Skocz do zawartości

Ask3r

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  242
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  5

Ostatnia wygrana Ask3r w dniu 6 stycznia 2023

Użytkownicy przyznają Ask3r punkty reputacji!

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna

Metody kontaktu

 • Discord
  Aysel_#2561

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Ask3r

 1. » IP serwera: IronAge.PL » Wersja: 1.19-1.10 » Discord: dc.ironage.pl/ » Autoryzacja: NoPremium / Premium » Dostępne tryby: SKYBLOCK, SURVIVAL+EKONOMIA, ONEBLOCK, SURVIVAL+FRAKCJE, FFA+DUELS, CZYSTY SURVIVAL.
 2. GOTOWE, PRZETESTOWANE PLIKI NA TWÓJ SERWER! Czołem! Mam na sprzedaż pliki z własnego serwera Minecraft. Pliki są na najnowszych wersjach (Co edycje zmieniam wersje gry na najnowszą.) Tryby gry (pliki) są testowane ciągle przez graczy. W momencie tworzenia tematu ŁĄCZNIE na serwerze przebywa 189 osób. Formy płatności: Przelew/PayPal/PSC (+10%) SERWER ONEBLOCK Wersja 1.18.2 Cena: 280 PLN SERWER SKYBLOCK Wersja 1.18.2 Cena: 300 PLN SERWER SURVIVAL+DZIAŁKI Wersja 1.19.2 Cena: 400 PLN Możliwy jest PODGLĄD na żywo! Proszę o kontakt PW
 3. Ask3r

  Najlepszy antycheat

  Matrix ciągle jest rozwijany Dlaczego Vulcan nie jest zbyt dobry pod większy serwer? Vulcan jest bardzo wydajny, rozbudowany i skutecznie wykrywa cheaterów. Do tego dołożyć inny AntiCheat tak jak w moim przypadku GRIM i wykrywalność na najwyższym poziomie
 4. Ask3r

  Najlepszy antycheat

  Projekt "GRIM" został wstrzymany w rozwoju przynajmniej przez aktualnego autora. Co do samego tematu - jaki anticheat. Osobiście korzystam z: VULCAN oraz GRIM. Korzystałem z MATRIX i wydajność na nim mocno leci w dół. Ponoć najlepszym rozwiązaniem na ten moment jest SPARKY ale nigdy nie korzystałem, a sam plugin trochę kosztuje bo aż 90 funtów.
 5. Ask3r

  Chezjusz - dyskusja

  Szybka aktualizacja W temacie jest taki SS: Na YouTube powstał komentarz z konta CHEZJUSZA pod filmem od gracza jednego z serwera IronAge. Link do filmiku: Komentarz który został usunięty: Niestety bez nazwy ale jakiś dowód na autentyczność jest: Dotyczy postu: Więc kto jest tym właścicielem?
 6. Ask3r

  Chezjusz - dyskusja

  Pokażesz zdjęcia z rozmów na grupie z panda? Bo nic innego nie masz w rękawie //Jest tam wiadomość że tryb należy do nich (Tak chcieli żeby był uznawany więc tak był, logiczne). Przed połączeniem SURVIVAL+EKONOMIA (Ich) to była sklejka pluginow i hologramów z błędami ortograficznymi, każdy kto gra dłużej pamięta. Przeskok technologiczny odkąd ja się zająłem trybem o 1000% A co z pierwszym serwerem pandy gdzie ukradł pliki od AndrzejPL?
 7. Ask3r

  Chezjusz - dyskusja

  Cóż może temat nie dotyczy mnie jednak dodam "kilka groszy" Prowadzę serwer IRONAGE.PL gdzie WidmoX oraz PandaFortis (Aktualnie ZeusXn) byli w Administracji na wysokim stanowisku z dostępem do plików serwera. Osoby wyżej wymienione ukradły pliki z mojego serwera i aktualnie wykorzystują je na serwerze Chezjusza - aksolotle.pl Tryb który ukradli był uznawany za "własność" Pandy jednak to tylko bujdy, dlaczego? Praktycznie całość trybu oprócz mapy i poszczególnych rzeczy zostało wykonane przeze mnie, a oni przygarnęli sobie cudzą prace i teraz chwalą się jaki to super serwer zrobili "XD". Krótki opis sytuacji: Dowiedziałem się, że tworzą NOWY serwer korzystając z moich plików oraz "obgadują" mnie za moimi plecami. Zweryfikowałem informacje i wyrzuciłem ich z Administracji. Oczywiście, chciałem zakończyć współprace w sposób normalny i zaoferowałem, że dostaną PLIKI z trybów gdzie chociaż coś robili. Ostatecznie nie dostali. Dlaczego? W tym momencie byłem akurat na wakacjach, a osoby wyżej wymienione oraz członkowie SapCord wykorzystali błąd w moim itemshopie i wyrządzili szkody na 3 tysiące złoty. (No ale była cofka). Do tego został zniszczony HUB serwera również przez te osoby. Po tak dziecinnym zachowaniu nie otrzymali żadnych plików.
 8. Może nie jest to naprawa skriptu ale inne rozwiązanie: https://www.spigotmc.org/resources/great-lifesteal-life-steal-system-for-smp-servers.102206/ Ma wszystko co ten skript i więcej.
 9. Ask3r

  Setup serwera

  Serwer. Nikt z tego forum nie wie co będziesz miał na serwerze. Tworzysz serwer, sam dobierasz pluginy i sam je konfigurujesz wedle własnego uznania - a co? Zobaczysz sam.
 10. Osoby chętne odzywają się na PW i dostają odpowiednie informacje
 11. Hej, na sprzedaż serwer w MC. Sprzedaje całe środowisko: Discord / Maszyna / Domena / Pliki serwera / Strona WWW i wszystko inne co jest związane z serwerem. W godzinach szczytu na serwerze siedzi 200 osób, a przy nowych edycjach więcej. PW: Więcej inf ormacji.
 12. Czołem! Mam na sprzedaż pliki z własnego serwera na wersje; 1.17/1.18/1.19 Tryby: - SKYBLOCK: Wersja 1.17 / Cena 400 ZŁ - ONEBLOCK Wersja 1.18 / Cena 400 ZŁ - SURVIVAL+KRÓLESTWA Wersja 1.17 / Cena 200 ZŁ Imitacja Gildii. Rozbudowany system podbojów, wieże obronne, struktury, ulepszenia członków... - SURVIVAL + DZIAŁKI / Cena 400 ZŁ Cena: Wiadomość PW Podgląd na żywo: mc.ironage.pl Kontakt: Forum lub Aysel_#2561
×
×
 • Dodaj nową pozycję...