Skocz do zawartości

Odwołanie od ostrzeżenia o "Nieuzasadnione dawanie reakcji" + Skarga


KQBA

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

Zostałem ostrzeżony z powodem nieuzasadnionego dawania reakcji a było to w zabawie "nabijania sobie reputacji"... Dodatkowo gracz SernickLOL też dawali mi pod każdym postem "rak" lub cos innego, nawet pod postem zgłaszającym się do Eventu... Zostalem ukarany przez członka Administracji @xAxee

Apeluje o;

Ukaranie użytkownika SernickLOL i wycofania mi ostrzeżenia...

 

 

Edytowane przez KQBA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@xAxee postąpił prawidłowo i zamiast samodzielnie rozstrzygnąć tę niestandardową sytuację - zawiadomił administrację dzięki czemu osobiście zająłem się sprawą.

Z tego co widzę powód ostrzeżenia jest jednak nieprawidłowy, ponieważ powinieneś zostać ukarany z §1.2.2 regulaminu "zabronione są wszelkie działania na szkodę serwisu, a w szczególności podważanie obowiązujących zasad i ustroju" w związku z zarządzeniem 01/15.07.2018 o zasadach przyznawania reputacji. Tym samym nadaję 2 punkty ostrzeżeń, a @xAxee proszę następnym razem o dokładniejsze czytanie moich bezpośrednich zaleceń :bezkappy:

  • Dla ścisłości - zostałeś ukarany nie za nabijanie reakcji tylko za podżeganie do tego poprzez robienie, umówmy się, niezbyt mądrej zabawy forumowej.
  • Odnośnie innych użytkowników - jeśli reakcje przyznawane są złośliwie pod wieloma postami proszę o stworzenie skargi, a sprawcy zostaną ukarani.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Libter zablokował(a) ten temat
Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...