Skocz do zawartości

Co zrobić na informatykę?

Norbi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż chcę zrobić jakieś zadanie dodatkowe na infe, jestem w 6 klasie podstawówki.

Pracujemy teraz ogólnie w Excelu, Scratch'u 2. Mogę też zrobić jakąś stronę, ale nie chce mi się użerać z rejestracją, potwierdzaniem itp itd.

Co polecacie?

Możesz zrobić statyczną stronę, bez bajerów typu rejestracja. ;) Czysty HTML/CSS + JS np. W Excelu można zrobić okrutnie dużo, to naprawdę potężne narzędzie, ale z tego co pamiętam matematyka na poziomie 6 klasy nie jest na tyle rozbudowana. :/

Może porządna prezentacja w PowerPnt? Ja w 6 klasie robiłem o historii systemu Windows, przyciski nawigacyjne, ukryte slajdy, ciekawe wykorzystanie ścieżek animacji. Można zrobić cuda.

Może jeszcze coś wykminię.

Edytowane przez Schocker

Możesz zrobić statyczną stronę, bez bajerów typu rejestracja. ;) Czysty HTML/CSS + JS np. W Excelu można zrobić okrutnie dużo, to naprawdę potężne narzędzie, ale z tego co pamiętam matematyka na poziomie 6 klasy nie jest na tyle rozbudowana. :/

Może porządna prezentacja w PowerPnt? Ja w 6 klasie robiłem o historii systemu Windows, przyciski nawigacyjne, ukryte slajdy, ciekawe wykorzystanie ścieżek animacji. Można zrobić cuda.

Może jeszcze coś wykminię.

że stron umiem tam podstawy HTML, prezentacja nie. to jest za łatwe

Wiem chyba o co Sopherowi chodzi. Masz 1 pytanie i 2 odpowiedzi. Prawidłowa odpowiedź - przechodzisz dalej. Zła odpowiedź - komunikat "Przegrałeś". I tak cały czas aż do np. 20 pytania :D

Możesz też coś zrobić w Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Jak będziesz miał problem z Prezi (o ile się zdecydujesz) napisz na PW!

Edytowane przez Nieaktywny

Zrób filmik o podzespołach w sony vegas pro 13 (filmik jak scrakować masz na moim kanale w ulubionych (po angielsku, ale skoro znasz podstawy html to chyba nie będziesz miał problemów, po za tym to jest tak proste że można oglądać z wyłączonym dźwiękiem xD)), albo jakbyś się przestraszył interejsu to możesz zrobic w camtasi. Myślę że filmik to prosta sprawa, a powerpointa nie polecam bo ty możesz mieć inną wersje na kompie niż jest w szkole, a to może spowodować niesamowite kosmiczne błędy (ja dałem u siebie w kompie dźwięk kasy fiskalnej, a w szkole były jakieś lasery XD)

Edytowane przez ziemniaczek320

Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...