Skocz do zawartości

Ozelot

Użytkownik
 • Zawartość

  365
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

O Ozelot

 • Tytuł
  Wyjadacz II
 • Urodziny 30 kwietnia

Informacje

 • Nick w MC
  Ozelot

Metody kontaktu

 • Skype
  Ozelot
 • Discord
  Ozelot#2275

Ostatnie wizyty

1 823 wyświetleń profilu
 1. Chyba nie do końca zrozumiałeś. Takim sposobem, serwer nie wykrywa że na region wchodzi gracz, tylko mob (pupil) na którym jeździ gracz.
 2. Witam. Mam problem z pluginem EchoPet, a dokładniej z zablokowaniem jeżdżenia na pupilach na określonych regionach WorldGuard. Piszę to w dziale dot. skryptów, ponieważ wydaje mi się, że najlepszym jak i najprostszym rozwiązaniem byłoby zablokowanie tego właśnie przy użyciu skryptu. Otóż, gdy gracz jeździ na pupilu, może on takim sposobem dostać się tam, gdzie nie powinien (przykładowo region ze strefą vip). Zrobiłem coś takiego: on region enter: if event-region is "nazwa": player command "pet hide" Jednak skrypt ten nie działa, ponieważ to wykrywa, że mob (pupil) wchodzi na region, a nie gracz który na nim jeździ. Wiem, że można to zablokować, tworząc ścianę z wody (po wejściu w wodę gracz spada z pupila), jednak wygląda to nieestetycznie i może być uciążliwe. Czy istnieje jakiś inny, łatwiejszy sposób, aby to zablokować? PS. W konfiguracji pluginu nie ma nic na ten temat. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.
 3. Witam. Mam pewien problem. Otóż, jest coś takiego: on chat: message contains "ziemniak": cancel event Skrypt blokuje, gdy ktoś napisze na chacie "ziemniak", lecz jeśli napisze "Ziemniak" czy "ziemniAk" to już nie zablokuje. Czy da się zrobić, aby skrypt nie brał pod uwagę wielkości liter? Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.
 4. Odradzam grę na tym serwerze. Jakiś czas temu chamsko się reklamowali i z tego co mi wiadomo, wciąż to robią. Poza tym, dlaczego mając domenę a na niej stronę http://swordart.pl/ nie przekierowaliście jej na serwer tylko korzystacie z subdomeny enderchesta?
 5. Witam. Potrzebuję skrypt na to, aby po zabiciu moba (np. zombie) wyleciały z niego różne przedmioty (jako przykład, może być 5 diamentów i 3 złote jabłka). Jednak nie chcę aby te przedmioty wyleciały w jednym miejscu tylko aby pojawiły się one w promieniu kilku kratek. Czy da się takie coś zrobić?
 6. Witam wszystkich użytkowników. Chciałbym przedstawić swój projekt - bota na serwer discord. Bot został napisany w JavaScript (NodeJS). Oto jego komendy i funkcje: Warto również dodać, że bot blokuje linki do reklam innych serwerów (nie blokuje reklam użytkowników posiadających uprawnienia do Zarządzania Wiadomościami. Zaproś Cyprusa na swój serwer: https://discordapp.com/oauth2/authorize?&client_id=+488809387910234145+ &scope=bot&permissions=12659727 Oficjalny serwer Cyprusa: KLIK
 7. @Sołtys™ wolę jednak, żeby ograniczenie to dotyczyło chunków. @xAxee nie chcę aby tworzyło się aż tyle zmiennych, czy da się to zrobić w prostszy sposób? @MrJuliusz w drugiej linijce jest błąd: Can't understand this loop: 'loop all spawners in chunk of player'
 8. Witam, potrzebuję skrypt na ograniczenie stawiania przez graczy spawnerów na chunku, tj. 1 chunk - 1 spawner. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.
 9. Gdyby to było takie proste to nie pisałbym z tym tutaj. Nie działa.
 10. Witam. if attacker's tool is diamond sword of "%enchantments of attacker's tool%" named "nazwa" with lore "%{_a1}%" and "%{_a2}%" and "%{_a3}%" and "%{_a4}%" and "%{_a5}%" and "%{_a6}%": To co nie działa wyróżniłem na czerwono. Jak zrobić, aby to działało? Ps. Zależy mi, aby zrobić to w jednej linijce, czyli tak jak jest teraz.
 11. Wydaje mi się, że nie zrozumiałeś. Takich mieczy na serwerze może być dużo a każdy będzie miał inne lore (w tym lore np. zawierające nick gracz, który kupił przedmiot czy datę zakupu).
×