Cześć, chciałbym aby ktoś napisał mi skript na bicie administracji, chodzi o to jeśli gracz z permisją (vip.adminhit) uderzy osobę z permisją "op" to administrator jest odpychany do tyłu. Chce aby to działało także gdy admin ma gamemode 1.
Hej da sie wylaczyc ta opcje? Albo calkiem wylaczyc pisanie do niego i zeby nic nie odpowiadał bot? Lub jak wylaczyc ta opcje laczenia konta mc z kontem discord