Skocz do zawartości

E-Craft

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  12
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana E-Craft w dniu 2 listopada 2018

Użytkownicy przyznają E-Craft punkty reputacji!

1 obserwujący

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia E-Craft

Początkujący I

Początkujący I (2/13)

13

Reputacja

 1. I ja dostałem bana jeszcze za to xD
 2. Nalegam o bana dla tych dwóch panów za szerzenie nienawiści, fałszywych plotek, wyzywanie, powodowanie spamu @1337envy i jego kolegi #Po czym typ na discordzie (na którego godzinę się bał wejść) przyznał, że robi MediumHC i ciągle powtarzał słowa drugiej strony xD To jest żałosne.
 3. Kupiłbym, ale zmniejszyłeś mi wypłatę z powodu braku p2w na nowych trybach
 4. Serwer został otworzony na start było 200 osób ^_^ Zapraszamy!
 5. Istnieje takie coś jak logi w .minecraft - choć pewnie taki "zaawansowany twórca serwerów jak ty" otworzy notatnik i doda parę fałszywych słów. Zatem skoro nie masz dowodów to nie możesz tego potwierdzić. Więc następnym razem zastanów się dwa razy nim kogoś o coś oskarżysz bezpodstawnie.
 6. Podaj dowód, a dany użytkownik zostanie ukarany punktami karnymi za łamanie regulaminu http://e-craft.pl/regulamin No chyba, że to kolejne twoje kłamstwo jak wszystko opisane przez ciebie w 99% powyżej.
 7. Wszystko jest przerobione w pewnym stopniu. Nie mam powodu, aby zmieniać napisu z barwy szarej na inny.
 8. Essentials to podstawa każdego serwera. A co do maszyny proszę bardzo: https://www.soyoustart.com/pl/oferty/1801sysgame05.xml
 9. " 16" oj zatem jesteście młodsi ode mnie. "zrobił przegląd" odpalił skaner serwerów z .exe ? ^_^ PS: Moje serwery są na dedykowanych maszynach.
 10. To, że ucinasz wyrazy nie czyni cię fajnym "13h pracy" z "13h pracy na dobę" co w sumie około już dało około 1500-2000 godzin pracy. - "nie przerobili wiadomości z essentiala" skąd takie informacje nie widząc nawet serwera ? - "Wszystko w skryptach", a to też skąd wziąłeś ? z swojego serwera easyhc ? - "Nie widać skinów" - czasowo zostały wyłączone parę dni temu, ze względu na awarie przy pobieraniu danych. - "Prefixy na chacie" - nawet nie widziałeś ich lecz oświecę cię, że każdy gracz sobie może je moderować dla siebie w ustawieniach naszych. - "klimatu to ja nie widzę" - nawet nie grałeś. @1337envy Ktoś tutaj przywołuje swoją grupkę młodych cebul od hejtowania widzę. Już widzę po twoim poziomie inteligencji i zachowaniu twój wiek. Jeżeli jesteś od mojej osoby starszy to dam ci 200 zł. Na szczęście jestem rakoodporny na takich małolatów.
 11. Oj chłopaczku nie wiesz o czym mówisz. Coś ci się pomyliło. I jeżeli lenistwem nazywasz 13 godzin pracy nad serwerem na dobę to szczere gratulacje dla ciebie. PS: Fajny j. polski "do skrypty".
 12. nomand wbijesz na ts3 twojego? sprawę mam

  1. E-Craft
  2. meizol

   meizol

   BOOM-TS.PL  NAJLEPSZY SERVER TS3

    

 13. IP: E-Craft.PL Data otwarcia: 3 listopada (sobota) 16:00 Inne duże funkcje: - Gildie + Wojny + Prowincje - Handel - Sklepiki - Targi - Systemy Walki - Ulepszanie skilli - Rozwinięte Statystyki - Różdżki - Brak P2W - Akcesoria - Koloseum (Walki drużynowe z mobami - autorskie) Oraz wiele więcej Notatka: Przepraszam za brzydką prezentację, ale nie mam daru artystycznego, mimo iż starałem się jak mogłem i tak słabo mi wyszło. Chciałem zrobić prezentację 3x dłuższą, ale kto wtedy by to czytał, więc nie chciałem was męczyć wszelkimi szczegółami. Żeby ocenić solarix trzeba na nim pograć trochę. W trakcie gry co chwilę pojawia się przed nami setki nowych możliwości. Serwer cechują cudowne budowle oraz wykonanie techniczne. Jest to jeden z najbardziej klimatycznych serwerów jakie istnieją. Zwiastun Serwera Na koniec podziękowania dla beta testerów oraz ich miłe słowa jak np: "Najlepszy serwer RPG", "niesamowite" itp. Doceniamy waszą pomoc w trakcie poszukiwania błędów w trakcie otwartej BETY Zapraszamy wszystkich na otwarcie serwera (data premiery powyżej). Czekamy na was!
×
×
 • Dodaj nową pozycję...