Skocz do zawartości
  • 0

Jak zrobić "współpracę" pluginów?

kerpson

Pytanie

Witam, ma ktoś link do poradnika (może być zagraniczny), który powie mi, jak zrobić by:

Powiedzmy, że robie plugin na scoreboarda i chcę żeby on współpracowal z funny guilds i można do mojego pluginu dać zmienną"{GUILD}", jak w funny guilds

Edytowane przez LjayPL789
bludis

Dodaje znaki diakrytyczne.
Następnym razem będzie warn.

Notatka dodana przez bludis

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

User u = User.get(uuid); #Pobierasz obiekt User o danym uuidzie

Guild g = u.getGuild(); #Pobierasz obiekt gildii danego Usera, warto sprawdzić wcześniej czy u.getGuild() nie jest nullem

g.getTag(); #Tag gildii

g.getName(); #Nazwa gildii

Potem w stringu, którego będziesz używał w swoim ScoreBoardzie musisz użyć funkcji replace, osobiście polecam tej ze StringUtils:

String exampleString = "{TAG}";

exampleString = StringUtils.replace(exampleString, "{TAG}", g.getTag());

• 0
11 godzin temu, JanekMaSkrypta_ napisał:

Proste, dodaj jarke funnyguilds do swojego pluginu i dodaj w plugin.yml depend: [FunnyGuilds]
Potem rob zmienne user z funnyguildsa

tak, bo wcale funnyguilds nie ma swojego repo, maven taki trudny =/ i ten depend tez niepotrzebny, mozna wykrywac czy plugin istnieje - jak tak to dodaje zmienne do scoreboarda z fg i nie wiem czy funnyguilds uzywa placeholderapi, ale jezeli tak to mozna uzyc pewnie jego zmiennych do papi, bedzie latwiej

21 minut temu, HotAngel2K17 napisał:

A mógłbyś mi pokazać prosty przykład Jak?

mozesz dodać tą "jarkę" jako zwykłą biblioteke, tak jak dodawałeś silnik, no chyba, że używasz intellij i korzystasz z mavena, to przecież na githubie fg jest podane repo Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! - nikt nie bedzie cie tutaj uczyl kazdej rzeczy od zera - zacznij pierw z czyms prostym bez mc, a potem dopiero zacznij z mc, bo nic nie potrafisz i ze wszystkim przychodzisz tutaj, a tutaj nikt cie nie bedzie uczył, bo nie ma ochoty, tutaj sie pomaga w np. problemach z kodem

• 0

@yooniks, czy ja chce by ktos mnie uczyl? Nie kazdemu to tak latwo przychodzi do glowy jak np. tobie.

Ja sie najlepiej ucze gdy ktos mi cos pokaze

@stefanik11, serdecznie dziękuję :)

bvcz

Łącze podwójny post. Nie pisz dwóch lub więcej postów pod sobą, swoją wypowiedź umieść w jednym wpisie.

Notatka dodana przez bvcz

Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...