Siemka nie wiem czy byście zagrali na 2 edycji oXerta Więc omówmy pare spraw:
1 - Czy Chcecie komede /cobble na wydapanie cobbla ?
2 - "Odpada"
3 - Czy Chcecie Przywolywacz Krow ?
4 - Cay Chcecie Szybkie Buty ?
5 - Czy Chcecie Cobble-X
6 - Czy Chcecie Generator Stone ?
7 - Czy Chcecie Rozdzke Teleportujaca Na Spawn
8 - Czy Chcecie Rozdzke Teleportujaca na losowe kordynaty ?
9 - Czy Chdecie Craftuska ?
10 - Czy Chcecie Kosnskie Ostrze ?
Piszcie co dodac i czy zagracirme ja czekam na odpowiedzi
Itemki na gildie
1 = 64 Diamenty "Dropi Ze Stone"
2 = 64 Szmaragdy "Dropi Ze Stone
3 = 64 TNT "Proch Dropi Ze Stone"
4 = 64 Szklane Buteleczki "Piasek Dropi Ze Stone"
5 = 16 Perel Endermana "Dropi Ze Stone"
6 = 64 Slime Balle "Dropi Ze Stone"
7 = 64 Obsydianu
8 = 64 Generatory Stone
9 = Do Ustalenia Piszcie W Odpowiedziach W Naglowkach [i{G}]= <Ilosc Itemek>