Skocz do zawartości

Speed200

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  16
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Speed200

Początkujący I

Początkujący I (2/13)

0

Reputacja

 1. Witam, chciałbym się zapytać jak wyświetlić zmienną ze skryptu na socrebordzie z pluginu SimpleScor, o ile jest to możliwe. Nazwa zmiennej to {lvl::%player%}. Z góry serdecznie dziękuje za poświecony czas.
 2. Też tak próbowałem, problem w tym że mam wyłączony respawn screen (gamerule doImmediateRespawn).
 3. Czy mógłby ktoś napisać dla mnie skrypt, który tak jak w temacie będzie odradzał gracza w miejscu śmierci. Z góry bardzo dziękuje za poświęcony czas
 4. Czy da się zrobić tak że za pomocą komendy np "/ulepsz" kiedy trzymamy miecz doda nam +2 lvl sharpnessa. Jak mamy np sharpness 3 to będziemy mieć 5, jak mamy 7 to będziemy mieć 9 itd.
 5. Hej uczę się dopiero pisać pluigny więc proszę o wyrozumiałość, do tej pory robiłem skrypty ale poczułem pewne ograniczenia więc zacząłem się uczyć pisać pluginy. Chciałem się zapytać jak w pluginach tworzy się zmienne grupowe typu {test::*} i {test::%player%} tak jak miało to miejsce w skryptach.
 6. Witam, otóż mam problem z którym zmagam się bardzo długo. Problem dotyczy autorskiego skryptu na lvl'e z którego ogólnie jestem zadowolony. Skrypt po zabiciu moba przydziela expa jego zabójcy. on death of zombie: if name of victim is "&2Zombie": add 10 to {exp::%attacker%} send "&aOtrzymales 10 EXP!" to attacker Problem pojawia się wtedy gdy gracz używa skilla np. pioruna czy fireballa wtedy exp'a nie przydziela. I tu potrzebuję waszej pomocy, kogoś z większą wiedzą ode mnie. Z góry dziękuje za wszelką próbę pomocy i poświęcony czas.
 7. Speed200

  Historia(logi) banów

  Witam, poszukuje pomocy w napisaniu skryptu na historię(logi) banów. Skrypt ma działać tak że po wpisaniu komendy /ban albo /ban-ip ma utworzyć się plik tekstowy o nazwie "ban.txt" (jeżeli takowy nie istnieje oczywiście). Tak ma wyglądać plik tekstowy: [data][godzina] <nick osoby banującej> zbanował <nick osoby zbanowanej> z powodu: [powód] Z góry bardzo dziękuje za pomoc i poświęcony czas.
 8. z samym damage też nie działa
 9. Hej, dopiero się uczę pisać pluginy i potrzebuję pomocy ponieważ chcę zadać obrażenia mobom w pętli ale nie do końca wiem jak. To jest mój kod : @Override public boolean onCommand(CommandSender sender, Command cmd, String label, String[] args) { Player p = (Player) sender; Location loc = p.getLocation(); for (Entity e : loc.getWorld().getEntities()) { if (e.getLocation().distance(loc) < 10) { if (!e.equals(p)) { e.getDamage(10, p); } } } return true; } Przeczytałem na jakimś forum że to tak powinno mniej więcej wyglądać "damage(double amount, Entity source)" chyba, jak już mówiłem dopiero zacząłem się uczyć więc dałem "e.damage(10, p);" ale to nie działa error: The method damage(int, Player) is undefined for the type Entity próbowałem dać "e.setFireTicks(20*5);" i wtedy wszystko działa bardzo dobrze Z góry dziękuje za każdą próbę udzielenia pomocy
 10. Speed200

  Właściciel peta

  Witam, otóż mam skrypt na śmierć bosa: on death of zombie: if name of victim is "&2&lKrol Zombie": add 100 to {exp::%attacker%} send "&aOtrzymales 100 EXP! &3(&2%{exp::%attacker%}%&e/&2%{wymag::%attacker%}%&3)" to attacker add 30 to attacker's balance send "&7[&3&lRpg&7] &7Teleportacja na spawn..." to attacker wait 5 ticks execute console command "/warp spawn %attacker%" I postanowiłem urozmaicić serwer o pety które będą pomagały nam w walce: command /pet: trigger: spawn 1 wolf 0 meters above player tame last spawned entity for player set the display name of the spawned entity to "&a%player%" itd.. i tu jest problem bo nie wiem jak teleportować właściciela wilka na spawna, dać mu exp'a oraz wyświetlić mu wiadomość na chacie gdy bosa zabije wilk a nie gracz Z góry dziękuje za próbę udzielenia pomocy
 11. Speed200

  Sprzedaż itemów

  Dziękuje, do zamknięcia.
 12. Speed200

  Sprzedaż itemów

  Witam czy napisał by mi ktoś skrypt który po wpisaniu komendy /sprzedaj otworzy menu i jak wrzucimy do tego menu jakiś przedmiot z ustawioną ceną sprzedaży i zamkniemy gui to zabierze przedmioty i da nam łączną cenę tych wszystkich przedmiotów przykład: Wkładamy do gui - spodnie z lore "cena: 200" - mieczyk z lore "cena: 250" - klata z lore "cena: 400" zamykamy gui przedmioty znikają nam z eq a my dostajemy 850 kasy Z góry dziękuję za poświęcony czas i wszelką próbę pomocy
 13. Witam tak jak w temacie potrzebuje skrypty który po wpisaniu komendy "/test" postawi kowadło w świecie "spawn" na kordach x=-30 y=71 z= 138. Z góry dziękuje za każdą pomoc.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...