Skocz do zawartości

Ozelot

Użytkownik
 • Zawartość

  162
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Witam, Od długiego czasu, pewien plugin (prawdopodobnie SkinsRestorer) wywala mi błędy w konsoli. Od kilku dni jednak, po wywaleniu takowych błędów, serwer się wyłącza. Dlaczego tak się dzieje? Jak temu zaradzić? Czy istnieje może jakiś lepszy zamiennik tego pluginu? Błędy:
 2. Dziękuję za dobrą opinię Jeśli chcesz, możesz bardziej rozpisać o tych minusach, a zobaczę co da się zrobić. Pozdrawiam.
 3. PACZKA PLUGINÓW EASYHC 1.8.8 (PŁATNE)

  1. Zainstaluj Spigot 1.8.8 2. Zainstaluj plugin FunnyGuilds 3. Zainstaluj coś na stoniarki, drop, i inne badziewia 4. Ustaw, że po wykopaniu 1 stone wylatuje 10 staków bloków diaxu 5. Uruchom serwer i się ciesz
 4. Czynność po wykonaniu komendy

  Zrobiłem na tej zasadzie to wywaliło serwer
 5. Actionbar problem

  Na jakied wersji masz serwer? I czy masz dobre wersje addonów do skripta?
 6. Witam, Zrobiłem coś takiego: command /mp3: trigger: wait 5 tick open chest with 1 row named "nazwa" to player format slot 0 of player with 1 of stone named "nazwa" with lore "lore" to run "say siema" Problem w tym, że niektórzy gracze jakoś bugują gui i dostają z niego itemy. Pomoże ktoś? Pozdrawiam.
 7. Czynność po wykonaniu komendy

  To wiem, lecz mi chodzi żeby było bez podawania poszczególnej komendy, tylko aby odnosiło się do wszystkich komend. Na przykład: Gdy gracz wpisze jakąkolwiek komendę, da mu kicka.
 8. Witam, Nie wiem, jak zrobić, że gdy gracz wpisze jakąkolwiek komendę, to wykona się dana czynność (jaki jest na to event?). Czekam na pomoc, Pozdrawiam.
 9. Witam, Potrzebuję skryptu php sprawdzającego graczy online na serwerze oraz wyświetlanie na stronie. Czekam na szybką odpowiedź, Pozdrawiam.
 10. html Jak dodać grafike jako tło?

  Działa, dziękuję
 11. html Jak dodać grafike jako tło?

  A wracając do tematu, napiszesz mi, jak to zrobić w HTML?
 12. html Jak dodać grafike jako tło?

  Ja stronę tworzę pierwszy raz, więc to chyba za wcześnie na CSS itp.
 13. Witam, Tak jak w temacie, chcę dodać graficzne tło do strony, posiadam grafikę, nie umiem jednak ustawić ją jako tła. Pomoże ktoś? (ma to być w HTML, a nie w CSS)
 14. Witam, Mam taki mały problem. Posiadam skrypt na prywatne tereny (cuboidy) i chcę dodać, że właściciel swojego terenu może zablokować innego gracza tz. że ten zablokowany gracz nie może wejść na teren, na którym został zablokowany, bo go odrzuca od tego cuboida (coś takiego jak flaga entry deny w World Guardzie), najlepiej przy użyciu zmiennej. Czyli po ludzku: Gdy gracz wpisze komendę /zablokuj [<player>], to tworzy się zmienna która blokuje graczowi zawartemu w argumencie wejście na cuboid o nazwie %player% (czyli blokuje mu wejście na cuboid który się nazywa tak, jak nick gracza który wpisał komendę) Mam nadzieję, że napisałem zrozumiale, czekam na pomoc.
×