Skocz do zawartości
Losowy awatar

Skarga na właściciela forum - Libtera

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
Gość Xan   
Losowy awatar

Screenshot_20191029-122255.png

Z jakiej niby racji dostaję perma? Za napisanie prawdy? Czy ty się znasz człowieku na prowadzeniu forum i wiesz co to znaczy wolność słowa? Każdy ma tobie pisać jaki to jesteś zajebisty? Każdy ma pisać, że skript to zajebiste forum? Kurwa posyp głowę popiołem, bo odpierdala ci.

Miałem prawo napisać to co napisałem i miałem prawo wyrazić swoje stanowisko. Tak samo traktujecie tu @ivall. Jestem banowany z byle powodu zarówno przez @Libter, jak i @JanekJaran . Nazywacie mnie osobą toksyczną, a czy wy widzicie swoje forum i swoje zachowanie na nim? Sami nie zachowujecie się lepiej od Ivalla. Nawet gorzej od niego. Ogarnijcie się. 

Banujcie każdego, kto wyrazi swoją opinie. Powodzenia w prowadzeniu, oby tak dalej to znikniecie niczym craftsite.pl

A teraz mam multikonto, no dalej dalej ręko libtera ..... ujrzyj sobie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Gość Xan   
Losowy awatar

Zgłaszałem te wiadomości, ale to wy z tym nic nie robiliście widząc je...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
3 minuty temu, Xan napisał:

Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! na profilu jest właściciel.

Spoiler

fd30557175dd0.png

Oczywiście robię to w formie żartu, także libterku nie obrażaj się. :kappaban:

Chyba masz demencję starczą. :kappalul:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Gość Xan   
Losowy awatar

awUOllC.jpg

Czy to co w pierwszej wypowiedzi dałem jest działalnością na szkodę forum? I czym w tej wypowiedzi była działalność wywrotowa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właściciel
10 minut temu, Xan napisał:

Czy ty się znasz człowieku na prowadzeniu forum i wiesz co to znaczy wolność słowa?

Tak. To ty mylisz pojęcia i na tym możemy skończyć. 15723502977846264396687010124235.jpg

Co do prawdy - no cóż, nie mam zamiaru hostować ani twoich pseudoprawd ani tym bardziej twojej bucowatej osobowości, która wszędzie potrafi rozdmuchiwać małe problemy do rangi katastrof.

14 minut temu, Xan napisał:

Banujcie każdego, kto wyrazi swoją opinie. Powodzenia w prowadzeniu, oby tak dalej to znikniecie niczym craftsite.pl

Nie, tylko ciebie. I o przyszłość forum na razie bym się nie martwił, bo kiedy inni upadają my idziemy naprzód :>

15 minut temu, Xan napisał:

Każdy ma pisać, że skript to zajebiste forum? Kurwa posyp głowę popiołem, bo odpierdala ci.

A może wystarczy nie pisać głupot? To tobie odpierdala ciągle, bo już po tonie tej skargi widać jak toksyczną osobą jesteś. Także won stąd i żebym cię tu więcej nie widział! :rak:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Gość Xan   
Losowy awatar
2 minuty temu, _Of3k napisał:

@Xan Czemu na telefonie masz zainstalowanego avasta? :thinking:

A dlaczego Android ma wirusy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Losowy awatar
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.