Skocz do zawartości

GoblicPL

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  82
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GoblicPL

 1. GoblicPL

  Code Review.

  Jeśli chodzi o bazę danych to wszystkie zapytania do bazy danych powinieneś wykonywać asynchronicznie (w osobnym wątku). Bo w Twoim kodzie wszystko wykonujesz w głównym wątku serwera, przez co przy większych zapytaniach/większej ilości zapytań serwer będzie lagował.
 2. Dodałeś komendę heal do plugin.yml?
 3. Ten błąd może Ci się pokazywać dlatego, że twój plugin ma tą samą nazwę co plugin FunnyGuilds. Sprawdź w plugin.yml czy masz nazwę inną niż FunnyGuilds. Jeśli taka sama to zmień na jakąś inną.
 4. GoblicPL

  Scoreboard

  @JaQubiaQYT Pamiętaj, aby dodać jakiś score do scoreboardu przed pokazaniem go graczowi. Jeśli scoreboard nie będzie miał żadnej wartości (team/score) to się nie pokaże.
 5. Tak jak w temacie, sprzedam sektory napisane pod bazę danych Redis i MongoDB. Do sektorów również dorzucam Core napisany pod te sektory, core posiada wszystkie potrzebne rzeczy na serwer easyhc. Są to autorskie plugin napisane przeze mnie na serwer ultracraft.pl. Serwer miał startować w tamtym roku, ale start się nie udał. Sektory nie są mi potrzebne, znalazłem je u siebie na githubie. Nie mam możliwości wgrania tego na serwer w celu pokazania serwera, lecz mogę wysłać se'y. Sprzedam tanio. W paczce: - Sektory (bungee, spigot) - Core (spigot) - FastLogin pod logowanie premium (w corze jest napisane logowanie pod core na serwerze z kolejką) Kontakt: Vortexik#7017
 6. GoblicPL

  bye beautiful world

  Zastanawia mnie jedno:
 7. Włamują się na maszynę i pobierają pluginy.
 8. Skorzystaj z tego eventu: https://hub.spigotmc.org/javadocs/spigot/org/bukkit/event/entity/EntityDamageByEntityEvent.html W twoim kodzie przypisujesz zabójcę tamtego gracza jako attackera, a skoro jest to DamageEvent to getKiller jest ostatnim graczem, który zabił tamtego gracza, a nie uderzył. Więc jest to logiczne, że nie będzie blokowało tego ataku. W powyższym evencie możesz skorzystać z EntityDamageByEntityEvent#getDamager(), aby otrzymać Entity, który zadał obrażenia oraz EntityEvent#getEntity(), aby otrzymać Entity, które otrzymało obrażenia. Wystarczy sprawdzić czy obaj są graczami, jeśli tak zablokować event.
 9. Witam, w javie programuję już od kilku lat, lecz potrzebuję projektów do swojego portfolio/projektów na githubie, dlatego przychodzę tutaj z nietypową ofertą. Mianowicie oferuję napisanie pluginu pod serwery Minecraft za darmo, aby zapełnić trochę mojego githuba nowymi projektami. Serwery z którymi współpracuję/współpracowałem: http://www.landmc.pl (większość pluginów na serwerze była autorska i napisania przeze mnie, link do oferty sprzedaży pluginów z tamtego serwera jak i kilka filmów: click) Sieć serwerów P2W.PL (mniejsze projekty, głównie znajdują się na BungeeCordzie), która posiada serwery: https://derpmc.pl, https://feerko.pl, https://roizy.pl Potrzebuję pomysłów na projekty, a tworząc taki temat jestem w stanie również komuś pomóc. Mogę przeznaczyć swój czas na stworzenie mniej wymagającego pluginu pod Spigota lub też BungeeCorda z użyciem jednej z baz danych: Redis, MongoDB, MySQL Wszystkie darmowe projekty będę udostępniał na swoim githubie. Zachęcam do skorzystania z tej oferty. Na githubie aktualnie znajduje się jeden projekt, większość moich projektów jest niewidoczna. Przez to, że większość projektów jest niewidoczna screenshot z mojego githuba: Jest również możliwość zamówienia u mnie większego projektu za pieniądze, lecz aktualnie zależy mi na darmowych zleceniach mniejszych pluginów. Github: https://github.com/goblicpl Discord: Vortexik#7017 lub też prywatna wiadomość na tym forum.
 10. Mam do sprzedania sektory (bez core'a gildii) z serwera UltraCraft.PL. Serwer startował kilka tygodni temu. Sektory zostały napisane przeze mnie na ten właśnie serwer. Były one napisane pod bazę danych MongoDB oraz Redisa. Sprzedam je tanio, oferty można składać na discordzie: Vortexik#7017 Wszelkie informacje możecie otrzymać na discordzie!
 11. Zamiast Połączono powinieneś mieć wiadomość wraz z przyciskiem, którym będziesz mógł ponownie połączyć się. Kliknij go i spróbuj włączyć minecrafta.
 12. GoblicPL

  Ban!

  Player player = Bukkit.getPlayer(args[0]); Poza tym nie wiem czy dobrze rozumiem, ale tworzysz nową pustą listę, dodajesz do niej gracza, a następnie ją zapisujesz. Nie jestem pewny co do działania tego, ponieważ zapisujesz ciągle nową listę z jednym graczem. Więc jeśli następnego gracza zbanujesz, to poprzedni dostanie unbana.
 13. Serwer UltraCraft.PL poszukuje osób chętnych do współpracy Nasz serwer korzysta z autorskich rozwiązań, wszystkie pluginy jak i strona są pisane od podstaw. Na serwerze będzie można znaleźć sektory, które zaoferują rozgrywkę na zadowalającym poziomie przy dużej ilości graczy. Poszukujemy sponsorów, którzy będą w stanie zaoferować trochę pieniędzy, które będą mogły zostać wykorzystane w celach marketingowych promujących serwer. Poza sponsorami poszukujemy również twórców internetowych, którzy będą w stanie zareklamować nasz serwer na swoich kanałach. Zapraszamy każdego, który będzie mógł coś zaoferować. Również poszukujemy jednego programisty java, chętnego do współpracy w celu tworzenia zawartości na nasz serwer. Oferujemy wynagrodzenie w zależności od oferowanej pomocy. Kontakt: FaceBook: https://www.facebook.com/UltraCraftOfficial/ Discord: Lisu#3761
 14. Dodaj przed całym kodem: if(!e.getPlayer().getItemInHand().getType().toString().contains("_PICKAXE")) return; Wtedy reszta kodu w metodzie wykona się gdy przedmiot w ręce gracz będzie miał materiał, który zawiera w materiale frazę '_PICKAXE'.
 15. Tak jak w temacie, mam do sprzedania sektory, które pisałem na jeden ze swoich serwerów, który ostatecznie się rozpadł. Sektory były pisane na wersje 1.8.8 z wykorzystaniem redisa (oraz mysql w celu wczytywania/zapisywania danych, które były synchronizowane podczas przejścia pomiędzy sektorami podczas logowania na serwerze poczekalni) Sektory posiadają większość potrzebnych rzeczy, łącznie z dynamicznym borderem świata, który pokazuje granicę pomiędzy sektorami (który może działać na kwadratowych jak i prostokątnych sektorach) Gif, który nagrałem podczas tworzenia tych sektorów przedstawiający ich działanie (synchronizację danych) Sektory nie są w 100% gotowe, brakuje im kilku rzeczy, lecz ja nie mam chęci, ani czasu na dalszą pracę nad tymi sektorami. Najważniejsze, że w aktualnym stanie mogą już normalnie działać na serwerze. Ważne! Sektory te są skierowane przede wszystkim do osób mających jakieś pojęcie o programowaniu, aby móc dopisać rzeczy potrzebne do funkcjonowania serwera takich jak gildie. Sektory można z łatwością skompilować używając mavena. Przebieg transakcji: Przed zrealizowaniem zakupu możliwe jest zobaczenie kawałka kodu (nie mogę zaoferować pokazania tego na serwerze, ponieważ aktualnie nie posiadam żadnego dedyka na którym bym mógł postawić proxy, sektory, poczekalnie, mysql oraz redisa) Po tej czynności uzgadniamy cenę, a następnie wysyłam dane do wysłania przelewu. Po otrzymaniu przelewu wysyłam do kupującego wszystkie potrzebne pliki (SourceCode całego projektu sektorów [sektory bungee/spigot] wraz z podstawowym corem, który posiada jedną lub więcej komend, które ułatwiały mi pracę przy sektorach [mowa tutaj o komendzie /tppos itp.]) Kontakt: Discord: Vortexik#7017 lub prywatna wiadomość na forum.
 16. Witam, mam do sprzedania autorskie pluginy z serwera landmc.pl. Serwer na tamten czas posiadał jedynie tryb skyblock oraz lobby. Na starcie serwera grało po 80 osób online bez lagów. Pluginy mogą mieć jakieś błędy, lecz można je łatwo naprawić. Pluginy sprzedaję wraz z całym src/bazą danych (tabele). Aby zakupić te pluginy należy napisać do mnie swoją ofertę w prywatnej wiadomości lub na discordzie: Vortexik#7017. Po skontaktowaniu możliwe jest wejście na serwer, aby zobaczyć mechaniki pluginów. Wszystkie pluginy są napisane przeze mnie. Pisane od kilku miesięcy. Co prawda wiele się przez ten czas nauczyłem i patrząc na kod jestem mniej zadowolony niż na samym początku. Aktualnie serwer landmc.pl został wyłączony, są tworzone nowe pluginy pod cały serwer i prawdopodobnie wystartuje we styczniu. Dlatego planujemy sprzedać nasze stare pluginy, aby mieć większy budżet na start z kolejnym. Przykładowe filmy z serwera: Pluginy, które zapamiętałem i zapisałem: Serwer skyblock: - Działająca waluta (Diamenty - premium, monety - normalna waluta) - Wymiany pomiędzy graczami - Autorski plugin na logowanie, współdziałający wraz z FastLogin, - Ranking graczy (rozwalone bloki itp.) - System pracy dajacy exp oraz monety. Im wiekszy poziom pracy tym wiecej mozna dostac z pracy. - Autorski plugin na wyspy - Do wyboru są 4 typy wysp, które różnią się danymi rzeczmi w początkowej skrzynce, - Rangi zakupione w sklepie (vip, w górę) posiadają większą wyspę z innym schematem, - Ranking wysp, - Uprawnienia - Uprawnienia gości na wyspie, - Podnoszenie przedmiotów, - Zabijanie potworów, - Odwiedzanie wyspy przez gości, - Uprawnienia członków dodanych do wyspy, - Zarządzanie wyspą, - Dodawanie nowych osób, - Zarządzanie uprawnieniami, - Rozwalanie bloków, - Otwieranie skrzynek, - Budowanie, - oraz kilka dodatkowych, lecz zapomniałem. - Ulepszenia wyspy - Powiększenie wyspy, - Po ulepszeniu wymiary wyspy powiększą się o 1-2 kratki. - Zwiększenie liczby osób mogących zostać dodanych do wyspy, - Po ulepszeniu na wyspę będzie można dodać osobę. - Ulepszenie generatora - Zależnie od Tier'u ulepszenia w generatorze cobblestone będą mogły pojawiać się nowe rudy. - Generatory cobblestone, - Generatory zależnie od poziomu ulepszenia na wyspie będą mogły zamienić cobblestone w losową zależnie od procentów rudę. - Zadania na wyspie, - Gracz posiada zadania, które posiadają listę przedmiotów, jaką gracz musi zdobyć, aby je wykonać. Po wykonaniu przedmioty te zostają usuwane z jego ekwipunku, a nagroda zostaje przyznana do ekwipunku. - Czat wyspy, - Sklep z przedmiotami - Kupuj, lub sprzedawaj przedmioty w sklepie, aby zdobyć monety. - Sklep tworzony przez graczy - Tworzenie sklepu za pomocą skrzynki i tabliczki. Tabliczkę należy dać na skrzynkę, wpisać w pierwszej linijce [Sklep], a w drugiej swój nick. Następnie kliknąć prawym, aby skonfigurować sklep. Po kliknięciu pokaże się menu konfiguracji, gdzie będziesz mógł zmienić cenę sprzedaży/kupna danego przedmiotu oraz ustawić sam sprzedawany przedmiot. - Łatwa konfiguracja w gui (Inventory oraz wpisywanie wartosci cen na tabliczce), - Wypłacanie zarobionych monet ze sklepu. - System poziomu gildii oparty na punktach za dany przedmiot na wyspie, możliwy od ustalenia w konfiguracji pluginu, - Osiągnięcia gracza - Osiągnięcia z nagrodami za dany typ np. wykopany kamień. Nagrodę można ustalić w diamentach, lub monetach oraz przedmiotach. - System warpów - Usuwanie, dodawanie warpów. Po dodaniu automatycznie dodaje do gui z lista warpów. - Świat endu, w którym jest pvp. - Na świecie endu co 30 minut pojawia się zrzut, który można przechwycić. Wystarczy jak najdłużej wytrzymać obok zrzutu na shiftcie, a nagroda zostanie przyznana trzem osobom, które najwięcej przechwycały zrzut. (Nagrodą są monety oraz diamenty [przedmiot]). - Ustawianie spawnu (zapis do konfiguracji) - Vanish dla administracji, - Dropper, który polega na skakaniu po blokach w dół. Co 10 poziomów poziom trudnosci się zwiększa. - Menu przyjaciol. - Zestawy - Zestawy rang platnych, - Skrzynia - W której można zdobyć wizualną rangę, przedmioty, diamenty oraz monety. - Do otworzenia skrzyni jest klucz, który można zdobyć kupując lub otrzymując co tydzień od klucznika znajdującego się na spawnie, - Sklep premium - Z rangami premium (VIP, SVIP, SZEFUNCIO, SPONSOR) - Z paczkami z monetami, - Z kluczami do skrzynii. - Kasyno - Gracz może zagrać w kasynie mając do wyboru 3 możliwości cenowe - Po zagraniu kręci się koło fortuny, w którym gracz może wygrać od 0.25x wydanych pieniędzy do 3x. Po zakreceniu jest wlaczony cooldown, aby osoby nie próbowały tego nadużywać. Serwer lobby: - Autorski plugin na logowanie wspierający AutoLogin, - Większość rzeczy z skyblocka przypisane globalnie do konta. (ranga, wizualne rangi, przyjaciele) - System npc (armorstandów, przedstawiąjących tryby na serwerze) - Pobieranie z serwera bungeecord ilość graczy na danym serwerze (tryb/lobby) - Wybór podserwerów, - Profil gracza w którym znajdzie statystyki (nieskończone), listę znajomych, możliwość otrzymania logowania premium) - Osobny scoreboard, na którym znajduja się informacje: - Podserwer, - Ilość monet/diamentów oraz poziomu. - Strona serwera - System voucherow dla miniyt/yt - Administrator moze wygenerowac vouchery uzywajac komendy /generujvoucher - Voucherow jest kilka typow, takich jak rangi na 1, 5, 7 dni oraz diamenty/monety na glownym serwerze. Serwer bungeecord: - Usuwanie sesji logowania po wyjsciu z serwera bungee. - System przyjaciol dzialajacy na wszystkich serwerach, - Gildie (niedokonczone, mogę dać src) - Komendy typu: - /punish - nadawanie kar - /report - zglaszanie gracza - /helpop - pytanie do administracji - /adminchat - adminchat pomiedzy graczami. - /msg - wiadomosci prywatne - /socialspy - podgladanie prywatnych wiadomosci - /msgtoggle - wylaczenie wiadomosci prywatych od nieznajomych osob (graczy nie bedacych na liscie znajomych, niemajacych rangi administracyjnej) - /live - dla osob youtuberow, administrator musi ustawic graczowi link do jego kanalu komenda (prawdopodobnie /yt). Właściciel serwera LandMC.PL.
 17. GoblicPL

  Rangi

  Zainstalować plugin luckperms na bungeecord.
 18. Tak bardzo, że chciałbym dostać się do ekipy w Mojangu, która jest odpowiedzialna za rozpatrywanie zgłoszeń dot. Eula'i i pozamykać te wszystkie serwery robione dla pieniędzy ( ͡ʘ ͜ʖ ͡ʘ). Ale i tak czasami gram, bo lubię patrzeć, jak się wkurzają wszyscy grający nałogowo na takich serwerach.
 19. Potrzebuję jakiegoś nakierowania na to, jak stworzyć prostokątny worldborder. Jest mi to potrzebne do sektorów, lecz nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi na moje pytanie. Macie jakieś propozycje?
 20. GoblicPL

  Poprawianie sektorów

  Ale co dają takie sektory skoro serwer i tak będzie obciążony? Sama zmiana świata nie wystarczy. Sektory mają polepszyć działanie serwera, aby nie obciążać, a nie być tylko wizualną stroną serwera.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...