Skocz do zawartości
  • 0

Mam sk ver 2.5

DeepesT

Pytanie

Witam mam skript 2.5 na 1.8.8 i dodatki ale jak wpisuje /sk reload all to pisze mi coś takiego Proszę o Pomoc

[Skript] All scripts loaded without errors.
[Skript] Loaded 2 scripts with a total of 0 triggers and 0 commands in 0.14 seconds
[Skript] Finished loadin

Edytowane przez CountingDogs
CountingDogs

Poprawiam formatowanie.

Notatka dodana przez CountingDogs

Odnośnik do odpowiedzi

19 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0
29 minut temu, zaku333 napisał:

To może starym sposobem usuwaj i dodawaj dodatki po kolei żeby dowiedzieć się który nie działa? Bez tego raczej nie dowiesz się który spowodował problem

Wychodzi na to że błąd powoduje skQuery możesz podać kompatybilny skquery na 1.8.8

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
3 godziny temu, DeepesT napisał:

Witam mam skript 2.5 na 1.8.8 i dodatki ale jak wpisuje /sk reload all to pisze mi coś takiego Proszę o Pomoc

[Skript] All scripts loaded without errors.
[Skript] Loaded 2 scripts with a total of 0 triggers and 0 commands in 0.14 seconds
[Skript] Finished loadin

Ale w czym ty tutaj widzisz problem?

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
Teraz, Kormic napisał:

Ale co ma nie działać? Przecież wiadomość dot. przeładowania jest poprawna, zdefiniowałeś 2 komendy, 0 eventów.

ale właśnie jest trigger a nie działa jest 17 skryptów mam teraz w folderze skript a wywala mi ze jest 17 skryptów i 0 komend i 0 trigger 

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
36 minut temu, DeepesT napisał:

ale właśnie jest trigger a nie działa jest 17 skryptów mam teraz w folderze skript a wywala mi ze jest 17 skryptów i 0 komend i 0 trigger 

Prawdopodobnie to jest przez to że masz 17 skryptów i one wszystkie gdy się ładują zajmują tyle czasu ile jest pokazane u cb. Jak usunął byś 10 skryptów prawdopodobnie nie pokazywałoby ci tego komunikatu. 

PS: To nie są błędy od skryptów :) Wszystkie skrypty powinny ci działać normalnie. 

Odnośnik do odpowiedzi