Skocz do zawartości

Erendir

Użytkownik
  • Ilość zawartości

    13
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Erendir

Początkujący I

Początkujący I (2/13)

0

Reputacja

  1. Nie ma strony głównej, bo jest nie potrzebna, a nakład pracy władowany w stworzenie jej wolę przeznaczyć na serwer. Jest forum, co można wywnioskować z prezentacji. Prezentacja zostanie poprawiona w niedługim czasie.
  2. http://forum.davathar.pl/showthread.php?tid=8&pid=8#pid8
  3. Raczej marny ze mnie grafik. IP jest na csrv, ponieważ csrv hostuje mi serwer, a domena .pl jest wykupiona na osobnym hostingu.
  4. Discord: https://discord.gg/yynh2p5
  5. Rozwiązałem to w inny sposób, teraz jeszcze jedno pytanie, kiedy klikne shift i użyje tego itemu wywala mnie z serwera, jak to naprawić?
  6. Jest na to plugin, który każdy jełop ogarnie (Multiverse core)
  7. Taki sam efekt jak w przypadku mojego kodu, czyli działa nie ważne z jaką ilością monet. Skyrpt wydaje się że zadziała po ominięciu tego błędu: (Podaje go tu ponieważ muszę zrobić sobie krótką przerwę, a nóż ci się zache sprawdzić o co chodzi) https://zapodaj.net/abe5b06267182.png.html
  8. Id przedmiotu, skrypt jest robiony pod serwer na modyfikacjach, id działa przedmiot jest przyznawany w dalszej części skryptu, to nie wina id
  9. Witam po raz kolejny. Miałem napisać o tym na sb ponieważ jest to krótki kod ale cóż, jest od tego dział. Mam takie coś: on rightclick on jukebox: player is holding a 4756 named "&cMoneta" with lore "Test": Jak zrobić aby działało tylko kiedy ma się kilka monet w ręku?
  10. Okej Dzięki
  11. Dzięki, działa, temat do zamknięcia tylko jeszcze jedno pytanie czy tu chodziło o dużą litere w "if"?
  12. To nie działa błąd pojawia się gdzieś tu: If {_Kosc1} is 1: give 1 diamond to the player Nie czyta tego If'a
  13. Witam, zaczynam ze skriptem i potrzebuję skryptu na grę w kości. No to wziąłem się za robienie owego i tutaj napotykam błąd, mianowicie. Tłumacząc kod na moje: Po kliknięciu w jukebox'a, jeżeli gracz trzyma w ręce kość, kość jest usuwana, a zmienna {_Kosc1} jest losowana w przedziale od 1 do 6, jeżeli zmienna {_Kosc1} jest równa 1 gracz dostaje diament i wyświetla się tekst z wynikami rzutu. Zaznaczono na czerwono błąd. Proszę o pomoc w rozwiązaniu go. KOD: https://code.skript.pl/YkgZ4e6E/
×
×
  • Dodaj nową pozycję...