Skocz do zawartości

Ozelot

Użytkownik
 • Zawartość

  328
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Ozelot

 • Tytuł
  Wyjadacz I
 • Urodziny 30 Kwiecień

Informacje

 • Nick w MC
  Ozelot

Metody kontaktu

 • Skype
  Ozelot
 • Discord
  Ozelot#8965

Ostatnie wizyty

641 wyświetleń profilu
 1. Witam. Tworząc rozbudowany skrypt, potrzebuję kawałku kodu, który będzie sprawdzał, czy gracz był online w ciągu ostatnich 30 dni. Jeśli był, ma wykonywać się określona czynność, natomiast jeżeli go nie było, ma się wykonać inna czynność (to już zedytuję sam). Proszę również nie używać wyrażenia "wait X days" itd, ponieważ po restarcie serwera, zbuguje się. Liczę na szybką pomoc. Pozdrawiam.
 2. Serwer tworzony przez amatorów. Wiele komunikatów nie jest spolszczonych, administracja reklamuje się na innych serwerach, spawn wygląda brzydko, jakby był robiony WorldEditem. Serwer obecnie jest wyłączony z niewiadomych przyczyn. Nie polecam.
 3. Ozelot

  Kobott - wielofunkcyjny bot do Discorda

  Bardzo dobry bot, polecam.
 4. Witam szanownych użytkowników skript.pl. Chciałbym ogłosić, że poszukuję Pomocników na serwer. Coś o serwerze: Jak przebiega rekrutacja? Gdy administrator wybierze twoje podanie, zostaniesz dodany do specjalnej grupy discord, gdzie administracja zada ci kilka pytań. Po tym, twoje podanie zostanie odrzucone lub dostaniesz się i otrzymasz rangę Pomocnik na okres testowy. Okres ten trwa około 14 dni. Przez ten czas powinieneś się wykazać. Administracja będzie cię wtedy obserwowała. Możesz również zostać zdegradowany w czasie okresu próbnego. Jeśli jednak go zdasz, otrzymasz rangę Pomocnik na okres stały. Będziesz wtedy prawilnym członkiem administracji. Wymagania: - minimum 13 lat, - dojrzałość umysłowa, - umiejętność czytania ze zrozumieniem, - znajomość podstawowych pluginów i komend, - wysoka kultura osobista, - ortografia oraz interpunkcja na wysokim poziomie, - częsta i sumienna aktywność na serwerze oraz discordzie, - angażowanie się w sprawy serwera, - szacunek i poparcie u graczy, Podania piszemy tutaj: https://discord.gg/Mcqpaxa (kanał #podania)
 5. Rekrutacja Otwarta! Wszystkich chętnych zapraszamy do pisania podań na rangę Pomocnik na naszym discordzie: https://discord.gg/Mcqpaxa
 6. Doskonale wiemy co dają pluginy, które posiadamy oraz potrafimy je skonfigurować. To, w co lepiej zainwestować, proszę pozostaw nam. Pozdrawiam.
 7. Ozelot

  Walka i sciana PvP

  plugin CombatTagPlus
 8. Ozelot

  Nieaktualne

  Proszę o przeniesienie wątku do kosza
 9. Ozelot

  xTopCraft.pl Serwer pełen nowości !!!

  Odwiedzając serwer zaobserwowałem, że jego własciciel @Centurion zachowuje się jak dzieciak. Jego administracja, której ogólnie jest więcej niż graczy zachowuje się podobnie.
 10. Problem w tym, że nie chcę całkowicie blokować redstone.
 11. Więc, czy istnieje jakiś wydajniejszy sposób? Dodam, że pluginy fastasyncredstone i fastasyncworldedit nie zablokowały tego, po ich wgraniu wciąż możliwe jest crashowanie serwera tą metodą. Zwiększenie parametrów serwera także nie rozwiąże tego problemu.
 12. Ozelot

  xTopCraft.pl Serwer pełen nowości !!!

  Wnioskując po natrętnych reklamach tego serwera w konwersacjach skype nie do tego przeznaczonych, można stwierdzić, że mniej-więcej co tydzień na serwerze jest nowa edycja. W takim razie jaki sens ma gra? Serwer ma słabe zabezpieczenia, szczególnie wasz "wspaniały" MegaDrop. Do tego, stara wersja, nudny tryb gry, nie polecam.
×