Skocz do zawartości

NikoShow

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  84
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick w MC
  NikoShow

Metody kontaktu

 • Discord
  NikoShow#8674

Ostatnie wizyty

900 wyświetleń profilu

Osiągnięcia NikoShow

Użytkownik I

Użytkownik I (5/13)

4

Reputacja

 1. Skorzystaj z pluginu SkinsRestorer
 2. Wszystko zależy od silnika, ja mam 3 propozycję: Zrzutka na jakiś serwer ze "sztucznego" hostingu, Lokalnie na komputerze(Jeżeli masz dobry sprzęt na spokojnie dasz radę), 100% Cebuli wypożyczanie serwerów testowych, wadą to to że są najczęsciej na 2h lub 24h, czyli więcej zachodu z wypożyczaniem ich codziennie,
 3. Z tego co się orientuje w AdvancedBan niestety nie ma nigdzie opcji, która pozwala na włączenie banowania operatorów.
 4. Podaj liczbę graczy i przewidywaną ilość pluginów.
 5. Może prymitywnie rozwiązanie, ale gdybyś stworzył świat o takiej samej nazwie, a następnie podmienil pliki na ten świat, który miałbyć?
 6. NikoShow

  Gui szkło

  Z tego co wiem format slot jest trochę zbugowane. Sprawdź tutaj:
 7. Witam, W jaki sposób stworzyć kod który w godzinach od 6-22 co 10 minut będzie coś wysłał, a po 22-6 skrypt nie będzie się wykonywał?
 8. Metoda, która podałeś jest z WildSkript`a, który już "umarł". W SkQuery można jedynie jeden blok na jeden slot. Panowie z SkUnity doradzili mi kiedyś, aby spróbować użyć Tuske albo utworzyć GUI, które wykrywa ilość położonych bloków w danym slocie.
 9. Czytałem że skript-mirror może powodować lagi serwera czy to mit? Rozwiązałem problem. Mogę udostępnić zedytowany kod jeżeli @xAxee wyrazi na to zgodę.
 10. NikoShow

  Puszki pandory

  Witam, Dawno nie pisałem skryptów, ale stwierdziłem, że napisze skrypt na puszki pandory, ale mam pewien problem. Problem dotyczy podwójnego "nagordzenia" gracza z jednej pandory, czyli gracz stawia pandore, a z niej wypada np. 5 diamentów i teleportuje go jednocześnie na losowe koordynaty. Wiem, że kod jest chaotyczny i pewnie można użyć jakiś lepszych metod niż te co ja, dlatego liczę na każda radę. Kod:
 11. Używam najnowszego, które udało mi się znaleźć. Czy SkQuery powinno tworzyć folder pluginu?
 12. NikoShow

  Spam w konsoli

  Witam, zauważyłem że na silniku PaperSpigot 1.14.4, zaczął występować spam w konsoli powiązany ze skriptem. Czy wiecie jak temu zapobiec ? Spam:
 13. Witam, Otóż chciałem skorzystać ze skryptu użytkownika xAxee na efekty do pluginu Funny Guilds, ale niestety w konsoli występuje spam związany z pobieraniem nazwy ekwipunku, czytałem na różnych forach o tym, ale nie potrafię odpowiednio zmienić kodu aby usunąć ten problem. Błąd: [Skript] In 1.13+ you cannot get the title name of an inventory outside of an InventoryClickEvent, Only if this inventory has an InventoryHolder may it be used in this state.
 14. NikoShow

  Tab Komendy

  Gdzieś to można ustawić?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...