Ask3r

Użytkownik
 • Zawartość

  53
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Ask3r

Użytkownik
Użytkownik
 • Tytuł
  Początkujący III

Informacje

 • Płeć
 • Hobby Prowadzenie serwera McHusi!
 1. Dlaczego cofasz się na starą wersje? Kto tam jeszcze gra O.o?
 2. Reklame wstawiam na próśbę innego użytkownika! » IP Serwera: McHusi.pl » Sloty: 1000 » Wersja: 1.10-1.11 » TeamSpeak3: mchusi.tasrv.com » Autoryzacja: Premium / NoPremium Zabezpieczenia: » AntyFavoring » Zapora Anty-DDos » Skuteczny system Anti-Bot Dodatkowe informacje: » System zadań (Zadania od NPC są OFF) » Parkour » Sklep w GUI » Aukcje » Topka najlepszych wysp » Osiągniecia » Osiągnięcia z questów » Ekonomia » Drop pieniędzy z mobów Dlaczego my? Ciężko to określić, najlepiej by było postawić się na naszym miejscu i przeżyć to dokładnie tak samo jak my. Wiele miesięcy, dni, godzin, minut, sekund spędziliśmy na rożnorakich serwerach, począwszy od WaterBlocka, aż po sam CaveBlock, z których gra nie dawała nam takiej satysfakcji, aby grać tam bez końca. Z dumą prezentujemy nasz nowy właśnie wam! Graczom! Chcielibyśmy, aby gra na naszym serwerze dostarczyła wam wiele frajdy i emocji. Czegoś, z czym jeszcze nie mieliśmy doczynienia. Specjalne dla was stworzyliśmy serwer oparty na latających wysp! Pojawią się pózniej. Serwer w sieci Mchusi.pl od dnia 2017-03-10!
 3. inne

  Czy skrypt jest przydatny? Raczej nie Może w "aktualizacji' coś ciekawego będzie.
 4. świat

  - Wystrój GUI? - Możliwość wyłączenia TurboDropu.
 5. świat

  Nie o to mi chodzi Jak napisałeś wyżej za 1lvl dodaje 0.1% do dropu. W której linijce mogę zmienić lvl za który dodaje mały bonus w postaci dodatkowego %?
 6. świat

  W której linijce to można zmienić?
 7. świat

  Np: Stoniarki, turbodrop, naprawienie kilofa.
 8. świat

  Dodaj: - Lvl górników - Nagrody za wbicie np 5 lvl'a - Sklep górników - Za np 10lvl drop zwiększa się o 0.1% - Ranking wykopanego stone/obsa itd Skrypt spoko
 9. Dziękuje za opinię.
 10. Płytki zostały usunięte Kolejna zmiana: Dodaliśmy w pełni sprawnego AntiXray'a Start za 35 minut!
 11. @Jahek, bez problemu wejdziesz z wersji 1.11.2 Przypominam, że jutro nowa edycja serwera o godzinie 18:00! Zmiany: - Dodaliśmy prace - Ekonomie - Możliwość kupienia posiadłości na spawnie - Naprawiliśmy antylogout - Poprawka kilku bugów jak i błędów - Stworzyliśmy serwer TeamSpeak3 mianowicie mchusi.gclan.pl
 12. Nie jest to survival, według mnie freebuild bo dodałeś pewnego typu działki Prezentacja dobrze wygląda ale kilka ikonek jest bardzo słabe + za wersje.
 13. ekonomia

  #RakostwoJestCoRazWieksze Czego nie możesz skonfigurować? //~
 14. szukam

  Zły dział Dobre pytanie, będziesz kopał obsa? szukacie członków czy murzynów na całodobowy etap??