Skocz do zawartości

C4LLM3P3T3R

Użytkownik
 • Zawartość

  95
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O C4LLM3P3T3R

 • Tytuł
  Użytkownik I

Ostatnie wizyty

179 wyświetleń profilu
 1. Can't understand this condition/effect: ban player to due "XD" (klatka.sk, line 26: ban player to due "XD"')
 2. command /przyznajesie: trigger: if {status.%player%} is set: ban player due to "XD" Witam, powyższy kod nie banuje gracza. Zmienna jest ustawiona bo gdy dam send "tekst" w if-ie to wysyła to na chacie.
 3. C4LLM3P3T3R

  5 sek Komenda

  powinno działać
 4. C4LLM3P3T3R

  5 sek Komenda

  Widać dlaczego. Notepad ++ zrobisz skrypt to pisze tak on rightclick: <tab>send "cos" //a skript preferuje tak on rightclick: <spacja><spacja><spacja><spacja>send "cos" Następnym razem twórz na code.skript.pl. Tam zamiast tabów daje spacje. Prześlij kod na code.skript.pl, kliknij publikuj i podaj link.
 5. C4LLM3P3T3R

  5 sek Komenda

  Dobrze, trzeba wytabować. Gdzie pisałeś skrypt? code.skript.pl czy notepad++? Podaj kod na code.skript.pl
 6. C4LLM3P3T3R

  5 sek Komenda

  Okej, następnym razem podaj błąd if event-block is chest or ender chest or trapped chest or minecart with chest: I staraj się rozwiązywać sam błędy. Jak jest zła nazwa jakiegoś przedmiotu, to wejdź do minecrafta, włącz język angielski wyszukaj chest i zobacz jak nazywa się skrzynka pułapka. I... przepisz. Ewentualnie jeśli chcesz trochę bardziej się pobawić daj: on rightclick: send "%event-block%" i wtedy powinno ci wysłać nazwę bloku
 7. C4LLM3P3T3R

  5 sek Komenda

  Podaj błędy..
 8. No trudno :/. Następnym razem będę bardziej uważać. Dzięki za pomoc! Do zamknięcia. Trochę się dałem zrobić bo najpierw mu zrobiłem a później prosilem o zapłatę
 9. No to oszustw najwyraźniej nie poprzestał
 10. Witam, napisałem temu oto użytkownikowi @NietykalnyGP skrypt. Napisał, że zapłaci mi za niego. Nie zapłacił... Teraz zaczął mnie "szantażować", że jeśli nie zrobię mu drugiego skryptu to mi pieniędzy nie prześle. Co mam zrobić. Wiem, że nie wiele zrobiłem bo to dosyć prosty skrypt no, ale... Jeśli wstawiłem nie w tym temacie to proszę o przeniesienie.
 11. C4LLM3P3T3R

  kopiowanie itemow

  Chodzi chyba o kliknięcie scrollem w gm 1. To w takim razie wydaje mi się, że będzie to : on inventory click: if event-click is middle mouse button: cancel event
 12. Zamiast on rightclick: zamień na on place: wtedy daj cancel event
 13. command /klatka [<offlineplayer>]: trigger: if arg 1 is online: set arg 1's location to {test} teleport arg 1 to {test} pełny kod wygląda tak EDIT: DZIAŁA! Zmieniłem z set arg 1's location to {test} na set {test} to location of arg 1. I działa! Do zamknięcia!
 14. command /klatka [<offlineplayer>]: trigger: if arg 1 is online: set arg 1's location to {test} Przy reloadzie skryptu wyskakuje podłużny błąd w konsoli (https://imgur.com/UFgfGFF). Sprawa się staje jeszcze ciekawsza bo gdy usunę arg 1 command /klatka: trigger: set player location to {test} Skrypt dalej nie działa, ale jeśli zmienię jedną rzecz command /klatka: trigger: set player's location to {test} Skrypt działa poprawnie A błąd to no class found for player' (jest widoczny w błędzie konsoli 18 linijka https://imgur.com/UFgfGFF )
 15. A czy była by możliwość posiadania serwera, na który mogą wchodzić gracze z non premium i gracze z premium oraz gracze z premium dostawali by swoje skiny? Gdyż ten sposób sprawdza tylko czy nick jest premium, dalej można wejść z przykładowo shiginimy na nick premium oraz wyświetli się, że mamy premium. Chodzi mi bardziej o sprawdzenie czy klient jest oryginalny. Chodzi tu o ochronę kont premium aby nikt bez premki nie mógł zająć nicku, który ma gracz premium.
×