Skocz do zawartości

Ozelot

Użytkownik
 • Zawartość

  368
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

O Ozelot

 • Tytuł
  Wyjadacz II
 • Urodziny 30 kwietnia

Informacje

 • Nick w MC
  Ozelot

Metody kontaktu

 • Skype
  Ozelot
 • Discord
  Ozelot#2275

Ostatnie wizyty

2 182 wyświetleń profilu
 1. Zależy mi, aby sprawdzało co jakiś czas np. co 1 godzinę, ponieważ chodzi tutaj konkretnie o automatyczne usuwanie działki po 30 dniach nieaktywności.
 2. Witam. Potrzebuję za pomocą skryptu sprawdzać, czy gracz nie wchodził na serwer przez czas dłuższy nić 30 dni. Jeśli gracz jest offline dłużej, ma wykonywać się określona czynność. Wiem, że przy wyjściu z serwera można do zmiennej zapisać datę przykładowo w taki sposób: on quit: set {lastlogin.%player%} to %now% Jednakże nie wiem, jak sprawdzić, czy różnica pomiędzy obecną datą, a datą zapisaną w zmiennej jest większa niż 30 dni oraz jak zrobić sprawdzanie wszystkich tych zmiennych co jakiś czas (np. co godzinę). Pozdrawiam i liczę na odpowiedź.
 3. Chyba nie do końca zrozumiałeś. Takim sposobem, serwer nie wykrywa że na region wchodzi gracz, tylko mob (pupil) na którym jeździ gracz.
 4. Witam. Mam problem z pluginem EchoPet, a dokładniej z zablokowaniem jeżdżenia na pupilach na określonych regionach WorldGuard. Piszę to w dziale dot. skryptów, ponieważ wydaje mi się, że najlepszym jak i najprostszym rozwiązaniem byłoby zablokowanie tego właśnie przy użyciu skryptu. Otóż, gdy gracz jeździ na pupilu, może on takim sposobem dostać się tam, gdzie nie powinien (przykładowo region ze strefą vip). Zrobiłem coś takiego: on region enter: if event-region is "nazwa": player command "pet hide" Jednak skrypt ten nie działa, ponieważ to wykrywa, że mob (pupil) wchodzi na region, a nie gracz który na nim jeździ. Wiem, że można to zablokować, tworząc ścianę z wody (po wejściu w wodę gracz spada z pupila), jednak wygląda to nieestetycznie i może być uciążliwe. Czy istnieje jakiś inny, łatwiejszy sposób, aby to zablokować? PS. W konfiguracji pluginu nie ma nic na ten temat. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.
 5. Witam. Mam pewien problem. Otóż, jest coś takiego: on chat: message contains "ziemniak": cancel event Skrypt blokuje, gdy ktoś napisze na chacie "ziemniak", lecz jeśli napisze "Ziemniak" czy "ziemniAk" to już nie zablokuje. Czy da się zrobić, aby skrypt nie brał pod uwagę wielkości liter? Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.
 6. Odradzam grę na tym serwerze. Jakiś czas temu chamsko się reklamowali i z tego co mi wiadomo, wciąż to robią. Poza tym, dlaczego mając domenę a na niej stronę http://swordart.pl/ nie przekierowaliście jej na serwer tylko korzystacie z subdomeny enderchesta?
 7. Witam. Potrzebuję skrypt na to, aby po zabiciu moba (np. zombie) wyleciały z niego różne przedmioty (jako przykład, może być 5 diamentów i 3 złote jabłka). Jednak nie chcę aby te przedmioty wyleciały w jednym miejscu tylko aby pojawiły się one w promieniu kilku kratek. Czy da się takie coś zrobić?
 8. Klonba Wielofunkcyjny Bot Discord Strona WWW: https://klonba.ml Zaproś: https://discordapp.com/oauth2/authorize?&client_id=+488809387910234145+ &scope=bot&permissions=12659727
 9. @Sołtys™ wolę jednak, żeby ograniczenie to dotyczyło chunków. @xAxee nie chcę aby tworzyło się aż tyle zmiennych, czy da się to zrobić w prostszy sposób? @MrJuliusz w drugiej linijce jest błąd: Can't understand this loop: 'loop all spawners in chunk of player'
 10. Witam, potrzebuję skrypt na ograniczenie stawiania przez graczy spawnerów na chunku, tj. 1 chunk - 1 spawner. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.
×