Skocz do zawartości

black26

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  33
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia black26

Początkujący II

Początkujący II (3/13)

0

Reputacja

 1. własnie w tym wypadku pobierało by 10x64 dlatego zrobiłem jako typ i później remove 10 of {_} chodziło mi o: set {_t} to type of {64cobblestone} dzięki wszystkim za pomoc!
 2. własnie potrzebuje pobrać informacji ze zmiennej ze chodzi mi o sam cobblestone bo w zmiennej jest 64 cobblestone a mnie interesuje sama informacja w zmiennej "cobblestone" jakby było coś "parsed as one item"
 3. Witam. Jak zapisać stack jako pojedynczy przedmiot? tzn. w liście mam zapisane jako 64 cobblesotne (jako zmienna). Potrzebuje zrobić remove {_10} of {64cobblestone} from player's inventory bo w tym wypadku pobiera 10x64
 4. black26

  Tuske i reload

  Witam. Wersja mc: 1.16.3 Tuske: 1.8.3 Wszystko działa pięknie do czasu aż wpisze /skript reload all wtedy tuske jakby przestaje działać.. czy je tez trzeba reload? jeśli tak to jak. (robię sklepy w gui i w momencie kiedy odświeżę skypt nagle z gui można wyjmować wszystkie ity a tuske nie reaguje) z góry dzięki :)!
 5. black26

  give id

  Poprawka.. wywala błąd:
 6. black26

  give id

  Hej jak zamienić aby zamiast przez konsole dawało jako id przez skrypt? Chciałbym w 4 line dać jako id zamiast pisać cobblestone wpisać 4. czy da się to zrobić givem ze skrypta? czy zmuszony bd pisać za każdym razem pełną nazwę przedmiotu :c? on rightclick on sign: if world is "spawn": if line 1 of targeted block is "[AdminShop]": set {_dw1} to line 2 of targeted block set {_dw2} to line 4 of targeted block set {_dw1} to {_dw1} parsed as number set {_dw2} to {_dw2} parsed as number set {_wod} to {_dw1}*{%{_dw2}%.k} if player's balance is less than {_wod}: send "" to player cancel event stop remove {_wod} from player's balance execute console command "/give %player% %{_dw2}% %{_dw1}%"
 7. Cześć. W jaki sposób można sprawdzić dodawany przez gracza item do skrzynki? Przykładowo: Otwiera się gui gracz wrzuca 10 dirta do eq gui po czym 10 dirta zapisywane jest do zmiennej skrzynka jest zamykana gracz pisze na czacie "10$" po czym gui się znowu otwiera i 1 slot jest już ustawiony jako te 10 dirta o cenie 10$ i tak dalej. Chodzi mi głównie o to jak wywołać akcje po wrzuceniu 1 przedmiotu do skrzynki resztę rozumiem. Z góry dzięki za wszelaką pomoc!
 8. Zna ktoś jakiś ciekawy plugin/skrypt blokujący automine? najlepiej kompatybilny z 1.13 I jaki anty cheat polecacie (poza anti cheat plus ? ) Z góry dzięki!
 9. black26

  Wolrd Guard

  Witam. W jaki sposób "przekazac" graczowi cuboid? Takk aby mimo flag "potion splash build entry" etc denny wciąż mógł wykonywać dane czynności?
 10. Witam. W jaki sposób stworzyć w skrypcie cuboid przez wg(chodzi o cuboidy dla graczy)? tak aby ten cuboid normalnie widniał pod region list i czym się rozni ""%player%".Region.selectLS" od tworzenia cuboidu/czm go nie ma na liście?
 11. Ciekawy skrypt a co z blokada potencjalnych multi kont i dodawaniu się na nowe cuboidy?
 12. tak wiem ze jest enchant unbreaking. Tylko ze mi nie chodzi aby było permanentnie niezniszczalne tylko aby dodać "bonusy" np. ze przedmiot naprawi się o 3% maksymalnego "życia" przedmiotu. I jako ze na serwerze nie ma znaczenia (poza estetycznym ? ) jakość zbroi (diament złoto etc.) bo istotne są statystyki przedmiotu boli mnie ze diamentowa zbroja jest w stanie wytrzymać ze 3 ataki a skórzana jeden.. (a raczej walki na 3 ataki nie ma sensu i robić nowy set ? ) Z góry dzięki!
 13. Witam! Czy da się zmniejszyć zużywanie zbroi? dać więcej wytrzymałości? i jak ew naprawić tylko 30% przedmiotu (żeby nie naprawiło do końca a odnowiło 30% wytrzymałości danego przedmiotu ) z góry dzięki! (i czy potrzebny jest jakiś dodatek do skript czy ? )
 14. Hej znalazłem fragment w internecie: (nie ja pisałem ?) wyskakuje błąd: Jak można to zmienić?
 15. black26

  Custom Furnace!

  a jak następnie usunąć daną recepture? I czy można skasować podstawowe receptury?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...