Skocz do zawartości

Jamnior

Użytkownik
 • Zawartość

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Witam mam problem z pluginem FunnyGuilds , taki że tworzę gildie i powstaje ender crystal . Po stworzeniu teleportuje się na spawn , a następnie komendą /baza do gildi i tam patrze nie ma ender crystalu. Dlaczego nie ma ender crystalu ? Proszę o szybką odpowiedz
 2. Jakie warpy powinny się znaleźć na trybie EasyHc?
 3. Jamnior

  Muzyka w lobby

  Na wersji 1.8.9 to zadziała na lobby? Skąd mogę wziąć plik midi?
 4. Witam Jak zrobić aby na lobby graczowi leciała muzyka z noteblocka? Proszę o szybką odpowiedz
 5. Jamnior

  Brak ekwipunku na lobby

  Nie chodzi aby gracz nie mógł otwierać ekwipunku , chodzi o to aby nie miał żadnej rzeczy oprócz kompasu. Np jest świat o nazwie Easy Hc na jednym serwerze i gracz posiada swój zdobyty ekwipunek , ale jak wejdzie na drugi świat o nazwie world na którym można wybrać tryb gry to mu go zabierze. Gdy gracz będzie chciał drugi raz wejść na świat Easy Hc ten ekwipunek dostanie.
 6. Jamnior

  Brak ekwipunku na lobby

  Chodzi o to że jeżeli gracz jest na świecie o nazwie world to ma tylko kompas , ale jak będzie na świecie easy hc dostaje swój ekwipunek.
 7. Czy mogłby ktoś napisać mi skrytp na brak ekwipunku na lobby.
 8. Zrobiłem od razu po wklejeniu skryptu!!
 9. Zrobiłem tak wkleiłem to do skryptu włączyłem chat komendą send-chat allow i nie działa.Może to przez to że mam region worldguarda o nazwie spawn1 a nie lobby?
 10. Możesz dać jakiś przykład bo nie ogarniam
 11. 1. Czy może mi ktoś napisać skrypt na zmianę wiadomości world guard z "you dont have permission to chat in this region" na "chat jest wyłączony na lobby" 2. Czy da się wyłączyć jakiś skrypt na danym świecie. Jak tak to jak? Proszę o szybką odpowiedz
×