Skocz do zawartości

rozumek29

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  133
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana rozumek29 w dniu 20 listopada 2022

Użytkownicy przyznają rozumek29 punkty reputacji!

1 obserwujący

O rozumek29

 • Urodziny 08/29/2002 (20.752687544 lat)

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick w MC
  Rozumek29

Metody kontaktu

Ostatnie wizyty

2652 wyświetleń profilu

Osiągnięcia rozumek29

 1. rozumek29

  Szukam technika!

  Siema mój dc -> Rozumek29#2984
 2. public class Event implements Listener { @EventHandler public void onPlayerJoin(PlayerJoinEvent join) { Player player = join.getPlayer(); Bukkit.getScheduler().runTaskLater(Main, new Runnable() { @Override public void run() { e.setJoinMessage(""); player.sendTitle("", "§aPołączono"); } }, 100L); } } 100L to opóźnienie w tickach, Zamiast main musisz twoją instancję pluginu podac.
 3. rozumek29

  Kilof 5x5

  Kopiujesz to co napisał kolega wyżej, zapisujesz z rozszerzeniem .sk i wgrywasz na serwer
 4. Siemano, kiedyś grałem na trybie osada na serwerze MinecraftPolska, niestety tryb jak i cała serwerownia zostały wyłączone i szukam alternatywy. Macie może jakiś serwer gdzie owy tryb funkcjonuje? Załączam link do filmiku jak to wyglądało.
 5. Strzelanie z łuku chyba jest wychwytywane przez inny Event.
 6. @EventHandler public void entityDeathListener(EntityDeathEvent event){ LivingEntity mob = event.getEntity(); if (mob.getLastDamageCause() instanceof Player){ Player player = mob.getKiller(); ItemStack item = player.getInventory().getItemInMainHand(); } } Spróbuj coś takiego.
 7. 1. Nie prościej wyłączyć pojawianie się mobów ? 2. Ma to iść na całym serwerze czy tylko na chunku który załaduję gracz ?
 8. rozumek29

  PaperMC NPC

  A gdybym chciał jednak używac ProtocolLiba i NMS ?
 9. rozumek29

  PaperMC NPC

  Siema, chciałbym stworzyć NPC w swoim pluginie, ale wszystkie materiały jakie znalazłem są do spigota i o ile nie ma problemu żeby znaleźć NMS do Spigota to do papera nic nie mogę znaleźć. Pomoże ktoś ?
 10. Był w mojej głowie pomysł na robienie tego metodą forEach, ale wydawało mi się to po prostu nie optymalne. Myślałem że jest jakaś tajna technika shaolin na to.
 11. Pisanie ect. nie zachęci do kupienia. Podaj pełną listę funkcjonalności to będzie więcej zainteresowanych.
 12. xD, nie było tematu, dzięki wielkie.
 13. Brzmi jak coś bardzo nie optymalnego.
 14. Heya, chciałbym czyścić czat w grze, tyle że bez pokazywania tego w konsoli. Do tej pory po prostu robiłem to wysyłając broadcasta 150 razy, lecz strasznie zaśmieca to konsole. Jest sposób by ominąć ten problem ?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...