Skocz do zawartości

Ranking

Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 10/31/21 w Odpowiedzi

  1. Helios1993

    Gracze/ram

    Patrz na procesor, nie na ram. Zazwyczaj jest to 1 dedykowany wątek nowszego procesora (2019+) dla 40 graczy, przy czym warto mieć ich przynajmniej 2 (mogą być współdzielone), do 6 wątków (przy dobrej optymalizacji). 6gb przy całym procesorze utrzyma ok. 80 graczy.
    2 punkty
  2. MarcineczeQQ

    CASE 1.16.5

    Witaj jest to mój 2 skript na skript.pl Skript jest na: CASE Skript: Bugi: Nie znalazłem Nowości: SOON Kontakt: skript.pl/Marcin Games#3960 discord
    1 punkt
  3. Libter

    odwołanie od bana

    Zgodnie z ustawą o sądownictwie, ze względu na urlop zdrowotny wyznaczonego sędziego @Nicku - przedłużam termin rozpatrzenia sprawy o 1 dzień i zarazem na podstawie §3.1.2 regulaminu - rozpatruję sprawę samodzielnie. Ban został nadany zgodnie z ustawą o Discordzie: Jako, że zachowania wymienione w §2.1.2 regulaminu zdarzały się ze strony @gnomq nagminnie zarówno na Discordzie jak i na forum (co jest udokumentowane w historii ostrzeżeń) - podtrzymuję bana. Ponadto @Ewald działał za moją zgodą zgodnie z §3.1.3 regulaminu, więc oddalam zarzut o bezprawne użycie uprawnień. Jednocześnie przypominam, że zgodnie z ustawą o sądownictwie: Tym samym, zgodnie z ustawą o działaniach moderacyjnych nadaję następujące ostrzeżenia: @Ewald - 1 punkt za niemerytorycznego posta. @gnomq - 5 punktów za naruszanie powagi procesów oraz 3 punkty za nadużywanie wulgaryzmów - co w ramach kumulacji punktów skutkuje 3-dniowym banem. Forum, a zwłaszcza jego oficjalne działy to nie rynsztok i należy się odpowiednio zachowywać.
    1 punkt
  4. Glicz

    odwołanie od bana

    Zalecam jednak zaprzestanie tego typu zachowania, gdyż zapewne zostaną wyciągnięte konsekwencje za twoje zachowanie. Dodatkowo tak właściwie, to każdy kto tu się udzielił (nie licząc ciebie) ma tak właściwie rację. @boleknowak - Dał całkiem niezłe porównanie do tego, @xKameelos - Całkiem trafnie przytoczył tutaj ustawy (o sądownictwie oraz discordzie), powinieneś był przed napisaniem skargi zapoznać się z nimi, @polsatgraniepl - Tylko popierał zdanie innych, nie wniósł za wiele, @Ewald - Podsumował to ładnym "XD". Co do samej skargi, wątpię, że @Ewald zostanie w jakikolwiek sposób ukarany, wszystkie działania podejmował za zgodą Libtera. To, że został wyrzucony za brak aktywności, nie oznacza, że jesteś uniewinniony za to, co zrobiłeś kiedyś. @gnomq, poczekaj na odpowiedź jednego z administratorów w celu rozpatrzenia odwołania (które jest jednocześnie czymś w stylu skargi). Ogranicz używanie wulgaryzmów (najlepiej ich w ogóle nie używaj), bo tak jak pisałem, zostaną wyciągnięte konsekwencje za twoje zachowanie.
    1 punkt
  5. To dla kompletnie zielonych
    0 punktów
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+02:00
  • Najwięcej postów w tygodniu

    Fendi
    Fendi
    2 posty
    Antychryst
    Antychryst
    1 post
    MICHALBEZSKINOW
    MICHALBEZSKINOW
    1 post
    artur9010
    artur9010
    1 post
    Bananek355
    Bananek355
    1 post
    0j_12
    0j_12
    1 post
    xSebixx1
    xSebixx1
    1 post
    Kormic
    Kormic
    1 post
    Quexsu
    Quexsu
    1 post
  • Najwięcej tematów w tygodniu

    xSebixx1
    xSebixx1
    1 temat
    bug128
    bug128
    1 temat
    Nieaktywny
    Nieaktywny
    1 temat
    LusiaMC
    LusiaMC
    1 temat
    Antychryst
    Antychryst
    1 temat
    MICHALBEZSKINOW
    MICHALBEZSKINOW
    1 temat
    artur9010
    artur9010
    1 temat
    0j_12
    0j_12
    1 temat
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...