions

Katniss
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

=================================================================================================

=================================================================================================

Dlaczego my?

Pewnie część z was pamięta jak się grało na "starych" frakcjach.

Chcę zbudować podobny klimatem serwer ale potrzebuję do tego graczy, potrzebuje Was.

Zapraszam na serwer tworzony z pasji, nie dla haj$u, dla graczy. Taki jakie były kiedyś

Czego u nas nie uświadczysz.

- Żadnych udziwnień takich jak bojfarmery, girlfarmery i stoniarki.

- Portali do netheru i endu na spawnie - sam musisz znaleźć twierdze/zbudować portal do netheru.

- Losowego teleportu - sam musisz znaleźć miejsce na bazę.

- Dropu z kamienia - bo po co on?

- dzieciarni

Skoro omówiłem już to czego nie mamy to czas omówić to co mamy, prawda?

Jestem otwarty na propozycje zmian.

- Mamy autorski system "recyklingu" - włóż przedmiot do craftingu a otrzymasz surowiec z którego jest stworzony

Ilość przedmiotów jest zależna od stopnia zniszczenia przedmiotu.

- Mamy wersję 1.10 - Nowy lepszy system walki sprawi że starcia będą bardziej emocjonujące.

- Mamy plugin Factions - Tak, ten sam jak na zagranicznych serwerach. Nie żadne funnyguilds ani inne sch*iBe.

- Moim motto jest "Od graczy dla graczy" - Liczymy się z propozycjami graczy bo to dla nich powstał serwer.
- Drop z rudy - stop afczeniu przy generatorach.
- Więcej ryb - różne długości i rodzaje, kilka da Ci efekty po zjedzeniu.
- Na całym świecie jest kilka ukrytych "skarbów" a w Endzie umieściłem spawnery endermanów. - ot taki bonusik
- Mamy tylko te pluginy które są potrzebne do działania serwera.
- Jak już wyżej wspomniałem nie mamy autorskich pluginów, jedynie spolszczyłem kilka z nich.
- Border świata na 2500kratce od spawnu ( /worldborder, nie kolejny plugin )
- Drop pieniędzy z potworów i graczy (20% $$ zabitego gracza)
- /trade <nick> - Wymieniajcie się bezpiecznie.
- Targi dla graczy
- Komendę /shop - Do tworzenia sklepów przez graczy (pełna składnia w "spisie" komend.

Jeśli serwer Ci się spodobał możesz kupić VIP'a ΩVIP'a (ΩVIP to inna nazwa na svip'a),
lub kolorowy nick na chacie.

Nie kupisz tego jeśli nie powiem Ci co daje?
- Dostęp do kitu który pozwoli lepiej zacząć / podnieść się po śmierci.
- Kolorowe pisanie na chacie.
- Formatowanie chatu.
- Prefix przed nickiem.
- I kilka innych drobiazgów, które można sprawdzić wchodząc na serwer.
ItemShop oraz dotacje znajdują się pod tym adresem.: Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Przydatne komendy:
  /trade <nick>
  /pomoc
  /sms
  /vip
  /omegavip
  /rules
  /warp
  /spawn
  /sethome
  /home
  /mail Katniss <wiadomość>
  /helpop <wiadomość>
  /f help <strona>
  /shop create <ilość> <cena-kupna> <cena-sprzedaży>
  /shop remove

Administracja zarządzająca tym unikatowym serwerem.

WŁAŚCICIEL
Katniss (ja)

Admin
<puste>

Moderator
<puste>

ChatMod
<puste>

Budowniczy
<puste>

Jak dostać się w nasze szeregi? Po prostu graj na serwerze, pomagaj i zżyj się z serwerem.

Kilka screenów ze spawnu.
F2Tf8tY.png

3uNVBnD.png
BrDdlUw.png

Arena PvP.
Niektóre spory da się rozwiązać tylko przywdziewając zbroje i chwytając za miecz.
DV1HEQp.png

Dom VIP/OmegaVIP
Znajdziesz w nim zaklinaczkę na 8 poziom oraz enderchest.

yjPajMb.png

Mini Parkour - chcesz poskakać?

OuIjXkv.png

Minimalistyczny "banner" z mclistą.
1.png

Chyba jeszcze nie podałem IP, nic nie szkodzi podam teraz.

Oto ono.: OmegaFactions.ench.pl
Planuje w przyszłości przejść na VPS.
Zapraszam na discord'a: Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! Odpowiadam szybciej niż na serwerze.
Wejdź na serwer i zmieć innych z powierzchni ziemi.
Z całego serca zapraszam.

Pewnie pomyślisz sobie że enderchest i że będą lagi i różne inne niefajne rzeczy.
Otóż zaskoczę Cię. Z punktu widzenia gracza to czy serwer jest na hostingu czy na VPS/dedyku NIE MA ŻADNEGO ZNACZENIA.

Zapraszam do oceny serwera i konstruktywnej krytyki.
Oczywiście do wejścia również p4-wink.png
Edytowane przez Katniss

Co jest złego w autorskich pluginach? Jeżeli to nie jest jakiś szit czy coś to w sumie lepiej mieć coś własnego, niż ograniczać się do pluginów innych. Drop z stone służył w sumie jako anty-xray, ale uważam że drop z rudy to kluczowy element minecrafta i tak powinno zostać :) I znowu, o co masz do pluginu "FunnyGuilds"?? Czujesz do niego urazę, ponieważ jest polski, a nie zagraniczny? Nie mam więcej uwag, życzę powodzenia w robieniu serwera.

UPDATE:

Dodano serwerowy discord: Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

@nicku1 Dla mnie autorskie pluginy są gorsze, ponieważ te dostępne publicznie testowało więcej osób przez dłuższy okres czasu. Logiczne że zazwyczaj mają one mniej błędów.

Co do FunnyGuilds to dla mnie sposób działania tamtejszych gildii się wydaje, jakby robił go ktoś chory na raka podczas depresji (nic do cb nie mam dziki)

Jakim cudem gildia może mieć serce? to nie jest żywe stworzenie... Do tego irytuje mnie mnogość komend. Jakby nie dało się zrobić jednej z argumentami.

/Załóż, /przedłuż, /lider itp. zamiast zrobić /gildia <arg-1> <arg-2> itp.

Do tego właśnie dzięki temu pluginowi powstają te wszystkie izihace, których tak bardzo nienawidzę. (znacie dobrego psychiatrę? To się powinno leczyć.)

Edytowane przez Katniss

=======================================================================================================

Serwer został zaktualizowany do 1.10.

Zapraszam do wejścia.

=======================================================================================================

Edytowane przez Katniss

• 3 miesiące temu...

Temat został przeniesiony z Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! > Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! do Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! > Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! > Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!.

• Libter zablokował(a) ten temat
Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...