Skocz do zawartości

AudiIK

Użytkownik
  • Ilość zawartości

    140
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

1051 wyświetleń profilu

Osiągnięcia AudiIK

  1. Hej, napisałby ktoś skrypt, gdzie gdy sie zginie od gracza, on zyskuje 50% itemów, a ja odzyskuje 50% itemów.
  2. AudiIK

    Arena 1v1

    Worldguardem sie nie da, a jesli chodzi o skrypt to przy if number of players, jest blad i cant understand this condition
  3. AudiIK

    Arena 1v1

    Hejka, chciałbym sie zapytać jak zrobić takie coś ze po wejsciu w region dajmy "arena" jest tam limit 2 osób zeby mozna było takiego 1v1 zrobić, i 3 osoba juz nie wejdzie. (po kliknieciu w czerwone szkło cie tepa na arene, ale to juz na luzie zrobie)
  4. AudiIK

    Zlecenie

    Dzieki, a moglbys zrobic jezscze ze w tym worldzie jak sie spadnie do lavy to tepa go na kordynaty 1523 155 455?
  5. AudiIK

    Zlecenie

    Hej da sie moze zrobic, ze na np swiecie world nie da sie uzywac Zadnych Komend! ani spawn ani niczego
  6. Czesc! Zapraszam cie na moj serwer Discord! serwer stworzony aby byl fun, mozna tez gadac, sluchac muzyki, grac z nami, ekonomia jest sa role, Niektore bardzo drogie role posluza ci do czegos co odkryjesz w pozniejszym etapie https://discord.gg/nefTgG Najlepiej radze przeczytac regulamin, zeby nie bylo bszybkich banow
  7. Nie wiem czy zaufana administracja ale ok.
  8. AudiIK

    Dungeon

    world guard?
  9. AudiIK

    Dungeon

    blad z tym on leaving of region "dungeon_etap1": jaki cant understand event
  10. AudiIK

    Dungeon

    a oco chodzi z tym regionem?
  11. AudiIK

    Dungeon

    Hej potrzebuje skryptu ze jesli kliknie sie na beacon na swiecie dajmy Expowisko1 to nas przeteleportuje na kordy 6 6 6 na swiecie np world, aby moc to zrobic trzeba posiaddac item diament o nazwie nazwa. w dungu chodzi o to zeby zabic 10 mobow a potem nas przeteleportuje na kolejny etap, kolejnym etapem jest boss, po jego zabiciu za 5 sekund przeteleportuje nas na swiat Expowisko1
  12. AudiIK

    DT

    Temat do zamkniecia
  13. AudiIK

    DT

    teraz bledy sa z linijki 43, i 48 czyli tak zwanymi titlami 43 - send title "&4&lWieza Demonow" with subtitle "&7Zostalo ci &c%{czasdt}% &7minut!" to loop-player 48 - send title "&4&lWieza Demonow" with subtitle "&7Nie udalo wam sie ukonczyc wiezy demonow!" to loop-player
  14. AudiIK

    DT

    Hej moze mi ktos powiedziec czemu mam bledy z loop players?
  15. Czesć mam problem z bledami loop players, sk wysle ci czekaj

×
×
  • Dodaj nową pozycję...