Skocz do zawartości

Okk

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  48
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Okk w dniu 28 sierpnia 2021

Użytkownicy przyznają Okk punkty reputacji!

1 obserwujący

Ostatnie wizyty

300 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Okk

 1. Okk

  Drop.

  Wyślij cały kod, przerobię go i Ci wyślę.
 2. Okk

  Blad z Serwerem

  Dzięki za wyjaśnienia i informacje. Miłej nocki, pozdrawiam.
 3. Okk

  Drop.

  Spróbuj: set item at clicked slot to {@bgui1} # Lub set clicked item to {@bgui} # Jeśli nadal nie działa: a) Dodaj odświeżanie gui. b) Sprawdź, czy nic nie wywala żadnych błędów. c) Zamiast {@bgui}, daj ("%{@bgui}%" parsed as item) {@bgui} = {@bgui1} <- To miałem na myśli.
 4. Okk

  Ranga obok nicku

  join: player has permission "group.admin" set player's tag to "Admin %player's name%" #Wymagany WildSkript
 5. Okk

  Blad z Serwerem

  Słyszałem sporo o plugmanie, lecz mi np. by się nie chciało odinstalowywać i instalowywać pluginów przy większym serwerze. Mógłby użyć również skrypt od Pana xAxee (jeśli jest okej, nie wiem, bo nie używałem). Na komputerze mam postawione 2 serwery, od papera i spigota, mam zainstalowaną jave 1.8.0_301 oraz jdk 16, przez co nie pokazuje mi żadnych błędów w konsoli (Nie licząc ViaVersion, które przy odpalaniu piszę, że 1.8 jest strasznie przedawnioną wersją minecrafta - ma rację). Minecraft 1.17 wspiera dopiero Jave 16, co według mnie nie ma sensu, lecz wiadomo, oni wiedzą lepiej. ViaVersion wysłało mi logi dot. wspierania PaperSpigota w konsoli, pisało tam "PaperSpigot is not supported (dalszy ciąg)", gdybym znalazł, bym mógł podeslać. Może to było od czegoś innego, nie wiem, bym musiał zobaczyć ponownie. Ogólnie to wiem, że spigot to przedawniony silnik a jego odpowiedniki to nowocześniejsze silniki, zrobione poprawnie i ciągle wspierane + aktualizowane. Przykładowo: Spigot ma błąd z wędką, który powoduje, że "haczyk" leci do góry (na wodzie), a paperspigot naprawił tą lukę. Ja zdania nie mam dot. tych silników. Używam ten, który mi jest na rękę (mam go pod ręką), chce coś przetestować, etc., bo nie bawię się w większę projekty do postawienia na jakimś skonfigurowanym dobrym silniku. Moja wina, wiem, nie powinienem pomagać, lecz jakoś mi się udało, dzięki za naukę, zapamiętam na przyszłość przy okazji
 6. Okk

  Ranga obok nicku

  Ja się chciałem upewnić, bo sądzac po nazwie tematu, to obok nicku + Podał przykład "Tak jak na hypixel, albo derpmc", gdzie tam jest ranga właśnie OBOK. Imgur: The magic of the Internet Po 1. Player's name się nie da zmienić (teraz sprawdzone). Po 2. New line tutaj nie zadziała (przy displayname jedynie na chacie, tag w ogóle nic nie wykrywa a tablist name to wiadomo, że się nie da i ustawia się tylko 1 linijka). Taka ranga NAD nickiem, by musiała zostać podobnie stworzona jak scoreboard POD nazwą + potem nadawanie mu odpowiednich wartości i wyświetlanie go pod nickiem gracza (lecz innym sposobem zapewne).
 7. Okk

  Drop.

  # Jeśli 1.8: item spawn of cobblestone: cancel event # Jeśli 1.12+ & dodatek skript-reflect: import: org.bukkit.event.block.BlockBreakEvent break of stone: event.setDropItems(false)
 8. Okk

  Blad z Serwerem

  No, to na pewno usuń ViaBackwards, jeśli nie jest Ci potrzebne, zmień Javę na 16 i spróbuj ponownie zainstalować ViaVersion na serwer. Po wszystkim zreinstaluj jeszcze silnik.
 9. Okk

  Blad z Serwerem

  1. Możliwe, że to problem z hostingiem A co do tego błędu z PlaceHolderAPI, to: - Wartość jest ustawiona na null, co jest niedopuszczalne. "Bawiłeś" się tym? Wiadomo, że tak, no, bo po co trzymasz ten plugin. Tylko potrzebuje dokładniejszych informacji, gdzie, itp. - No po błędach CZYTAJĄC, wywala silnik oraz jave przez to. Możliwe, że jest to Twoja wina. Możliwe, że jest to Twoja wina hostingu, lecz najpierw zrób to co napisałem wyżej. Tak też możesz zrobić, tylko zainstaluj sobie jakiegoś PlugMana, żeby Ci było łatwiej. Jeśli to nic nie pomoże, to zmień tą jave, zainstaluj jave 16, bo możliwe, że to bierze jave z Twojego komputera jako silnik [w sumie do działania silnika] (nie znam się zbytnio na tym, ale chcę Ci pomóc). // Tutaj link: Java SE Development Kit 16 - Downloads (oracle.com)
 10. Okk

  Blad z Serwerem

  Okej, u mnie wszystko normalnie działa. Ciekawy błąd, jest kilka opcji. a) Pobierz jave 16 na komputer (jeśli nie masz), po czym zreinstaluj (odinstaluj i zainstaluj) serwer, jeśli możliwe (silnik najważniejszy do ponownego przeładowania). b) Napisz do supportu z informacjami dot. javy 16 i z błędem, jakim się napotkałeś + co musisz zrobić. c) PaperSpigot nie jest zbytnio wspierany, zmień silnik na Spigot. Takie moje skromne zalecenia Silnika tutaj nie było btw xD. No to jest właśnie ważne w czym grzebałeś.
 11. Okk

  Blad z Serwerem

  Żadnych błędów, nic? Motd się dobrze wyświetla?
 12. Okk

  Ranga obok nicku

  Tak, jeśli chodzi o prefix obok nicku, to tak. // Bez %nl%.
 13. Okk

  Blad z Serwerem

  Bawiłeś się może "Hover Line", w sensie tam, gdzie możesz sobie właśnie zmieniać motd, tylko przy wersji jest coś innego napisane, wiesz o co mi chodzi? Edytowanie tego, co uważasz za błąd w tym momencie. Jesteś na craftserve, podeślij mi jeszcze config motd.
 14. Okk

  Blad z Serwerem

  [02:34:42 WARN]: [ViaVersion] This version of Minecraft is extremely outdated and support for it has reached its end of life. You will still be able to run Via on this Minecraft version, but we are unlikely to provide any further fixes or help with problems specific to legacy Minecraft versions. Please consider updating to give your players a better experience and to avoid issues that have long been fixed. [02:34:42 WARN]: [ViaVersion] You are running an outdated Java version, please consider updating it to at least Java 16 (your version is 1.8.0_201). At some point in the future, ViaVersion will no longer be compatible with this version of Java. ViaBackwards jest od wersji 1.10+ (Wiem, można używać na niższych wersjach, ale po co, skoro plugin nie jest wspierany.) Imgur: The magic of the Internet Coś pogrzebałeś, ponieważ testuje również na paperze 1.8.8 i u mnie wszystko śmiga. Kiedy to się pojawiło, edytowałeś coś, cokolwiek? Silnik dokładniej możesz podać? Mam na myśli, do pobrania, bo może się różni mój od Twojego. Okej, mam winowajce, najprawdopodobniej jest to problem z Java. // Uruchomiłem maszynę na swoim komputerze, gdzie mam Jave 16 i taki błąd mi się nie ukazuje. // Dodatkowo, nie wyświetla mi się żaden błąd z PlaceHolderAPI, czymś się bawiłeś może?
 15. Okk

  Blad z Serwerem

  Najlepszym sposobem byłoby zainstalowanie PlugMan'a i zobaczyć, który plugin powoduje taki właśnie "błąd" (jeśli to plugin). U Ciebie będzie to: a) Problem z silnikiem paperspigot. b) Problem z motd. Prawie wszystkie pluginy przetestowałem na spigocie i mi ładnie wszystko śmiga, może też masz jakieś błędy na serwerze? Może to być również problem z java. // Możesz w configach pluginów / silnika poszukać jakiejś potrzebnej Ci opcji do naprawienia tego "błędu". // Tbh., jeśli możesz, wyślij logi z konsoli, a najlepiej gdybyś mógł wysłać silnik + pluginy (link do pobrania).
×
×
 • Dodaj nową pozycję...