Ask3r

Użytkownik
 • Zawartość

  62
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Ask3r

Użytkownik
Użytkownik
 • Tytuł
  Początkujący III

Informacje

 • Płeć
 • Hobby Prowadzenie serwera McHusi!
 1. Ekonomia już znalazła swoje zastosowanie jeśli o to chodzi Dodaliśmy możliwość zakładania sklepów przez graczy. A z działkami jaki jest problem?
 2. I tu się nie zgodzę Sam generator wyróżnia nas od serwerów tego typu. Oryginalny pomysł z czasowym PvP. Serwer jest cały czas rozwijany
 3. Prowadzę dwa tryby więc proszę nie zamykać tego tematu. » IP Serwera: McHusi.pl » Sloty: 1000 » Wersja: 1.11 » TeamSpeak3: mchusi.tasrv.com » Autoryzacja: Premium / NoPremium Głównym celem rozgrywki jest stworzenie najpotężniejszego królestwa. Największa i silnego pod każdym względem, najważniejszym punktem królestwa jest główny teren tam gdzie znajduje się nexus (magiczna latarnia). Gdy wróg zaatakuje ten teren może przejąć cały majątek królestwa. Żeby skutecznie bronić tych terenów trzeba wydać dużo ilość punktów na wieżyczki, ulepszenia championa. Dodatkowe informacje: » Sklepy na spawnie » Receptury » Machiny wojenne (Katapulty, stojak z kuszą) » Topka królestw » McMmo » Drop z rud Więcej informacji na serwerze!
 4. IP: McHusi.pl Start: Planowany jest na Wtorek o 17:00 Tryb: FreeBuild Whitelist: Off Wersja: 1.11 Drop: Z rud Nether: On End: On Dlaczego my? - Możliwość stworzenia działki (50x50) - Ekonomia - LWC (Zabezpieczasz swoje skrzynie) - PvP włączone jest od 16:00 do 17:30 - Możliwość stworzenia różnych mebli - Nowy generator mapy - Możliwość stworzenia sklepu
 5. inne

  Gorszego skryptu nie widziałem i raczej nie ujrzę
 6. @tremo To jest błąd z pluginem skript
 7. Na dziś planowany jest start trybu ChestPVP!
 8. Jeśli dodamy to będzie to bardzo mały drop Dodatkowo rudy nie będą zablokowane.
 9. Dlaczego cofasz się na starą wersje? Kto tam jeszcze gra O.o?
 10. McHusi.pl (Elementy RPG) Wersja 1.11
 11. Reklame wstawiam na próśbę innego użytkownika! » IP Serwera: McHusi.pl » Sloty: 1000 » Wersja: 1.10-1.11 » TeamSpeak3: mchusi.tasrv.com » Autoryzacja: Premium / NoPremium Zabezpieczenia: » AntyFavoring » Zapora Anty-DDos » Skuteczny system Anti-Bot Dodatkowe informacje: » System zadań (Zadania od NPC są OFF) » Parkour » Sklep w GUI » Aukcje » Topka najlepszych wysp » Osiągniecia » Osiągnięcia z questów » Ekonomia » Drop pieniędzy z mobów Dlaczego my? Ciężko to określić, najlepiej by było postawić się na naszym miejscu i przeżyć to dokładnie tak samo jak my. Wiele miesięcy, dni, godzin, minut, sekund spędziliśmy na rożnorakich serwerach, począwszy od WaterBlocka, aż po sam CaveBlock, z których gra nie dawała nam takiej satysfakcji, aby grać tam bez końca. Z dumą prezentujemy nasz nowy właśnie wam! Graczom! Chcielibyśmy, aby gra na naszym serwerze dostarczyła wam wiele frajdy i emocji. Czegoś, z czym jeszcze nie mieliśmy doczynienia. Specjalne dla was stworzyliśmy serwer oparty na latających wysp! Pojawią się pózniej. Serwer w sieci Mchusi.pl od dnia 2017-03-10!
 12. inne

  Czy skrypt jest przydatny? Raczej nie Może w "aktualizacji' coś ciekawego będzie.
 13. świat

  - Wystrój GUI? - Możliwość wyłączenia TurboDropu.
 14. świat

  Nie o to mi chodzi Jak napisałeś wyżej za 1lvl dodaje 0.1% do dropu. W której linijce mogę zmienić lvl za który dodaje mały bonus w postaci dodatkowego %?
 15. świat

  W której linijce to można zmienić?