Skocz do zawartości

NikoShow

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  84
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez NikoShow

 1. Skorzystaj z pluginu SkinsRestorer
 2. Wszystko zależy od silnika, ja mam 3 propozycję: Zrzutka na jakiś serwer ze "sztucznego" hostingu, Lokalnie na komputerze(Jeżeli masz dobry sprzęt na spokojnie dasz radę), 100% Cebuli wypożyczanie serwerów testowych, wadą to to że są najczęsciej na 2h lub 24h, czyli więcej zachodu z wypożyczaniem ich codziennie,
 3. Z tego co się orientuje w AdvancedBan niestety nie ma nigdzie opcji, która pozwala na włączenie banowania operatorów.
 4. Podaj liczbę graczy i przewidywaną ilość pluginów.
 5. Może prymitywnie rozwiązanie, ale gdybyś stworzył świat o takiej samej nazwie, a następnie podmienil pliki na ten świat, który miałbyć?
 6. NikoShow

  Gui szkło

  Z tego co wiem format slot jest trochę zbugowane. Sprawdź tutaj:
 7. Witam, W jaki sposób stworzyć kod który w godzinach od 6-22 co 10 minut będzie coś wysłał, a po 22-6 skrypt nie będzie się wykonywał?
 8. Metoda, która podałeś jest z WildSkript`a, który już "umarł". W SkQuery można jedynie jeden blok na jeden slot. Panowie z SkUnity doradzili mi kiedyś, aby spróbować użyć Tuske albo utworzyć GUI, które wykrywa ilość położonych bloków w danym slocie.
 9. Czytałem że skript-mirror może powodować lagi serwera czy to mit? Rozwiązałem problem. Mogę udostępnić zedytowany kod jeżeli @xAxee wyrazi na to zgodę.
 10. NikoShow

  Puszki pandory

  Witam, Dawno nie pisałem skryptów, ale stwierdziłem, że napisze skrypt na puszki pandory, ale mam pewien problem. Problem dotyczy podwójnego "nagordzenia" gracza z jednej pandory, czyli gracz stawia pandore, a z niej wypada np. 5 diamentów i teleportuje go jednocześnie na losowe koordynaty. Wiem, że kod jest chaotyczny i pewnie można użyć jakiś lepszych metod niż te co ja, dlatego liczę na każda radę. Kod:
 11. Używam najnowszego, które udało mi się znaleźć. Czy SkQuery powinno tworzyć folder pluginu?
 12. NikoShow

  Spam w konsoli

  Witam, zauważyłem że na silniku PaperSpigot 1.14.4, zaczął występować spam w konsoli powiązany ze skriptem. Czy wiecie jak temu zapobiec ? Spam:
 13. Witam, Otóż chciałem skorzystać ze skryptu użytkownika xAxee na efekty do pluginu Funny Guilds, ale niestety w konsoli występuje spam związany z pobieraniem nazwy ekwipunku, czytałem na różnych forach o tym, ale nie potrafię odpowiednio zmienić kodu aby usunąć ten problem. Błąd: [Skript] In 1.13+ you cannot get the title name of an inventory outside of an InventoryClickEvent, Only if this inventory has an InventoryHolder may it be used in this state.
 14. NikoShow

  Tab Komendy

  Gdzieś to można ustawić?
 15. NikoShow

  Tab Komendy

  Witam, W jaki sposób ukryć komendy spod Taba, do których nie mają dostępu gracze. Próbowałem jakiś pluginów, ale bugowało się i wyłączało wszystko. Nie chodzi mi o całkowite wyłączenie uzupełniania. PaperSpigot 1.14.4
 16. NikoShow

  Świniarka

  Drobnostka, a pomogła
 17. NikoShow

  Świniarka

  Nie, mogę sobie ich spawnować do woli, nielimitowana liczba użyć
 18. NikoShow

  Świniarka

  Witam. Potrzebuje skryptu, który polega na spawnowaniu świń przez tabliczkę. 1. Komendą ustawiamy miejsce spawnu świń, 2. Tworzymy odpowiednią talbiczkę, 3. Po kliknięciu prawym na tabliczkę, spawnuje 5 podpalonych świni we wcześniej ustalonym miejscu, 4. Maksymalna ilość "użyć" tabliczki wynosi 5 kliknięć na godzinę. Stworzyłem takie coś, ale nie następuje blokada po 5 użyciach.(Spodziewam się że ten skrypt jest napisane dramatycznie, ale dawno nie siedziałem w skripcie)
 19. NikoShow

  Otchłań

  Witam, Poszukuje pluginu "Otchłań" na wersję 1.14.4 Zasada działania: Plugin co wyznaczony czas zbiera itemy leżace na ziemi i przenosi jest do otchłani(wirtualny ekwipunek). Po zebraniu itemów otchłań zostaje otwarta na wyznaczony czas (wtedy można używać komendy /otchłań), po tym czasie zamyka się i do następnego czyszczenia nie możemy wejść do otchłani. Wszelkie informacje o czyszczeniach itd są na chacie. Sprawdzałem już różne pluginy na Otchłanie z tego i innych forum, lecz każde było na starą wersje i błędnie działało.
 20. Jaka wersja serwera i skript?
 21. NikoShow

  Stoniarka jedno kratkowa

  variables: {stoniarka::%block%} = false on place: if player's tool is diamond ore of unbreaking 10 named "&7Stoniarka" with lore "&eMozna ja zniszczyc zlotym kilofem!": if {stoniarka::%event-block%} is false: wait 1 tick if event-block is diamond ore: set event-block to stone set {stoniarka::%event-block%} to true set action bar of player to "&ePostawiles stoniarke!" else: set block to air send "{@prefix} &7Nie mozesz tutaj postawic stoniarki!" else: cancel event send "{@prefix} &7W tym miejscu jest juz stoniarka!" on mine: if {stoniarka::%event-block%} is true: if player's tool is golden pickaxe: cancel event set event-block to air drop 1 diamond ore of unbreaking 10 named "&7Stoniarka" with lore "&eMozna ja zniszczyc zlotym kilofem!" at event-block set {stoniarka::%event-block%} to false set action bar of player to "&eZniszczyles stoniarke!" else: wait 1 second set event-block to stone on script load: register new shaped recipe for diamond ore of unbreaking 10 named "&7Stoniarka" with lore "&eMozna ja zniszczyc zlotym kilofem!" using cobblestone, cobblestone, cobblestone, cobblestone, redstone block, cobblestone, cobblestone, cobblestone, cobblestone Powinno działać (Znalazłem taki skrypt na internecie, prawdopodobnie jest to cześć skryptu @Helios1993)
 22. NikoShow

  Darmowe skrypty i aplikacje

  Skrypt Otchłań. Działanie: Skrypt ma za zadanie co określony czas usuwanie itemów znajdujących się na ziemi i przenoszenie ich do wirtualnego ekwipunku. Każdy użytkownik za drobną opłatą/opoźnieniem np. 1 diament (Vip+ bez opłat) może otworzyć ten ekwipunek za pomocą komendy /pustka i wyciągnąć stamtąd jakiś item (usunięty wcześniej z ziemi).Oczywiście itemy z poprzedniego czyszczenia znikają przy nowym czyszczeniu. Wymagania: Otwieranie pustki dla użytkowników, Wymuszenie czyszczenia dla adminstratorów, Komunikaty na czacie lub bossbarze że itemy zostaną usunięte za oraz że zostały usunięte i znajdują się w otchłani, Opóźnienie komendy, ewentulanie opłata dla zwykłych graczy za użycie komendy, Możliwość zablokowania itemów, które nie mają być usuwane,
 23. Pojawia mi się taki błąd: (PaperSpigot 1.14.4)
 24. Witam, Mam problem z panelem i skarbcem. Skarbiec za pierwszym razem mogłem otworzyć i teraz już nikt nie może tego zrobić. Pokazuje się komunikat: "Tylko 1 osoba może otworzyć skarbiec". A skrypt na panel całkowicie nie działa. Czy można to jakoś naprawić ? Błędy panelu: Czy wie ktoś w jak naprawić problem z pobieraniem nazwy ekwipunku. PaperSpigot 1.14.4 [Skript] In 1.13+ you cannot get the title name of an inventory outside of an InventoryClickEvent, Only if this inventory has an InventoryHolder may it be used in this state.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...