Skocz do zawartości

Ozelot

Użytkownik
 • Zawartość

  346
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

O Ozelot

 • Tytuł
  Wyjadacz I
 • Urodziny 30 kwietnia

Informacje

 • Nick w MC
  Ozelot

Metody kontaktu

 • Skype
  Ozelot
 • Discord
  Ozelot#8965

Ostatnie wizyty

960 wyświetleń profilu
 1. Ozelot

  Dlaczego skrypt nie dodaje graczy do zmiennej

  Mam jeszcze jedno pytanie. Mam kawałek takiego kodu, który również nie działa: loop all players: if player's ip is equal to loop-player's ip: kick player due to " " Ma to działać tak, że gdy gracz jest na serwerze, a drugi gracz wejdzie z jego ip, ma go wyrzucać. Jednak wyrzuca każdego, gracza przy wejściu, ponieważ pętla wykrywa również tego gracza, który wchodzi na serwer i widzi go jako "multikonto". Czy da się dodać tu coś typu "if loop-player is player", aby nie wyrzucało każdego? Pozdrawiam i liczę na szybką odpowiedź.
 2. Ozelot

  Dlaczego skrypt nie dodaje graczy do zmiennej

  Wciąż nie działa. Kod teraz wygląda tak: on join: wait 2 seconds loop {zweryfikowani::*}: if loop-value is player: set {_} to true stop loop if {_} is true: add player to {zweryfikowani::*} add 1 to {zweryfikowani.ilosc}
 3. Ozelot

  Dlaczego skrypt nie dodaje graczy do zmiennej

  Nadal nie działa. Wtedy nie doda graczy, którzy już przedtem wchodzili na serwer.
 4. Witam. Tworzę skrypt, który ma dodawać gracza do zmiennej po dołączeniu (a jeśli gracz już w tej zmiennej się znajduje, nie dodaje go ponownie), jednak coś nie działa, a mianowicie w ogóle nie dodaje graczy. Oto kod: variables: {zweryfikowani.ilosc} = 0 on join: wait 2 seconds loop {zweryfikowani::*}: if loop-value is player: stop loop stop else: add "%player%" to {zweryfikowani::*} add 1 to {zweryfikowani.ilosc} Czy wie ktoś, jak to naprawić? Pozdrawiam i liczę na szybką odpowiedź.
 5. Ozelot

  ImageOnMap - problem

  Witam. Tak jak w temacie, mam problem z pluginem ImageOnMap. Po restarcie serwera, mapy znikają (razem z ramkami). W konsoli nie pojawiają się żadne logi na ten temat. Serwer jest na 1.12.2 (+ ViaVersion, więc 1.12.2-1.13). Czy wie ktoś, dlaczego tak się dzieje? Pozdrawiam i liczę na szybką odpowiedź.
 6. Ozelot

  AutoComplete 1.13

  Ten plugin blokuje TabComplete całkowicie (tak samo jak tab-complete w spigot.yml).
 7. Ozelot

  AutoComplete 1.13

  Witam, Jak dobrze wiemy, w 1.13 jest nowe AutoComplete komend/wiadomości. Jednak, po wpisaniu / <tab> automatycznie uzupełnia komendy, nawet te, do których nie mamy uprawnień (jak i zresztą na starszych wersjach). Gdy jednak zablokuje się tabcomplete w spigot.yml, wszystkie komendy pisane przez graczy podświetlają się na czerwono. Czy istnieje może jakiś sposób, aby autocomplete pokazywało wyłącznie komendy, do których gracz ma uprawnienia/komendy z jakiejś wcześniej zrobionej przez siebie listy itp? Liczę na szybką odpowiedź. Pozdrawiam.
 8. Witam. Mam pewien problem, otóż chce zablokować na serwerze wszystkie komendy z dwukropkiem (przykład: /essentials:msg) przy użyciu ChatControl. W tym celu wszedłem w: FTP/plugins/ChatControl/rules/commands.txt i napisałem coś takiego: match /([a-zA-Z0-9\-\.]:[a-zA-Z0-9\-\.]) then deny then warn &8» &cKomendy z dwukropkiem są zablokowane, wpisz komendę normalnie. Działa, jednakże nie tak jak mi zależało. Blokuje to tylko komendy, zawierające jeden znak przed dwukropkiem i jeden po (przykład: /x:x, /1:2), a komend, które mają w sobie wiele znaków już nie blokuje. Czy wie ktoś, jak to zrobić, aby działało tak, jak napisałem? Dodam, że nie chcę skryptu, tylko chcę to zrobić w ChatControl (Skript na 1.13 nie działa). Pozdrawiam i liczę na szybką odpowiedź.
 9. Ozelot

  Prosty ItemShop RCON do serwera

  Jak to skonfigurować?
 10. Witam. Kupię lub zlecę napisanie ItemShopa bazującego na RCON. Zależy mi, aby sklep wspierał płatności takie jak SMS, PayPal, Przelew (wypłata środków na PayPal) oraz abym mógł go podłączyć do kilku serwerów. Dobrze by było, gdyby ten ItemShop miał panel konfiguracyjny. Nie potrzebuję żadnych voucherów itp. Cena do ustalenia. Po więcej informacji zapraszam do kontaktu w prywatnej wiadomości lub na discordzie: Ozelot#8965 Pozdrawiam.
 11. Ozelot

  System Reputacji

  Istnieją podobne, ogólnodostępne pluginy, dlaczego z nich nie skorzystasz?
 12. Witam. Tworząc rozbudowany skrypt, potrzebuję kawałku kodu, który będzie sprawdzał, czy gracz był online w ciągu ostatnich 30 dni. Jeśli był, ma wykonywać się określona czynność, natomiast jeżeli go nie było, ma się wykonać inna czynność (to już zedytuję sam). Proszę również nie używać wyrażenia "wait X days" itd, ponieważ po restarcie serwera, zbuguje się. Liczę na szybką pomoc. Pozdrawiam.
×