Skocz do zawartości

Sop24PL

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  138
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana Sop24PL w dniu 9 listopada 2018

Użytkownicy przyznają Sop24PL punkty reputacji!

1 obserwujący

O Sop24PL

 • Urodziny 18.08.2002 (20.114111657 lat)

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Polska
 • Nick w MC
  SopelPL

Metody kontaktu

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Sop24PL

 1. Tak naprawdę to osobiście nie znalazłem jeszcze żadnej strony/aplikacji, która płaciłaby w miarę sensownie. Nikt za darmo pieniędzy nie rozdaje. Albo trzeba się naoglądać reklam w aplikacjach i w miesiąc może z 20zł zarobisz, albo wypełniać ankiety, które swoją drogą też są nieopłacalne, jeśli nie trafisz z preferencjami. Niestety zostają tylko ogłoszenia o realną pracę, jeśli chcesz coś naprawdę zarobić lub stworzyć coś, co ten zysk Ci wygeneruje. Najprościej będzie Ci zarobić na czymś, na czym się znasz lub się tym interesujesz.
 2. Możesz pobrać sobie tier efektu. Więcej info tutaj: https://docs.skunity.com/syntax/search/id:2700
 3. sBattleSystem Jest to skrypt, który wzbogaci walkę o nowe efekty wizualne oraz wprowadzi pewne utrudnienia Wymagania: Skript 2.5 skRayFall 1.9 SkQuery 4.1 skUtilities 0.9 Funkcje: Efekt krwawienia po uderzeniu Informacja o zdrowiu atakowanej istoty Informacja o śmierci istoty z którą prowadziłeś walkę Szansa na trafienie "Pioruna śmierci", który może pojawić się po zabiciu istoty Do zrobienia: System punktów System pułapek Wasze pomysły Download: ℹ Skrypt wyposażony jest w system automatycznej aktualizacji skryptu. Skrypt:
 4. Sop24PL

  Kajdanki

  command /kajdanki: trigger: give 1 of oak fence gate named "&1Kajdanki" to player on damage: if victim is player: if attacker is player: if attacker's tool is oak fence gate named "&1Kajdanki": if {kajdanki::%victim%} is not set: cancel event set walk speed of victim to 0 set fly speed of victim to 0 set {kajdanki::%victim%} to true on rightclick on player: if {kajdanki::%clicked entity%} is set: set walk speed of clicked entity to 1 set fly speed of clicked entity to 1 delete {kajdanki::%clicked entity%} Coś takiego napisałem, ale nie testowałem.
 5. Jeśli chodzi o ten tekst (nametag) to możesz stworzyć go tak, za pomocą dodatku Skellet: on script load: create nametag "vanish" set prefix of nametag "vanish" to "&9&lV &7" I możesz gracza dodawać do tego tagu add player to nametag "vanish" i usuwać remove player from nametag "vanish"
 6. Spróbuj właśnie zrobić to przy wyłączonych innych skryptach lub na czystym serwerze. W samym skrypcie jest wszystko ok, tylko może masz skrypt, który np. nadpisuje Ci wiadomości wysyłane przez graczy
 7. Pex ma w sobie komendę na nadawanie rang tymczasowych: pex user <user> group add <group> [world] [lifetime] Więcej info w dokumentacji: https://github.com/PEXPlugins/PermissionsEx/wiki/Commands
 8. Widzę tam mały błąd: nie powinno być tam tego a po all A tak to cały skrypt po poprawie tego błędu u mnie działa
 9. Wie ktoś jak dać dla attackera w evencie on death rzucaną potek siła 2?
 10. To znaczy lista banow będzie zawierała wszystkie bany na serwerze. A historia bedzie indywidualna dla kazdego gracza i bedzie zawierala dokładne informacje o każdej karze nałożonej na gracza. W tym również mute, które dopisze do ToDo
 11. No tak, ale zawsze coś. Jest to w 90% prawdziwa informacja, bo przecież Nick non Premium może być zajęty przez premium
 12. Oczywiście zmienię kolejność wersji. Zapewniam, że wszystko będę starał się zrealizować tak z aby nie naśmiecić w kodzie. Jutro wezmę się za Mysql, bo tak będzie mi łatwiej. edit: Kolejność zmieniona.
 13. Nie, to jest skrypt na banowanie, ale nie takie zwykłe. Mój system zawiera o wiele przyjemniejszy sposób do wpisywania danych. Nie musisz pamiętać komendi argumentów. W skrypcie wszystkim zarządzasz z GUI. Dodatkowo skrypt pokazuje czy dany gracz jest Premium lub nie. Może to nie jest potrzebne ale zawsze. Patrzyłaś w ogóle jak skrypt działa?
 14. Tak jak kolega wyżej. Użyj essentialsa. Wiadomości możesz dostosować edytując plik messages_pl w JAR Essentials
×
×
 • Dodaj nową pozycję...